Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Hypotéky >> Americká hypotéka nejen od banky

Aktuality

Americká hypotéka nejen od banky

23. 6. 2016 Hypotéky Půjčka nám může náš život značně zjednodušit nebo také pořádně zkomplikovat dlouhodobou zátěží v podobě splátek. Podle průzkumů půjčky ukrajují z našeho rodinného rozpočtu v průměru více než čtvrtinu našich příjmů. Jak to ale udělat, aby se nám půjčka nestala koulí přivázanou k noze, která nás bude několik let brzdit v rozletu?

Jestliže se chystáte vzít si půjčku, volte uvážlivě. Výši splátek a dobu splácení si nastavte tak, aby nedošlo k dramatickému snížení vaší standardní životní úrovně. Odborníci se shodují v tom, že splátky by nikdy neměly přesáhnout 50 % vašich příjmů. Při výběru půjčky se zaměřte na parametry jako je úroková sazba, RPSN (roční procentuální sazba nákladů) a také na to, od koho si půjčujete. Ujistěte se, že věřitel, se kterým podepíšete smlouvu, je důvěryhodnou společností s dlouholetou působností a dobrou pověstí. Jenom tak se vyhnete nekalým praktikám některých úvěrových žraloků.

Důvěryhodné nebankovní úvěry

Pro mnoho lidí je synonymem výhodného a férového úvěru bankovní půjčka. To už ale dávno neplatí. Banky nejsou jediným místem, kde získáte výhodnou půjčku s přijatelnými podmínkami a nízkými splátkami. Zajímavou alternativou mezi úvěrovými produkty je tzv. americká hypotéka, která se v posledních letech těší stále větší oblibě. Její oblíbenost je daná především tím, že má lepší úrok než běžná půjčka. Jedná se o hypoteční úvěr, který lze použít na libovolný účel. Díky zástavnímu právu k nemovitosti má věřitel poměrně velkou jistotu, že o své prostředky nepřijde, proto vám může na oplátku nabídnout velmi výhodné podmínky. Jinými slovy, americké hypotéky jsou nízko úročené a tedy levné.

Výhodná hypotéka na cokoliv

Příkladem takového úvěru je nebankovní americká hypotéka od společnosti Asisteam. S ní můžete získat peníze na cokoliv – na bydlení, na nákup auta, spotřebního zboží nebo na dovolenou. Díky nízké úvěrové sazbě je dokonce výhodnější než běžný spotřebitelský úvěr v bance. Nemusíte dokládat své příjmy a ani záznam v registru dlužníků nemusí znamenat automatické zamítnutí půjčky. Je tedy patrné, že půjčku lze získat poměrně snadno a rychle. Chcete-li získat peníze za výhodných podmínek, je Asisteam tou nejlepší volbou.

Štítky: americká hypotéka | hypoteční úvěr | nebankovní půjčka | peníze na cokoli | snadná půjčka |

Hodnocení článku:

Podobné články

Připravte rodinný rozpočet na hypotéku. Poradíme vám, jak na to

13. 3. 2017

Nejčastěji využívaným způsobem, jak získat potřebné finance na vlastní bydlení, je hypotéka. S ohledem na vybranou nemovitost a její cenu hypotéka a s ní spojené poplatky z rodinného rozpočtu ukrojí každý měsíc podstatnou část. Aby vás hypotéka finančně netížila příštích 30 let, je více než důležité být na ni dobře připravený.

Celá aktualita

Stejně velký byt může stát dva i více než pět miliónů. Záleží, kde stojí

12. 1. 2017

Rozdíl v ceně dvou stejných bytů může činit i několik milionů korun. A to i přesto, že jsou byty stejné. Mají stejnou velikost, jsou stejně vybavené a nalézají se v podobném domě. Kde tedy vzniká tak velký cenový rozdíl? Hodně záleží na lokalitě. Nejdražší byty se tradičně nachází v Praze, nejlevněji se byty prodávají v Ústeckém kraji.

Celá aktualita

Jak zvýšit svou šanci na získání hypotéky?

5. 9. 2016

Získat hypotéční úv��r není zrovna jednoduché. Přece jen jde o dost peněz a banky si žadatele a jeho schopnost splácet pečlivě ověřují. Šanci na získání úvěru si však můžete drobnými triky zvýšit. Poradíme vám jak na to.

Celá aktualita

Co je to variabilní hypotéka a jaké má výhody?

18. 8. 2016

Jako variabilní nebo plovoucí hypotéka se označuje speciální typ hypotéčního úvěru, který nemá zafixovanou úrokovou sazbu. Díky tomu se u něj s každým měsícem může měnit výše splátek. Variabilní hypotéka se hodí hlavně pro dobrodružnější povahy a můžete na ní vydělat. Má však také své nevýhody.

Celá aktualita

Hypotéka nebo pronájem? Obojí má své výhody

4. 8. 2016

Bydlet ve vlastním nebo v nájmu? Současné rekordně nízké ceny hypoték nahrávají myšlenkám o koupi vlastního bydlení, protože výsledné splátky jsou docela nízké. Bydlení v pronájmu však není nic z principu špatného a má také svá pozitiva. Shrňme si proto základní výhody bydlení v pronájmu a případné hypotéky na vlastní byt.

Celá aktualita

Pozor na některé záludnosti u hypoték

25. 7. 2016

Vlastní bydlení je sen, který si v současnosti plní stále více lidí. Není se co divit, úrokové sazby hypoték jsou na historickém minimu, což znamená, že k hypotečnímu úvěru na bydlení se můžete dostat velmi levně. Pozor ale na některé drobné záludnosti, které s sebou hypotéka přináší.

Celá aktualita

Hypotéka a reálná hodnota peněz: Jak vám inflace může pomoci splácet?

7. 6. 2016

Inflace – tedy snižování hodnoty peněz – je velkým strašákem, každého, kdo si spoří peníze. Naopak pokud máte úvěr či hypotéku, může inflace pracovat ve váš prospěch. Podívejte se s námi blíže na to, jakou roli hraje hodnota peněz ve splácení hypotéky.

Celá aktualita

Hypotéky - na co se zaměřit při žádosti o ůvěr

18. 5. 2016

Díky nízkým úrokovým sazbám jsou dnes hypotéky velmi výhodným způsobem, jak financovat koupi nemovitosti. Co je potřeba vědět při žádosti o hypotéku a jaká jsou specifika hypotéčních úvěrů? Podívali jsme se blíže na některé parametry hypoték, které dobré při plánování vzít v úvahu.

Celá aktualita

1 2 3 »