Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Zažádejte si nově o půjčku Profi Credit online

Aktuality

Zažádejte si nově o půjčku Profi Credit online

19. 4. 2012 Půjčky

Uspory.cz rozšiřují nabídku spotřebitelských úvěrů. Nyní můžete získat i novou zvýhodněnou online půjčku od Profi Credit.

Smart půjčka - novinka na trhu s půjčkami

Spotřebitelský úvěr od Profi Credit je novinkou na finančním trhu. Jedná se o moderní produkt s mnoha výhodami. Přestože se jedná především o zaměstnanecký úvěr, mohou o něj zažádat i lidé v důchodu či na mateřské. Půjčka je bezúčelová a za vyřízení úvěru neplatíte žádný poplatek.

Největší výhodou nové smart půjčky od Profi Credit je ovšem revolving. S tzv. revolvingovým typem úvěru se běžně setkáte u kontokorentů nebo u kreditních karet. U spotřebitelského úvěru se však jedná o přelomovou novinku, kterou nabízí právě Profi Credit. Díky tomu můžete úvěr znovu čerpat ihned po jeho splacení. Nemusíte už ovšem znovu nic prokazovat ani zařizovat.

Parametry smart půjčky od Profi Credit:

  • 10 000 až 166 000 Kč
  • Splatnost 12 až 48 měsíců
  • Revolving
  • Na cokoliv
  • Bez ručitele
  • Peníze do 24 hodin od schválení

Přečtěte si o smart půjčce více na. Zde najdete podrobný popis úvěru společně s možností jej objednat přes internet.

Produkt navíc

Díky osobnímu přístupu vznikl také další produkt. Jedná se o půjčku Tutovka ve výši 4 999 Kč. Je určena především zákazníkům, kteří si potřebují půjčit pouze velmi malý obnos. Při jeho vyřizování nemusíte dokládat pravidelný příjem, ale stačí Vám pouze dva doklady totožnosti. Vše je nastaveno především na jednoduchosti čerpání úvěru.

Hodnocení článku:

Podobné články

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Konsolidace půjček - kde si vybrat?

30. 12. 2016

O půjčkách se říká, že jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Problémy s půjčkami a jejich splácením nejčastěji přináší více půjček a úvěry. Neustále hlídání si termínu pro včasnou úhradu splátky v kombinace s nedostatkem peněz je zárukou stresu, který velmi často vrcholí nemalými finančními nesnázemi. Řešením může být konsolidace. O co se jedná?

Celá aktualita

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

1 2 3 »