po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Slevy >> Není sleva jako sleva – jak poznat kvalitní slevový portál?

Aktuality

Není sleva jako sleva – jak poznat kvalitní slevový portál?

Slevy Na slevových portálech můžete najít za výhodnou cenu téměř cokoli – od zájezdu, přes večeři pro dva až po kafe v kavárně. Většinou se při výběru slevy asi nespálíte a nanejvýš budete s koupeným zážitkem jen trochu méně spokojeni. Někdy se však vyplatí před impulzivním nákupem čehokoli zlevněného trochu myslet a použít Google.

Ještě před tím, než si zakoupíte nějaký voucher, důkladně si prověřte, zda je nabídka opravdu výhodná. Platí to zejména pro restaurace, které mohou na slevových portálech nabízet některé trochu „ošizené“ služby. Vždy si proto porovnejte ceny a rozsah služeb nabízené ve slevě s těmi reálnými. Pokud například restauraci znáte a víte, že je kvalitní, není co řešit. V případě nevyzkoušeného podniku se pečlivé prověření vždy vyplatí.

Hledáte kvalitní nákupy se slevou? Vyzkoušejte ověřený portál Úspory.cz, kde najdete všechny aktuální slevové nabídky na jednom místě

Co dělat, když jste nepokojeni?

Nakupování služeb na slevových portálech je trochu problematické v tom, že do obchodního vztahu firma-zákazník vstupuje ještě třetí strana – portál, který vám prodal voucher. Pokud nebudete se zakoupenou službou či produktem spokojeni nebo se vyskytnou nějaké další problémy, může být trochu komplikovanější reklamace. Obecně lze ale říci, že renomované slevové portály se k možným problémům vždy staví čelem a případnou reklamaci s vámi ihned řeší. Pokud tedy budete se zakoupenou službou výrazně nepokojeni, slevový portál kontaktujte a zkuste se domluvit na řešení.

Jak se pozná kvalitní slevový portál?

Webu nabízejících slevy je na českém internetu celá řada, jak poznat ten kvalitní? Je to jednoduché – jeho provozovatel se před vámi nijak neschovává. Na příslušné stránce by měly být uvedeny všechny údaje o provozovateli včetně telefonních čísel, fyzické adresy a IČO. K dispozici by měla být i zákaznická podpora, která rychle reaguje na případné dotazy.

Každý slevový portál by měl mít na svém webu uveřejněné obchodní podmínky. Většinou to není moc zábavné čtení, za prostudování však vždy stojí alespoň sekce věnována reklamacím a vracení peněz. A ještě jednu rada. Kvalitní slevový portál také dobře vypadá. Pokud se vám zdají stránky podivné až amatérské, jděte jinam.

Štítky: akční nabídky | nákupy se slevou | slevové portály | slevy online | výhodné slevy |

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

Tipy na podzimní aktivity

6. 10. 2016

Léto je sice definitivně pryč, ale to neznamená, že tím končí veškerá zábava.

Celá aktualita

Tipy na výlet - státní svátek 28. září

21. 9. 2016

Den české státnosti tradičně slavíme 28. září. Nejde sice původně o svátek veselý (ten den se připomíná zavraždění Václava I), nicméně každého pracujícího i školáka potěší, že je ten den volno. Úmorná vedra ustoupila a pokud zrovna neprší, je venku příjemná teplota na to někam vyrazit a pobavit se.

Celá aktualita

Pub crawl - skvělá zábava při dovolené ve městě

19. 8. 2016

Výlet do ciziny a především do nějakého většího města je vždy skvělý zážitek. Kultura, historie, architektura, to vše podtržené nezaměnitelnou atmosférou. Kromě toho máte šanci potkat spoustu nových lidí, a mít tak přátelské vztahy v případě, že byste se do dané lokality znovu vraceli. Takové přátelství je výhodné v tom, že pokud budete potřebovat poradit či pomoci, budete vědět, že se můžete obrátit třeba na místního nebo někoho, kdo se jednoduše vyzná.

Celá aktualita

Tipy na road-trip po Evropě

16. 8. 2016

Vyjet s partou přátel na výlet po Evropě je nezapomenutelný zážitek. Dnes už jsou road-tripy oblíbeným druhem dovolené a ať už pojedete autem, karavanem nebo třeba vlakem, v každém městě je rozhodně co zažít. Pokud chcete z takového výletu vyždímat co nejvíce, určitě se vám budou hodit naše rady, které oceníte i v budoucnu.

Celá aktualita

Internet jako zdroj levných nákupů. Pozor ale na rizika

4. 7. 2016

Možnosti nákupů na internetu jsou téměř nekonečné, mnoho lidí však potěší, pokud vytouženou věc navíc nakoupí se slevou. Zejména v případě wellnes center a restaurací se téměř zdá, jako by sleva byla pro jejich provozovatele jediným vhodným marketingovým nástrojem. Zákazník však využitím slevových portálů rozhodně vydělá.

Celá aktualita

Dovolená na Moravě? Stojí za to!

24. 6. 2016

Hodně z nás volí relaxaci v naší malebné kotlině a je poměrně zvláštní, že byl tento trend v minulosti dosti přehlížen. Je pravda, že Česká republika nemá moře, zato má spoustu dalších nádherných míst. Výhodou je, že nemusíte sahat hluboko do kapsy a všude vám budou rozumět. Pokud jste z Čech, co takhle zkusit Moravu?

Celá aktualita

Krása se slevou. Jaké zákroky plastické chirurgie jsou nejžádanější?

20. 6. 2016

Konečně se k nám vrátily slunné dny a teplé večery. Pro mnohé ženy je toto období stresujícím faktorem, jelikož méně ošacení odhalí nedokonalosti na kráse. Ne vždy pomůže cvičení, diety či důkladná péče. Proč nevyužít plastickou chirurgii, která dokáže zázraky? Obzvláště, když i renomované kliniky nabízí zákroky se slevou.

Celá aktualita

Báječná dovolená se slevou. Jak na to?

14. 5. 2016

Na dovolené lze ušetřit nemalé peníze už při jejím nákupu. Stačí zavítat na slevové portály, které dovolené a různé pobyty nabízí až s 50% slevou obzvláště nyní před blížícím se létem. Vyberte si ověřený a důvěryhodný portál s dobrými recenzemi a pozor si dejte na fiktivní slevy a uměle navyšované ceny.

Celá aktualita

1 2 3 »