po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Vyřešte finanční problémy jednou ranou!

Aktuality

Vyřešte finanční problémy jednou ranou!

Půjčky

Čerpáte jeden či více spotřebitelských úvěrů a nestíháte je splácet? Máme jednoduché řešení, které sníží vaše měsíční splátky a dovolí Vám tak lépe dýchat.

Tuto možnost Vám nyní nabízí většina českých finančních institucí a tato služba je známá jako konsolidace, či konsolidační úvěr. Princip konsolidace spočívá v uhrazení většího počtu menších půjček jedním úvěrem. Služba je určena pro širokou veřejnost. Při žádosti o tento typ úvěru ovšem samozřejmě záleží na konkrétní situaci žadatele.

Konsolidačním úvěrem je možné splácet všechny myslitelné finanční závazky. Můžete je využít na jakékoliv spotřebitelské nebo hypoteční úvěry, kontokorenty, debety nebo úvěry z kreditních karet. „Konsolidace by měla klientům pomoci snížit jejich měsíční finanční zátěž, nikoliv vyřešit jejich kritickou situaci s předlužením“ tvrdí odborníci. Podmínkou k získání úvěrů na konsolidaci většinou je, že zájemce nemá negativní záznam v úvěrovém registru.

Jak konsolidace funguje?

V podstatě jde o spojení více půjček v jednu. Této jedné „souhrnné“ konsolidační půjčce se dále prodlouží doba splatnosti. Rozložení doby splatnosti do delšího časového úseku posune úrokovou míru na nižší úroveň, a tím se dosáhne kýženého snížení pravidelné měsíční splátky. Jednoduše řečeno, budete splácet delší dobu, ale nižší částky. Díky uspořeným penězům si pak můžete dovolit investovat do věcí, na které Vám dříve nezbyly kvůli vysokým měsíčním splátkám prostředky.

Jestliže pociťujete finanční problémy nebo jen potřebujete měsíčně více peněz, konsolidační úvěr je pro Vás řešením. Přemýšlíte, kde získat konsolidační úvěr? Navštivte naše stránky, poté vyplňte formulář s žádostí o půjčku a nechte si nabídnout možnosti konsolidace.

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Investici na soukromé podnikání pokryl nebankovním úvěrem

3. 6. 2016

Pan Lukáš se po odchodu ze zaměstnání vrhl do víru soukromého podnikání a založil si firmu zabývající se montáží anténní a satelitní techniky. Do začátku měl něco našetřeno, na drahé měřící přijímače si ale hodlal půjčit. Jaké však bylo jeho rozčarování, když mu dvě známé české banky úvěr zamítly. Důvody? Příliš krátká doba podnikání. Nezbývalo než hledat řešení jinde.

Celá aktualita

Co je dobré vědět, než si půjčíte peníze?

30. 5. 2016

Úvěr může být za jistých okolností velmi dobrým způsobem financování vašich soukromých „projektů“. Ne vždy je ale půjčení peněz ideálním řešením krátkodobých osobních finančních problémů. Podívali jsme se blíže, na co je dobré si při půjčování peněz dávat pozor.

Celá aktualita

Nebankovní úvěry – jak si vybrat správně?

17. 5. 2016

Vzít si půjčku je dnes snadné. Ale vzít si výhodnou a bezpečnou půjčku, která náš rozpočet nezatíží zbytečně vysokými splátkami, to už vyžaduje trochu úsilí, ne-li přímo štěstí.

Celá aktualita

Co byste měli vědět, pokud si chcete půjčit peníze?

16. 5. 2016

Půjčka může být za jistých okolností dobrou cestou, jak vyřešit své aktuální finanční potíže. Pamatujte však, že ten, kdo vám půjčuje, ať už je to banka či nebankovní společnost, to nedělá kvůli vašim modrým očím. Věřitel má vždy racionální důvod – chce na půjčce vydělat. Co byste měli vědět před tím, než půjčíte peníze?

Celá aktualita

1 2 3 »