po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Sjednejte si půjčku Kredia online!

Aktuality

Sjednejte si půjčku Kredia online!

22. 1. 2012 Půjčky

Moderní doba, ve které žijeme, si žádá stále rychlejší služby a to i v oblasti půjček. Finanční instituce se proto snaží zájemcům o půjčku vyjít maximálně vstříc a nabízí stále nové produkty. Dnes již není nutné půjčku vyřizovat několik dní a dokládat nejrůznější doklady a potvrzení. Nyní Vám totiž nabízíme novinku mezi online půjčkami, kterou vyřídíte během 10 minut a bez zbytečného papírování.

Poskytovatele půjčky vybírejte pečlivě

Stále více společností nabízí rychlé a snadné půjčky. Bohužel ale ne všechny společnosti jednají v zájmu klienta a proto velmi opatrně vybírejte, na kterou společnost se se svým požadavkem obrátíte právě Vy.

Novinkou v oblasti rychlých půjček je online půjčka od spolehlivé společnosti Kredia, kterou si nyní můžete sjednat online také na na portálu www.uspory.cz, kde o půjčce najdete všechny potřebné informace.

Sjednejte si půjčku online

Kredia nabízí půjčku o menším obnosu ve výši od 1 000 do 4 000 Kč. Žádost o půjčku je možné podat online na www.uspory.cz a to kdykoliv během dne. Vše je vyřízeno během 10 minut a peníze máte na svém účtu k dispozici nejpozději do dvou dnů.

Máte záznam v registru? Nevadí. Půjčku Kredia získáte i Vy

Kredia je nebankovní instituce a svým klientům poskytuje výhodnější podmínky při poskytování půjčky. Společnost Kredia nenahlíží do registru dlužníků a navíc po svých klientech nepožaduje potvrzení o výši příjmu, takže je půjčka vhodná v podstatě pro kohokoliv.

Cílem společnosti Kredia je podle jejích vlastních slov nabízet rychlé a kvalitní finanční služby, diskrétně, snadno a především bezpečně.

Hodnocení článku:

Podobné články

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016

Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Celá aktualita

Mikropůjčky s přidanou hodnotou

15. 11. 2016

Mikropůjčky, alias půjčky před výplatou, jsou oblíbeným řešení nečekaného krátkodobého výpadku financí. Pomohou vám překlenout dobu, o kterou se zpozdila výplata nebo zažehnat nečekaný výdaj. Z pravidla se jedná o částky od 500 Kč do 20 000 Kč a potřeba je splatit do 30 dní od vyplacení.

Celá aktualita

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Investici na soukromé podnikání pokryl nebankovním úvěrem

3. 6. 2016

Pan Lukáš se po odchodu ze zaměstnání vrhl do víru soukromého podnikání a založil si firmu zabývající se montáží anténní a satelitní techniky. Do začátku měl něco našetřeno, na drahé měřící přijímače si ale hodlal půjčit. Jaké však bylo jeho rozčarování, když mu dvě známé české banky úvěr zamítly. Důvody? Příliš krátká doba podnikání. Nezbývalo než hledat řešení jinde.

Celá aktualita

1 2 3 »