Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Hypotéky >> Americká hypotéka nejen od banky

Aktuality

Americká hypotéka nejen od banky

23. 6. 2016 Hypotéky Půjčka nám může náš život značně zjednodušit nebo také pořádně zkomplikovat dlouhodobou zátěží v podobě splátek. Podle průzkumů půjčky ukrajují z našeho rodinného rozpočtu v průměru více než čtvrtinu našich příjmů. Jak to ale udělat, aby se nám půjčka nestala koulí přivázanou k noze, která nás bude několik let brzdit v rozletu?

Jestliže se chystáte vzít si půjčku, volte uvážlivě. Výši splátek a dobu splácení si nastavte tak, aby nedošlo k dramatickému snížení vaší standardní životní úrovně. Odborníci se shodují v tom, že splátky by nikdy neměly přesáhnout 50 % vašich příjmů. Při výběru půjčky se zaměřte na parametry jako je úroková sazba, RPSN (roční procentuální sazba nákladů) a také na to, od koho si půjčujete. Ujistěte se, že věřitel, se kterým podepíšete smlouvu, je důvěryhodnou společností s dlouholetou působností a dobrou pověstí. Jenom tak se vyhnete nekalým praktikám některých úvěrových žraloků.

Důvěryhodné nebankovní úvěry

Pro mnoho lidí je synonymem výhodného a férového úvěru bankovní půjčka. To už ale dávno neplatí. Banky nejsou jediným místem, kde získáte výhodnou půjčku s přijatelnými podmínkami a nízkými splátkami. Zajímavou alternativou mezi úvěrovými produkty je tzv. americká hypotéka, která se v posledních letech těší stále větší oblibě. Její oblíbenost je daná především tím, že má lepší úrok než běžná půjčka. Jedná se o hypoteční úvěr, který lze použít na libovolný účel. Díky zástavnímu právu k nemovitosti má věřitel poměrně velkou jistotu, že o své prostředky nepřijde, proto vám může na oplátku nabídnout velmi výhodné podmínky. Jinými slovy, americké hypotéky jsou nízko úročené a tedy levné.

Výhodná hypotéka na cokoliv

Příkladem takového úvěru je nebankovní americká hypotéka od společnosti Asisteam. S ní můžete získat peníze na cokoliv – na bydlení, na nákup auta, spotřebního zboží nebo na dovolenou. Díky nízké úvěrové sazbě je dokonce výhodnější než běžný spotřebitelský úvěr v bance. Nemusíte dokládat své příjmy a ani záznam v registru dlužníků nemusí znamenat automatické zamítnutí půjčky. Je tedy patrné, že půjčku lze získat poměrně snadno a rychle. Chcete-li získat peníze za výhodných podmínek, je Asisteam tou nejlepší volbou.

Štítky: americká hypotéka | hypoteční úvěr | nebankovní půjčka | peníze na cokoli | snadná půjčka |

Hodnocení článku:

Podobné články

Stejně velký byt může stát dva i více než pět miliónů. Záleží, kde stojí

12. 1. 2017

Rozdíl v ceně dvou stejných bytů může činit i několik milionů korun. A to i přesto, že jsou byty stejné. Mají stejnou velikost, jsou stejně vybavené a nalézají se v podobném domě. Kde tedy vzniká tak velký cenový rozdíl? Hodně záleží na lokalitě. Nejdražší byty se tradičně nachází v Praze, nejlevněji se byty prodávají v Ústeckém kraji.

Celá aktualita

Jak zvýšit svou šanci na získání hypotéky?

5. 9. 2016

Získat hypotéční úvěr není zrovna jednoduché. Přece jen jde o dost peněz a banky si žadatele a jeho schopnost splácet pečlivě ověřují. Šanci na získání úvěru si však můžete drobnými triky zvýšit. Poradíme vám jak na to.

Celá aktualita

Co je to variabilní hypotéka a jaké má výhody?

18. 8. 2016

Jako variabilní nebo plovoucí hypotéka se označuje speciální typ hypotéčního úvěru, který nemá zafixovanou úrokovou sazbu. Díky tomu se u něj s každým měsícem může měnit výše splátek. Variabilní hypotéka se hodí hlavně pro dobrodružnější povahy a můžete na ní vydělat. Má však také své nevýhody.

Celá aktualita

Hypotéka nebo pronájem? Obojí má své výhody

4. 8. 2016

Bydlet ve vlastním nebo v nájmu? Současné rekordně nízké ceny hypoték nahrávají myšlenkám o koupi vlastního bydlení, protože výsledné splátky jsou docela nízké. Bydlení v pronájmu však není nic z principu špatného a má také svá pozitiva. Shrňme si proto základní výhody bydlení v pronájmu a případné hypotéky na vlastní byt.

Celá aktualita

Pozor na některé záludnosti u hypoték

25. 7. 2016

Vlastní bydlení je sen, který si v současnosti plní stále více lidí. Není se co divit, úrokové sazby hypoték jsou na historickém minimu, což znamená, že k hypotečnímu úvěru na bydlení se můžete dostat velmi levně. Pozor ale na některé drobné záludnosti, které s sebou hypotéka přináší.

Celá aktualita

Hypotéka a reálná hodnota peněz: Jak vám inflace může pomoci splácet?

7. 6. 2016

Inflace – tedy snižování hodnoty peněz – je velkým strašákem, každého, kdo si spoří peníze. Naopak pokud máte úvěr či hypotéku, může inflace pracovat ve váš prospěch. Podívejte se s námi blíže na to, jakou roli hraje hodnota peněz ve splácení hypotéky.

Celá aktualita

Hypotéky - na co se zaměřit při žádosti o ůvěr

18. 5. 2016

Díky nízkým úrokovým sazbám jsou dnes hypotéky velmi výhodným způsobem, jak financovat koupi nemovitosti. Co je potřeba vědět při žádosti o hypotéku a jaká jsou specifika hypotéčních úvěrů? Podívali jsme se blíže na některé parametry hypoték, které dobré při plánování vzít v úvahu.

Celá aktualita

Zlaté časy poskytovatelům hypoték pokračují

20. 4. 2016

Zájem o hypotéky za poslední tři roky neustále roste. V loňském roce byly poskytnuty hypotéky o celkovém objemu 184 miliard korun a v letošním roce se očekává prolomení hranice 200 miliard korun. Hlavní příčinou jsou stále nízké úrokové sazby, které “lákají” k nákupům nemovitostí.

Celá aktualita

1 2 3 »