Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Zažádejte si nově o půjčku Profi Credit online

Aktuality

Zažádejte si nově o půjčku Profi Credit online

19. 4. 2012 Půjčky

Uspory.cz rozšiřují nabídku spotřebitelských úvěrů. Nyní můžete získat i novou zvýhodněnou online půjčku od Profi Credit.

Smart půjčka - novinka na trhu s půjčkami

Spotřebitelský úvěr od Profi Credit je novinkou na finančním trhu. Jedná se o moderní produkt s mnoha výhodami. Přestože se jedná především o zaměstnanecký úvěr, mohou o něj zažádat i lidé v důchodu či na mateřské. Půjčka je bezúčelová a za vyřízení úvěru neplatíte žádný poplatek.

Největší výhodou nové smart půjčky od Profi Credit je ovšem revolving. S tzv. revolvingovým typem úvěru se běžně setkáte u kontokorentů nebo u kreditních karet. U spotřebitelského úvěru se však jedná o přelomovou novinku, kterou nabízí právě Profi Credit. Díky tomu můžete úvěr znovu čerpat ihned po jeho splacení. Nemusíte už ovšem znovu nic prokazovat ani zařizovat.

Parametry smart půjčky od Profi Credit:

  • 10 000 až 166 000 Kč
  • Splatnost 12 až 48 měsíců
  • Revolving
  • Na cokoliv
  • Bez ručitele
  • Peníze do 24 hodin od schválení

Přečtěte si o smart půjčce více na. Zde najdete podrobný popis úvěru společně s možností jej objednat přes internet.

Produkt navíc

Díky osobnímu přístupu vznikl také další produkt. Jedná se o půjčku Tutovka ve výši 4 999 Kč. Je určena především zákazníkům, kteří si potřebují půjčit pouze velmi malý obnos. Při jeho vyřizování nemusíte dokládat pravidelný příjem, ale stačí Vám pouze dva doklady totožnosti. Vše je nastaveno především na jednoduchosti čerpání úvěru.

Hodnocení článku:

Podobné články

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Konsolidace půjček - kde si vybrat?

30. 12. 2016

O půjčkách se říká, že jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Problémy s půjčkami a jejich splácením nejčastěji přináší více půjček a úvěry. Neustále hlídání si termínu pro včasnou úhradu splátky v kombinace s nedostatkem peněz je zárukou stresu, který velmi často vrcholí nemalými finančními nesnázemi. Řešením může být konsolidace. O co se jedná?

Celá aktualita

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016

Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Celá aktualita

Mikropůjčky s přidanou hodnotou

15. 11. 2016

Mikropůjčky, alias půjčky před výplatou, jsou oblíbeným řešení nečekaného krátkodobého výpadku financí. Pomohou vám překlenout dobu, o kterou se zpozdila výplata nebo zažehnat nečekaný výdaj. Z pravidla se jedná o částky od 500 Kč do 20 000 Kč a potřeba je splatit do 30 dní od vyplacení.

Celá aktualita

1 2 3 »