po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Slevy >> Pub crawl - skvělá zábava při dovolené ve městě

Aktuality

Pub crawl - skvělá zábava při dovolené ve městě

Slevy Výlet do ciziny a především do nějakého většího města je vždy skvělý zážitek. Kultura, historie, architektura, to vše podtržené nezaměnitelnou atmosférou. Kromě toho máte šanci potkat spoustu nových lidí, a mít tak přátelské vztahy v případě, že byste se do dané lokality znovu vraceli. Takové přátelství je výhodné v tom, že pokud budete potřebovat poradit či pomoci, budete vědět, že se můžete obrátit třeba na místního nebo někoho, kdo se jednoduše vyzná.

 

V posledních letech se objevil zajímavý a zábavný způsob, jak nové lidi potkat. Říká se mu pub crawl a těší se obrovské oblibě.

Princip pub crawlu je jednoduchý – zaplatíte vstupenku v ceně okolo 500 Kč a na nějakém veřejném místě vás bude čekat několik průvodců. Ti se v daném městě perfektně vyznají a společně s ostatními účastníky vás provedou těmi nejlepšími bary v okolí. A proč je to tak super?

All you can drink v první hodině

V ceně vstupenky na pub crawl je zahrnuta jedna hodina pití alkoholu dle libosti v prvním baru. Jde o takzvanou „seznamovací hodinku“, kdy se volně pohybujete mezi stoly a seznamujete se s ostatními účastníky. V Česku je například pub crawl v Brně či Praze velmi vyhledáván turisty proto, že mohou ochutnávat absint, který je v mnoha zemích zakázaný. Dále je v každém podniku pro účastníky přichystán welcome drink a často také nějaký bonus jako třeba hry nebo menší občerstvení. Mimochodem – samotný pub crawl vznikl právě v Praze a i když jste místní a většinu hospod sami znáte, vyplatí se jej navštívit.

Skvělý trénink angličtiny

Angličtina je nejrozšířenější světový jazyk a této tradice se drží i pub crawl. Aby si rozuměli opravdu všichni, jeden nebo více z pořadatelů umí ještě nějaký jiný rozšířený světový jazyk (němčinu, francouzštinu nebo španělštinu) pro případné neangličtináře. Akce je velmi rozmanitá co se národností týče a tak nejen že poznáte různé lidi z různých kultur, ale vyšperkovat angličtinu v té záplavě různých přízvuků je prostě k nezaplacení.

Upomínkové předměty a dárky

Aby to byla jak se patří akce, neodejdete na hotel či domů jen tak bez ničeho. Velké pub crawly nabízejí jedinečné upomínkové tričko za pár desítek korun, náramky, kryty na mobil a spousty dalších vychytávek. Některé podniky v rámci pub crawlu nabízejí upomínkové lahve, sklenice nebo fotky z polaroidu. A samozřejmě nejde zapomenout na sociální sítě – momentky v pokročilém stádiu alkoholového opojení jsou znamenité, ale nemusíte se bát, že byste si trhli ostudu. Pořadatelé pečlivě vybírají jen takové fotky, které jsou zveřejnitelné.

Štítky: Pub crawl | rady a tipy na úspory | tipy při cestování | výlety do zahraničí | zahraniční dovolená |

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

Tipy na podzimní aktivity

6. 10. 2016

Léto je sice definitivně pryč, ale to neznamená, že tím končí veškerá zábava.

Celá aktualita

Tipy na výlet - státní svátek 28. září

21. 9. 2016

Den české státnosti tradičně slavíme 28. září. Nejde sice původně o svátek veselý (ten den se připomíná zavraždění Václava I), nicméně každého pracujícího i školáka potěší, že je ten den volno. Úmorná vedra ustoupila a pokud zrovna neprší, je venku příjemná teplota na to někam vyrazit a pobavit se.

Celá aktualita

Není sleva jako sleva – jak poznat kvalitní slevový portál?

31. 8. 2016

Na slevových portálech můžete najít za výhodnou cenu téměř cokoli – od zájezdu, přes večeři pro dva až po kafe v kavárně. Většinou se při výběru slevy asi nespálíte a nanejvýš budete s koupeným zážitkem jen trochu méně spokojeni. Někdy se však vyplatí před impulzivním nákupem čehokoli zlevněného trochu myslet a použít Google.

Celá aktualita

Tipy na road-trip po Evropě

16. 8. 2016

Vyjet s partou přátel na výlet po Evropě je nezapomenutelný zážitek. Dnes už jsou road-tripy oblíbeným druhem dovolené a ať už pojedete autem, karavanem nebo třeba vlakem, v každém městě je rozhodně co zažít. Pokud chcete z takového výletu vyždímat co nejvíce, určitě se vám budou hodit naše rady, které oceníte i v budoucnu.

Celá aktualita

Internet jako zdroj levných nákupů. Pozor ale na rizika

4. 7. 2016

Možnosti nákupů na internetu jsou téměř nekonečné, mnoho lidí však potěší, pokud vytouženou věc navíc nakoupí se slevou. Zejména v případě wellnes center a restaurací se téměř zdá, jako by sleva byla pro jejich provozovatele jediným vhodným marketingovým nástrojem. Zákazník však využitím slevových portálů rozhodně vydělá.

Celá aktualita

Dovolená na Moravě? Stojí za to!

24. 6. 2016

Hodně z nás volí relaxaci v naší malebné kotlině a je poměrně zvláštní, že byl tento trend v minulosti dosti přehlížen. Je pravda, že Česká republika nemá moře, zato má spoustu dalších nádherných míst. Výhodou je, že nemusíte sahat hluboko do kapsy a všude vám budou rozumět. Pokud jste z Čech, co takhle zkusit Moravu?

Celá aktualita

Krása se slevou. Jaké zákroky plastické chirurgie jsou nejžádanější?

20. 6. 2016

Konečně se k nám vrátily slunné dny a teplé večery. Pro mnohé ženy je toto období stresujícím faktorem, jelikož méně ošacení odhalí nedokonalosti na kráse. Ne vždy pomůže cvičení, diety či důkladná péče. Proč nevyužít plastickou chirurgii, která dokáže zázraky? Obzvláště, když i renomované kliniky nabízí zákroky se slevou.

Celá aktualita

Báječná dovolená se slevou. Jak na to?

14. 5. 2016

Na dovolené lze ušetřit nemalé peníze už při jejím nákupu. Stačí zavítat na slevové portály, které dovolené a různé pobyty nabízí až s 50% slevou obzvláště nyní před blížícím se létem. Vyberte si ověřený a důvěryhodný portál s dobrými recenzemi a pozor si dejte na fiktivní slevy a uměle navyšované ceny.

Celá aktualita

1 2 3 »