po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Chcete si levně půjčit? Vyzkoušejte aukci půjček

Aktuality

Chcete si levně půjčit? Vyzkoušejte aukci půjček

Půjčky

Aukce půjček je v České republice velkou novinkou. Prostřednictvím internetových stránek si lidé mohou o půjčku zažádat nebo naopak nabídnout peníze a to bez účasti bank. Lidé si tímto způsobem mohou mezi sebou vzájemně poskytovat půjčky a to za výhodnějších podmínek než nabízí banky.

V aukci získáte nižší úrok

Díky aukci půjček můžete nyní zažádat o půjčku, aniž byste se museli obrátit na banku a platit vysoké úroky. V aukci si totiž můžete vyjednat mnohem výhodnější úrok. Půjčit si tímto způsobem můžete dokonce až půl milionu korun.

V České republice si můžete v aukci zažádat o půjčku nebo ji naopak nabídnout na stránkách uspory.cz. Služba je určena pro půjčky ve výši od 10 000 do 500 000 Kč s maximální dobou splatnosti 4 roky. Žadatel o půjčku si vybírá z nabídek, které jsou mu na základě jeho požadavku posílány. Hlavním kritériem je pochopitelně nízký úrok, nízké splátky a nejvýhodnější doba splatnosti.

Jak funguje aukce půjček?

Princip aukce je velmi jednoduchý. V zásadě se aukce půjček nijak neliší od aukcí oblečení nebo a jiného zboží.

  • Zaregistrujte se na http://www.uspory.cz/pujcky/aukce-pujcek
  • Zvolte si přezdívku, pod kterou budete vystupovat.
  • Zadejte požadavek na půjčku (výše půjčky a splátek, případně další důležité údaje).

Aukce půjček trvá vždy 21 dnů. Po tuto dobu Vám chodí nabídky od různých věřitelů. Během této lhůty nebo po jejím uplynutí si můžete vybrat tu nejvýhodnější nabídku. Aukci také můžete kdykoli během této lhůty ukončit, aniž byste si některou z nabídek vybrali. Provozovatel stránek se následně postará o smlouvy a o odeslání peněz.

Aukce půjček jsou diskrétní a bezpečné

Po dobu probíhající aukce vystupujete jen pod zvolenou přezdívkou a všechna Vaše zadaná data jsou bezpečně chráněna tak, aby se nedostala ke nepovolaným osobám, které by je mohli zneužít. Cílem je, aby se aukce účastnili pouze lidé s poctivými úmysly.

Zaujala Vás tato novinka? Máte zájem si aukci půjček vyzkoušet? Přejděte na tuto stránku, a dozvíte se vše, co o aukci půjček potřebuje vědět.

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Investici na soukromé podnikání pokryl nebankovním úvěrem

3. 6. 2016

Pan Lukáš se po odchodu ze zaměstnání vrhl do víru soukromého podnikání a založil si firmu zabývající se montáží anténní a satelitní techniky. Do začátku měl něco našetřeno, na drahé měřící přijímače si ale hodlal půjčit. Jaké však bylo jeho rozčarování, když mu dvě známé české banky úvěr zamítly. Důvody? Příliš krátká doba podnikání. Nezbývalo než hledat řešení jinde.

Celá aktualita

Co je dobré vědět, než si půjčíte peníze?

30. 5. 2016

Úvěr může být za jistých okolností velmi dobrým způsobem financování vašich soukromých „projektů“. Ne vždy je ale půjčení peněz ideálním řešením krátkodobých osobních finančních problémů. Podívali jsme se blíže, na co je dobré si při půjčování peněz dávat pozor.

Celá aktualita

Nebankovní úvěry – jak si vybrat správně?

17. 5. 2016

Vzít si půjčku je dnes snadné. Ale vzít si výhodnou a bezpečnou půjčku, která náš rozpočet nezatíží zbytečně vysokými splátkami, to už vyžaduje trochu úsilí, ne-li přímo štěstí.

Celá aktualita

Co byste měli vědět, pokud si chcete půjčit peníze?

16. 5. 2016

Půjčka může být za jistých okolností dobrou cestou, jak vyřešit své aktuální finanční potíže. Pamatujte však, že ten, kdo vám půjčuje, ať už je to banka či nebankovní společnost, to nedělá kvůli vašim modrým očím. Věřitel má vždy racionální důvod – chce na půjčce vydělat. Co byste měli vědět před tím, než půjčíte peníze?

Celá aktualita

1 2 3 »