po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Investici na soukromé podnikání pokryl nebankovním úvěrem

Aktuality

Investici na soukromé podnikání pokryl nebankovním úvěrem

Půjčky Pan Lukáš se po odchodu ze zaměstnání vrhl do víru soukromého podnikání a založil si firmu zabývající se montáží anténní a satelitní techniky. Do začátku měl něco našetřeno, na drahé měřící přijímače si ale hodlal půjčit. Jaké však bylo jeho rozčarování, když mu dvě známé české banky úvěr zamítly. Důvody? Příliš krátká doba podnikání. Nezbývalo než hledat řešení jinde.

Půjčka na soukromé podníkání

Život podnikatele má často daleko k bezstarostné rutině. Ve stejné situaci se dnes ocitá mnoho živnostníků a podnikatelů. Naštěstí p. Lukášovi doporučil známý férový úvěr pro podnikatele od společnosti Asisteam, který dnes v pohodě splácí.

Banky mají přísné požadavky a zájemce o půjčku řádně prověřují. Kontrolují ekonomické výsledky podnikání a zohledňují i další úvěry žadatele a jeho rodinnou situaci. Běžným požadavkem je daňové přiznání za uplynulé dva roky a výpisy z účtu žadatele.

Dále je třeba mít v pořádku platby finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotním pojišťovnám. V téměř neřešitelné situaci se pak nachází začínající podnikatelé s krátkou podnikatelskou historií. Ti mají ve většině bank zavřené dveře.

Nebankovní půjčky bez doložení účelu

Neúspěch v bance však dnes již neznamená konečnou. Výhodné úvěrové produkty pro podnikatele lze najít i na nebankovním trhu. Nebankovní společnosti jsou navíc vstřícnější, pružnější a peníze poskytují obvykle neúčelově, tedy na libovolný účel.

Příkladem je podnikatelský úvěr od společnosti Asisteam, se kterým lze financovat prakticky cokoliv – od nákupu nového vybavení, strojů a materiálů až po investice do nemovitostí, reklamy a propagace.

Asisteam pomáhá i začínajícím podnikatelům nebo těm, kteří potřebují překlenout nepříznivé období. Nemusíte se bát nepříjemného lustrování, společnost je vstřícná i k žadatelům se záznamem v úvěrových registrech. Rychlá půjčka pro podnikatele od Asisteamu je bez poplatků předem, bez nahlížení do registru a bez nutnosti dokládat účel.

Štítky: bez doložení účelu | nebankovní půjčka | půjčka na cokoliv | rychlá půjčka | úvěr pro podnikatele |

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Co je dobré vědět, než si půjčíte peníze?

30. 5. 2016

Úvěr může být za jistých okolností velmi dobrým způsobem financování vašich soukromých „projektů“. Ne vždy je ale půjčení peněz ideálním řešením krátkodobých osobních finančních problémů. Podívali jsme se blíže, na co je dobré si při půjčování peněz dávat pozor.

Celá aktualita

Nebankovní úvěry – jak si vybrat správně?

17. 5. 2016

Vzít si půjčku je dnes snadné. Ale vzít si výhodnou a bezpečnou půjčku, která náš rozpočet nezatíží zbytečně vysokými splátkami, to už vyžaduje trochu úsilí, ne-li přímo štěstí.

Celá aktualita

Co byste měli vědět, pokud si chcete půjčit peníze?

16. 5. 2016

Půjčka může být za jistých okolností dobrou cestou, jak vyřešit své aktuální finanční potíže. Pamatujte však, že ten, kdo vám půjčuje, ať už je to banka či nebankovní společnost, to nedělá kvůli vašim modrým očím. Věřitel má vždy racionální důvod – chce na půjčce vydělat. Co byste měli vědět před tím, než půjčíte peníze?

Celá aktualita

Nový zákon o úvěru usiluje o likvidaci úvěrových podvodníků a predátorských firem

25. 4. 2016

Nový zákon o spotřebitelském úvěru měl vejít v platnost v březnu letošního roku. Kvůli pozměňovacím návrhům se jeho uvedení posunulo a nyní probíhá druhé čtení. Záměrem nového zákona je posílení práv dlužníků a zpřísnění podmínek pro poskytovatele úvěrů, jejichž počet by se měl snížit na pár desítek.

Celá aktualita

1 2 3 »