po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Equa bank snižuje úrokové sazby

Aktuality

Equa bank snižuje úrokové sazby

Půjčky Equa bank patří k novým a moderním bankám, které sází především na bezpoplatkovou bankovní politiku a servis poskytovaný kompletně on-line. Mají přehlednou produktovou nabídku, kterou neustále obnovují a aktualizují. Nyní Equa bank přichází s novinkou v podobě nižší úrokové sazby u spotřebitelských úvěrů.

Jako každá banka i Equa bank nabízí spotřebitelské úvěry. Stěžejním produktem vedle AutoPůjčky a RePůjčky je tzv. Minutová půjčka, díky které si mohou klienti banky půjčit až 600 000 korun. Equa bank se nyní chlubí, že její půjčku lze nejen kompletně vyřídit on-line bez jediné osobní návštěvy pobočky, ale především má velice nízký úrok. Ten momentálně činí 5,9 procenta.

„Minutová půjčka od Equa bank není podmíněna využíváním jiných placených produktů. Navíc garantujeme, že úroková sazba vydrží klientům ve stejné výši od podpisu smlouvy až do konce splácení. V průběhu splácení Minutové půjčky tedy nebudeme měnit podmínky, které jsme klientovi nabídli při online schválení,“ představil nám Minutovou půjčku s novými podmínkami Ondřej Hák, ředitel oddělení úvěrových produktů Equa bank.

Opravdu variabilní půjčku

Nízká úroková sazba údajně není jedinou výhodou, kterou Minutová půjčka nabízí. Jedná se o velice variabilní půjčku, jejíž parametry si z velké části nastaví samotný klient. Například si může zvolit, jak vysokou měsíční splátku může a chce splácet, a v jakém termínu se mu hodí splátku pravidelně platit. Zde tedy neplatí, že vám banka nastaví zcela nevhodný termín například těsně před výplatou. Klient si tento termín zvolí sám.

Výše měsíční splátky není přitom striktně daná po celou dobu splácení půjčky. Všichni víme, že se finanční situace může změnit doslova ze dne na den. I zde Equa bank zdůrazňuje výhody své půjčky. Klient má právo si výši měsíční splátky v průběhu splácení snižovat či zvyšovat podle toho, kolik si zrovna může dovolit splácet. Ptáte se, kolik to bude stát? Equa bank uvádí, že za tyto změny výše splátek, stejně jako za mimořádnou splátku či úplné předčasné splacení nezaplatí klient ani korun navíc.

Už jednu půjčku máte? Nevadí!

Pokud právě litujete, že jste s půjčkou nepočkali a vzali jste si jinou méně výhodnou, nezoufejte. Equa bank nabízí možnost refinancování půjčky od jiného poskytovatele. A jelikož si Equa bank nových klientů váží, a proto jim nabízí takové výhodné podmínky, má pro ně k RePůjčce připravený zajímavý a hodnotný dárek.

„O refinancování i konsolidaci u Equa bank je stále větší zájem. Proto jsme se rozhodli naše klienty odměnit za převedení půjček k nám dárkem. Ke každé RePůjčce ve výši alespoň 50 000 Kč získá klient tablet Lenovo TAB 2 A7-20z,“ zmiňuje se na závěr Ondřej Hák.

Uvažujete nad půjčkou a nevíte, kterou si vybrat? Všechny společnosti tvrdí, že pouze jejich půjčka je výhodná a levná. Na stránkách Úspory.cz se snadno přesvědčíte, který z poskytovatelů vám nabízí opravdu výhodnou půjčku. Sami se rozhodnete, zda je pro vás pravá půjčka od Equa bank či jiné společnosti.

Štítky: equa bank | minutová půjčka | nebankovní půjčky | nízké úrokové sazby u půjčky | půjčky online | refinancování půjčky |

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Investici na soukromé podnikání pokryl nebankovním úvěrem

3. 6. 2016

Pan Lukáš se po odchodu ze zaměstnání vrhl do víru soukromého podnikání a založil si firmu zabývající se montáží anténní a satelitní techniky. Do začátku měl něco našetřeno, na drahé měřící přijímače si ale hodlal půjčit. Jaké však bylo jeho rozčarování, když mu dvě známé české banky úvěr zamítly. Důvody? Příliš krátká doba podnikání. Nezbývalo než hledat řešení jinde.

Celá aktualita

Co je dobré vědět, než si půjčíte peníze?

30. 5. 2016

Úvěr může být za jistých okolností velmi dobrým způsobem financování vašich soukromých „projektů“. Ne vždy je ale půjčení peněz ideálním řešením krátkodobých osobních finančních problémů. Podívali jsme se blíže, na co je dobré si při půjčování peněz dávat pozor.

Celá aktualita

Nebankovní úvěry – jak si vybrat správně?

17. 5. 2016

Vzít si půjčku je dnes snadné. Ale vzít si výhodnou a bezpečnou půjčku, která náš rozpočet nezatíží zbytečně vysokými splátkami, to už vyžaduje trochu úsilí, ne-li přímo štěstí.

Celá aktualita

Co byste měli vědět, pokud si chcete půjčit peníze?

16. 5. 2016

Půjčka může být za jistých okolností dobrou cestou, jak vyřešit své aktuální finanční potíže. Pamatujte však, že ten, kdo vám půjčuje, ať už je to banka či nebankovní společnost, to nedělá kvůli vašim modrým očím. Věřitel má vždy racionální důvod – chce na půjčce vydělat. Co byste měli vědět před tím, než půjčíte peníze?

Celá aktualita

1 2 3 »