po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Slevy >> Nezůstávejte doma za pecí, bavte se i na podzim

Aktuality

Nezůstávejte doma za pecí, bavte se i na podzim

Slevy Letošní léto nás překvapilo vysokými až tropickým teplotami, které přímo vyzývaly k čilým venkovním aktivitám. Venkovní koupaliště, parky i zahrádky byly plné lidí, které si užívali příjemného letního počasí až do pozdních hodin. Léto však skončilo a nahrazuje jej méně vlídný podzimy. Poradíme vám, jak se pobavit a nezůstávat doma.

Podzim sebou přináší chladné teploty a typicky sychravé počasí. Častý déšť a nižší teploty k venkovním procházkám příliš nelákají. Naštěstí však existují možnosti, jak se pobavit, vykouzlit svým známým a přátelům úsměv na rtech a nezůstávat doma “za pecí”.

Romantická plavba lodí versus adrenalinová jízda ve Ferrari

Venkovních aktivit s příchodem chladných dnů ubývá, pokud tedy nepatříte k náruživým sportovcům, kteří vybíhají za každého počasí. Možnosti aktivit, které by vás v létě ani nenapadli, však existuje neuvěřitelně mnoho.

Jakousi variantou příjemné venkovní aktivity, která však nevyžaduje žádný velký pohyb, je například vyhlídková plavba lodí po Vltavě. Podzimní barevnou Prahu a její krásy si prohlédnete z paluby a za sychravějšího počasí i z kajuty lodi. K tomu si vychutnáte bohatý raut i živou hudbu, která z plavby učiní velmi romantický zážitek.

Pro nezadané pány bude atraktivnějším zážitkem adrenalinová jízda sporťákem snů. Mnohé společnosti nabízí zážitkové jízdy za volantem nejdražších a nejluxusnějších sportovních vozidel, jako je Ferrari, Lamborghini, Ford Mustang a jiné. A pokud za tento zážitek nechcete platit majlant, stačí nahlédnout do nabídky některého ze slevových portálů, které se podobnými nabídkami jenom hemží.

Pobavte se s přáteli

V těchto dnech se už s přáteli neposedíte v parku, v letním kině nebo na koncertu živé hudby venku. Zábavu si však můžete užít také “indoor”. Vyhledávanou zábavou pro akční jedince je například paintball, který si můžete zahrát i ve vnitřním prostřední. Zábavu podobnou “hře na vojáky” slibuje také populární Laser game nebo hry ve stylu známe pevnosti Boyard.

Novinkou je například Úniková hra Escaper, v níž se parta přátel či kolegu z práce musí dostat z tajné místnosti plné překvapení a úkolů. Utužit vztahy se svými přáteli můžete také při bowlingu a podobných kolektivních hrách.

Zábava pro dospělé i pro děti

Děti nemusí smutně koukat za oknem a vzpomínat na úžasné léto s kamarády. I pro ně existují možnosti, jak se pobavit, než venku napadne sníh. Velmi zajímavým zážitkem, který pobaví i poučí, je například Mořský svět v Holešovicích plný exotických živočichů a zábavných atrakcí. Tou “nej” je zcela určitě krmení dravých žraloků či rejnoků.

Podzim je také tradičně dobou, kdy ke slovu přichází zábavné cirkusy, kde na vás čekají neuvěřitelná představení nabitá vzdušnou akrobacií, jízdou na koních, drezúrou zvířat i vtipných klaunů, kteří rozesmějí každé dítě i dospělého. I zde platí, že na slevových portálech lze sehnat výhodnější vstupné, díky čemuž si z představení ponesete lepší zážitek.

Odpočívejte, hubněte, zkrášlujte se a dobře se najezte

Léto plné aktivní činnosti, náročných dovolených, horkého slunce, tropických teplot a slaného moře napáchalo nemalé škody na vzhledu pleti, které je potřeba opět napravit. Proto se vyplatí využít levných nabídek na nejrůznější kosmetické procedury, masáže i cvičení, které vás opět dostanou do kondice a pohody.

K dobré náladě nepochybně patří také dobré jídlo a pití. Nabídka vynikajících restaurací je skutečně pestrá. Vyzkoušejte některou z nabízených restaurací se slevou. Budete-li spokojeni, můžete ji využívat stále dokola. Pokud vaše očekávání restaurace nesplní, nebudete díky zajímavé slevě litovat utracených peněz a příště si jednoduše vyberete lepší podnik.

Vyberte si svou podzimní aktivitu na Úspory.cz i vy! Špatného počasí si v tak nabitém programu nestihnete ani všimnout a již budete vybírat dovolenou na lyže!

Štítky: adrenalinová jízda sportovním vozidlem | Escaper | Mořský svět | slevy | vyhlídková jízda lodí | zábava |

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

28. říjen 2016: Navštivte úchvatná místa české historie

19. 10. 2016

Podzimní měsíce nás mimo jiné potěší i několika státními svátky. Ten nejbližší nás čeká 28. října při příležitosti oslavy Dne vzniku samostatného Československa. Někteří plánují prodloužený víkend na chalupě, jiní se těší na zajímavé akce, které se v tento slavnostní den konají.

Celá aktualita

Tipy na podzimní aktivity

6. 10. 2016

Léto je sice definitivně pryč, ale to neznamená, že tím končí veškerá zábava.

Celá aktualita

Tipy na výlet - státní svátek 28. září

21. 9. 2016

Den české státnosti tradičně slavíme 28. září. Nejde sice původně o svátek veselý (ten den se připomíná zavraždění Václava I), nicméně každého pracujícího i školáka potěší, že je ten den volno. Úmorná vedra ustoupila a pokud zrovna neprší, je venku příjemná teplota na to někam vyrazit a pobavit se.

Celá aktualita

Není sleva jako sleva – jak poznat kvalitní slevový portál?

31. 8. 2016

Na slevových portálech můžete najít za výhodnou cenu téměř cokoli – od zájezdu, přes večeři pro dva až po kafe v kavárně. Většinou se při výběru slevy asi nespálíte a nanejvýš budete s koupeným zážitkem jen trochu méně spokojeni. Někdy se však vyplatí před impulzivním nákupem čehokoli zlevněného trochu myslet a použít Google.

Celá aktualita

Pub crawl - skvělá zábava při dovolené ve městě

19. 8. 2016

Výlet do ciziny a především do nějakého většího města je vždy skvělý zážitek. Kultura, historie, architektura, to vše podtržené nezaměnitelnou atmosférou. Kromě toho máte šanci potkat spoustu nových lidí, a mít tak přátelské vztahy v případě, že byste se do dané lokality znovu vraceli. Takové přátelství je výhodné v tom, že pokud budete potřebovat poradit či pomoci, budete vědět, že se můžete obrátit třeba na místního nebo někoho, kdo se jednoduše vyzná.

Celá aktualita

Tipy na road-trip po Evropě

16. 8. 2016

Vyjet s partou přátel na výlet po Evropě je nezapomenutelný zážitek. Dnes už jsou road-tripy oblíbeným druhem dovolené a ať už pojedete autem, karavanem nebo třeba vlakem, v každém městě je rozhodně co zažít. Pokud chcete z takového výletu vyždímat co nejvíce, určitě se vám budou hodit naše rady, které oceníte i v budoucnu.

Celá aktualita

Internet jako zdroj levných nákupů. Pozor ale na rizika

4. 7. 2016

Možnosti nákupů na internetu jsou téměř nekonečné, mnoho lidí však potěší, pokud vytouženou věc navíc nakoupí se slevou. Zejména v případě wellnes center a restaurací se téměř zdá, jako by sleva byla pro jejich provozovatele jediným vhodným marketingovým nástrojem. Zákazník však využitím slevových portálů rozhodně vydělá.

Celá aktualita

Dovolená na Moravě? Stojí za to!

24. 6. 2016

Hodně z nás volí relaxaci v naší malebné kotlině a je poměrně zvláštní, že byl tento trend v minulosti dosti přehlížen. Je pravda, že Česká republika nemá moře, zato má spoustu dalších nádherných míst. Výhodou je, že nemusíte sahat hluboko do kapsy a všude vám budou rozumět. Pokud jste z Čech, co takhle zkusit Moravu?

Celá aktualita

1 2 3 »