po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Sjednejte si půjčku Kredia online!

Aktuality

Sjednejte si půjčku Kredia online!

Půjčky

Moderní doba, ve které žijeme, si žádá stále rychlejší služby a to i v oblasti půjček. Finanční instituce se proto snaží zájemcům o půjčku vyjít maximálně vstříc a nabízí stále nové produkty. Dnes již není nutné půjčku vyřizovat několik dní a dokládat nejrůznější doklady a potvrzení. Nyní Vám totiž nabízíme novinku mezi online půjčkami, kterou vyřídíte během 10 minut a bez zbytečného papírování.

Poskytovatele půjčky vybírejte pečlivě

Stále více společností nabízí rychlé a snadné půjčky. Bohužel ale ne všechny společnosti jednají v zájmu klienta a proto velmi opatrně vybírejte, na kterou společnost se se svým požadavkem obrátíte právě Vy.

Novinkou v oblasti rychlých půjček je online půjčka od spolehlivé společnosti Kredia, kterou si nyní můžete sjednat online také na na portálu www.uspory.cz, kde o půjčce najdete všechny potřebné informace.

Sjednejte si půjčku online

Kredia nabízí půjčku o menším obnosu ve výši od 1 000 do 4 000 Kč. Žádost o půjčku je možné podat online na www.uspory.cz a to kdykoliv během dne. Vše je vyřízeno během 10 minut a peníze máte na svém účtu k dispozici nejpozději do dvou dnů.

Máte záznam v registru? Nevadí. Půjčku Kredia získáte i Vy

Kredia je nebankovní instituce a svým klientům poskytuje výhodnější podmínky při poskytování půjčky. Společnost Kredia nenahlíží do registru dlužníků a navíc po svých klientech nepožaduje potvrzení o výši příjmu, takže je půjčka vhodná v podstatě pro kohokoliv.

Cílem společnosti Kredia je podle jejích vlastních slov nabízet rychlé a kvalitní finanční služby, diskrétně, snadno a především bezpečně.

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Investici na soukromé podnikání pokryl nebankovním úvěrem

3. 6. 2016

Pan Lukáš se po odchodu ze zaměstnání vrhl do víru soukromého podnikání a založil si firmu zabývající se montáží anténní a satelitní techniky. Do začátku měl něco našetřeno, na drahé měřící přijímače si ale hodlal půjčit. Jaké však bylo jeho rozčarování, když mu dvě známé české banky úvěr zamítly. Důvody? Příliš krátká doba podnikání. Nezbývalo než hledat řešení jinde.

Celá aktualita

Co je dobré vědět, než si půjčíte peníze?

30. 5. 2016

Úvěr může být za jistých okolností velmi dobrým způsobem financování vašich soukromých „projektů“. Ne vždy je ale půjčení peněz ideálním řešením krátkodobých osobních finančních problémů. Podívali jsme se blíže, na co je dobré si při půjčování peněz dávat pozor.

Celá aktualita

Nebankovní úvěry – jak si vybrat správně?

17. 5. 2016

Vzít si půjčku je dnes snadné. Ale vzít si výhodnou a bezpečnou půjčku, která náš rozpočet nezatíží zbytečně vysokými splátkami, to už vyžaduje trochu úsilí, ne-li přímo štěstí.

Celá aktualita

Co byste měli vědět, pokud si chcete půjčit peníze?

16. 5. 2016

Půjčka může být za jistých okolností dobrou cestou, jak vyřešit své aktuální finanční potíže. Pamatujte však, že ten, kdo vám půjčuje, ať už je to banka či nebankovní společnost, to nedělá kvůli vašim modrým očím. Věřitel má vždy racionální důvod – chce na půjčce vydělat. Co byste měli vědět před tím, než půjčíte peníze?

Celá aktualita

1 2 3 »