po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Zažádejte si nově o půjčku Profi Credit online

Aktuality

Zažádejte si nově o půjčku Profi Credit online

Půjčky

Uspory.cz rozšiřují nabídku spotřebitelských úvěrů. Nyní můžete získat i novou zvýhodněnou online půjčku od Profi Credit.

Smart půjčka - novinka na trhu s půjčkami

Spotřebitelský úvěr od Profi Credit je novinkou na finančním trhu. Jedná se o moderní produkt s mnoha výhodami. Přestože se jedná především o zaměstnanecký úvěr, mohou o něj zažádat i lidé v důchodu či na mateřské. Půjčka je bezúčelová a za vyřízení úvěru neplatíte žádný poplatek.

Největší výhodou nové smart půjčky od Profi Credit je ovšem revolving. S tzv. revolvingovým typem úvěru se běžně setkáte u kontokorentů nebo u kreditních karet. U spotřebitelského úvěru se však jedná o přelomovou novinku, kterou nabízí právě Profi Credit. Díky tomu můžete úvěr znovu čerpat ihned po jeho splacení. Nemusíte už ovšem znovu nic prokazovat ani zařizovat.

Parametry smart půjčky od Profi Credit:

  • 10 000 až 166 000 Kč
  • Splatnost 12 až 48 měsíců
  • Revolving
  • Na cokoliv
  • Bez ručitele
  • Peníze do 24 hodin od schválení

Přečtěte si o smart půjčce více na. Zde najdete podrobný popis úvěru společně s možností jej objednat přes internet.

Produkt navíc

Díky osobnímu přístupu vznikl také další produkt. Jedná se o půjčku Tutovka ve výši 4 999 Kč. Je určena především zákazníkům, kteří si potřebují půjčit pouze velmi malý obnos. Při jeho vyřizování nemusíte dokládat pravidelný příjem, ale stačí Vám pouze dva doklady totožnosti. Vše je nastaveno především na jednoduchosti čerpání úvěru.

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Investici na soukromé podnikání pokryl nebankovním úvěrem

3. 6. 2016

Pan Lukáš se po odchodu ze zaměstnání vrhl do víru soukromého podnikání a založil si firmu zabývající se montáží anténní a satelitní techniky. Do začátku měl něco našetřeno, na drahé měřící přijímače si ale hodlal půjčit. Jaké však bylo jeho rozčarování, když mu dvě známé české banky úvěr zamítly. Důvody? Příliš krátká doba podnikání. Nezbývalo než hledat řešení jinde.

Celá aktualita

Co je dobré vědět, než si půjčíte peníze?

30. 5. 2016

Úvěr může být za jistých okolností velmi dobrým způsobem financování vašich soukromých „projektů“. Ne vždy je ale půjčení peněz ideálním řešením krátkodobých osobních finančních problémů. Podívali jsme se blíže, na co je dobré si při půjčování peněz dávat pozor.

Celá aktualita

Nebankovní úvěry – jak si vybrat správně?

17. 5. 2016

Vzít si půjčku je dnes snadné. Ale vzít si výhodnou a bezpečnou půjčku, která náš rozpočet nezatíží zbytečně vysokými splátkami, to už vyžaduje trochu úsilí, ne-li přímo štěstí.

Celá aktualita

Co byste měli vědět, pokud si chcete půjčit peníze?

16. 5. 2016

Půjčka může být za jistých okolností dobrou cestou, jak vyřešit své aktuální finanční potíže. Pamatujte však, že ten, kdo vám půjčuje, ať už je to banka či nebankovní společnost, to nedělá kvůli vašim modrým očím. Věřitel má vždy racionální důvod – chce na půjčce vydělat. Co byste měli vědět před tím, než půjčíte peníze?

Celá aktualita

1 2 3 »