po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky před výplatou >> Rychlá půjčka - kdy se hodí?

Aktuality

Rychlá půjčka - kdy se hodí?

29. 6. 2016 Půjčky před výplatou Rychlá půjčka je stále diskutovanějším tématem v rámci nebankovních úvěrů. Nedávná novela, která zpřísnila podmínky pro poskytování půjček, nyní spotřebitele více chrání. Nově totiž bude každý zájemce o poskytování půjček muset zažádat o svolení přímo Českou národní banku, zvládnout test o znalosti finančního trhu a v neposlední řadě také složit základní kapitál ve výši minimálně 20 milionů korun.

Pokud si budete chtít vzít rychlou půjčku, vždy mějte na paměti, že ji většinou musíte splatit do měsíce. Existuje sice možnost prodloužení, ale výše poplatků není zrovna příznivá pro vaši peněženku. V minulém článku jsme si uvedli příklady, kdy vám půjčka před výplatou nepomůže. Nyní si ukážeme, kdy se právě tato půjčka může hodit.

Hledáte výhodnou a rychlou půjčku online? Na našem internetovém srovnávači Úspory.cz, najdete aktuální nabídku bezpečných půjček od ověřených společností.

Nákup spotřebiče

Jestli se vám porouchá nebo přímo odejde důležitý domácí spotřebič, jako například lednička, rychlá půjčka může být řešení, pokud zrovna nemáte dostatek peněz, které byste mohli na nákup nového využít. Pračka, lednička, myčka, bojler a další jsou poměrně zásadní vybavení bytu, bez kterého není nejsnadnější fungovat. Tady je proto vhodné neváhat.

 

Potřebujete jen opravdu malou částku

Půjčka tisícovky nebo dvou není závratná částka, která by vás vyloženě musela uvrhnout do dluhů – zvlášť když máte stabilní práci a víte, že dostanete svoji výplatu včas. Pokud jste třeba zapomněli na výročí s partnerkou či chcete narychlo koupit dárek pro někoho blízkého a zrovna nemáte peníze nazbyt, nejspíš se nemusíte obávat, že byste půjčku tisícovky nezvládli do měsíce zaplatit.

 

Nechcete zasahovat do úspor

Hodně z nás si šetří peníze – na horší časy, na lepší časy, prostě na později. Když musíme náhle něco zaplatit, zasáhnout do těchto úspor se nám samozřejmě nechce, protože to narušuje samotnou podstatu šetření. V takovém případě se vám rychlá půjčka může hodit. Opět se ujistěte, že půjčku splatíte včas – naštěstí máte jistotu uspořených peněz, a kdyby se náhodou něco pokazilo, pořád je lepší sáhnout do úspor než řešit zdlouhavé poplatky a případné problémy plynoucí z nezaplacení půjčky.

Štítky: bezpečné krátkodobé půjčky | krátkodobé půjčky | půjčka před výplatou | půjčka přes internet | srovnání půjček |

Hodnocení článku:

Podobné články

Konec neférových půjček před výplatou v Čechách?

2. 12. 2016

Krátkodobé půjčky si našly své příznivce a není divu. Drobné potíže vyřeší za okamžik a půjčku splatí do měsíce. Život se vrátí do normálních kolejí. Ovšem, pokud vše jde dobře. Na krátkodobé půjčky se snáší vlna kritiky, a to zejména na část poskytovatelů, které nelze označit jinak než jako podvodníky a lichváře.

Celá aktualita

Pětitisícová půjčka od Air Bank – alternativa rychlé půjčky?

9. 11. 2016

Poměrně mladá banka Air Bank, která patří do skupiny PPF , se už od svého počátku prezentuje jako moderní a spolehlivá banka, konkurující společně s dalšími mladými bankami zaběhlým a „ne-cool“ bankám. Jednou z velmi zajímavých možností, které Air Bank nabízí, je také rychlá a dostupná půjčka od 5000 Kč.

Celá aktualita

Japonská půjčka – nejbezpečnější půjčka před výplatou

22. 9. 2016

Japonská půjčka funguje na trhu s půjčkami před výplatou již déle než jeden rok. Jako stabilní a klienty prověřená společnost neustále inovuje a rozvíjí své služby. Nově Japonská půjčka poskytuje svým klientům kromě mikropůjček také tak zvanou velkou půjčku až do výše 200 000 Kč. Tímto a také svou bezpečností, rychlostí a nízkými poplatky se odlišuje od jiných mikropůjček na trhu.

Celá aktualita

Jak na nebankovní půjčky?

15. 9. 2016

Nebankovní trh v současné době připomíná nepřehlednou džungli nabídek a produktů. Jak si mezi nimi správně vybrat a zvolit půjčku s výhodnými parametry a nízkými splátkami, která vám bude vyhovovat? Nabízíme několik rad, jak vybírat nebankovní půjčky.

Celá aktualita

Rychlá půjčka? Slovo „investor“ by vás mělo odradit

19. 8. 2016

Když rychlá půjčka před výplatou, tak raději osvědčená a krytá stabilní společností. To je základ, pokud se nechcete dostat do nepříjemných dluhů, které si nezaviníte sami.

Celá aktualita

Předražené telefonní linky? U rychlých půjček bohužel stále problém

10. 8. 2016

Výplata za týden a vy zrovna nutně potřebujete pár tisíc. Někdo to řeší půjčkou od kamaráda, jiný i když nerad, sáhne do úspor. Jedno z řešení je také rychlá půjčka, často příznačně nazývána jako „půjčka před výplatou“. Jde o mikroúvěr, kdy do pár minut získáte pár tisíc korun s tím, že do měsíce celou částku splatíte, v nerozšířenějším případě právě hned po výplatě.

Celá aktualita

Arogance a podezřelá čísla k rychlým půjčkám nepatří

28. 7. 2016

Rychlá půjčka je stále diskutovanějším tématem v rámci nebankovních úvěrů. Nedávná novela, která zpřísnila podmínky pro poskytování půjček, nyní spotřebitele více chrání. Nově totiž bude každý zájemce o poskytování půjček muset zažádat o svolení přímo Českou národní banku, zvládnout test o znalosti finančního trhu a v neposlední řadě také složit základní kapitál ve výši minimálně 20 milionů korun.

Celá aktualita

Novela o úvěrech zlepší půjčky před výplatou

15. 6. 2016

Rychlé půjčky jsou záchranným kolem pro ty, jenž nutně potřebují pár tisíc korun, které do měsíce splatí. Bohužel právě tento způsob půjčování se přímo hemžil podvodnými společnostmi, které využívaly děr v zákonech. Novela o úvěrech, která byla schválena v červnu, si klade za úkol spotřebitele před podvodnými praktikami ochránit.

Celá aktualita

1 2 3 »