po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Nejžádanější půjčkou na Úspory.cz je Japonská půjčka

Aktuality

Nejžádanější půjčkou na Úspory.cz je Japonská půjčka

Půjčky Ze statistik zveřejněných serverem Úspory.cz je zcela evidentní, která ze současných půjček obsadila první příčku. Během uplynulých měsíců ledna a února se pomyslným vítězem stala momentálně nejžádanější Japonská půjčka poskytovaná známou nebankovní společností Home Credit.

Z celkového počtu žadatelů o půjčky na Úspory.cz o ní požádalo 30 %  a v případě půjček před výplatou je to dokonce téměř polovina žadatelů (48 %).

Proč je Japonská půjčka úspěšná?

Japonská půjčka se vyznačuje jednoduchými a srozumitelnými podmínkami. Hlavní výhodou je nízký poplatek, který činí 33 korun za každou půjčenou tisícikorunu. To je opravdu nízký poplatek, vezmeme-li v úvahu jiné nabídky půjček, u nichž poplatek činí několikanásobně více.

Splácení půjčky je možné prodloužit za jednorázový poplatek ve výši 49 korun a to až 5krát za sebou. Teprve v případě nesplácení a neprodloužení půjčky přistupuje Home Credit k sankcím, které činí 79 korun za půjčenou tisícikorunu. Nejvyšší možná sankce může činit 799 korun.

 

Presto půjčka vítězem mezi bankovními půjčkami

U bankovních půjček na portálu Úspory.cz žádalo nejvíce návštěvníků o Presto půjčku bankovního domu UniCredit Bank. Důvodů proč si lidé mezi bankovními půjčkami volí právě Presto půjčku, může být několik. Hlavním tahákem bude především nabídka garantované úrokové sazby začínající již na 4,9 % p.a. Také nabídka dalších slev na úrokové sazbě v případě uzavření pojištění schopnosti splácet anebo při uzavření běžného účtu u UniCredit Bank, je více než lákavá.

 

Pořadí nejžádanějších půjček (do 5. místa)

Pořadí Všechny půjčky Bankovní půjčky Nebankovní půjčky Půjčky před výplatou
1 Japonská půjčka Presto půjčka (UniCredit bank) Vitacredit Japonská půjčka
2 XS půjčka Minutová půjčka (Equa bank) Home Credit XS půjčka
3 Presto půjčka (UniCredit bank) Cetelem půjčka Profi Credit Tommy Stachi
4 Minutová půjčka (Equa bank) Expres půjčka (GE Money) Pronto půjčka BB půjčka
5 Cetelem půjčka Ferratum půjčka Provident Půjčka 7

Zdroj: Úspory.cz

 

Více o Úspory.cz

V roce 2010 byl spuštěn projekt Úspory.cz, jehož hlavním smyslem bylo a stále je ušetřit českým občanům peníze. Ti si zde mohou nejen vybrat výhodnou a levnou půjčku, ale také si porovnat hypotéky, různé typy pojištění, dodavatele energií i telefonní operátory.

Štítky: Home Credit | Japonská půjčka | nejžádanější půjčka | půjčky | UniCredit Bank | Úspory.cz |

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Investici na soukromé podnikání pokryl nebankovním úvěrem

3. 6. 2016

Pan Lukáš se po odchodu ze zaměstnání vrhl do víru soukromého podnikání a založil si firmu zabývající se montáží anténní a satelitní techniky. Do začátku měl něco našetřeno, na drahé měřící přijímače si ale hodlal půjčit. Jaké však bylo jeho rozčarování, když mu dvě známé české banky úvěr zamítly. Důvody? Příliš krátká doba podnikání. Nezbývalo než hledat řešení jinde.

Celá aktualita

Co je dobré vědět, než si půjčíte peníze?

30. 5. 2016

Úvěr může být za jistých okolností velmi dobrým způsobem financování vašich soukromých „projektů“. Ne vždy je ale půjčení peněz ideálním řešením krátkodobých osobních finančních problémů. Podívali jsme se blíže, na co je dobré si při půjčování peněz dávat pozor.

Celá aktualita

Nebankovní úvěry – jak si vybrat správně?

17. 5. 2016

Vzít si půjčku je dnes snadné. Ale vzít si výhodnou a bezpečnou půjčku, která náš rozpočet nezatíží zbytečně vysokými splátkami, to už vyžaduje trochu úsilí, ne-li přímo štěstí.

Celá aktualita

Co byste měli vědět, pokud si chcete půjčit peníze?

16. 5. 2016

Půjčka může být za jistých okolností dobrou cestou, jak vyřešit své aktuální finanční potíže. Pamatujte však, že ten, kdo vám půjčuje, ať už je to banka či nebankovní společnost, to nedělá kvůli vašim modrým očím. Věřitel má vždy racionální důvod – chce na půjčce vydělat. Co byste měli vědět před tím, než půjčíte peníze?

Celá aktualita

1 2 3 »