po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Slevy >> Tipy na podzimní aktivity

Aktuality

Tipy na podzimní aktivity

Slevy Léto je sice definitivně pryč, ale to neznamená, že tím končí veškerá zábava.

Podzim mnoho z nás vnímá jako poněkud depresivní či melancholické období, které podtrhují vzpomínky na slunné dny a často zamračená obloha doprovázená deštěm. Jenže podzim je i velmi kouzelným časem plným barev a možností výletů či aktivit s přáteli, kdy vás při sebemenším pohybu nebude obtěžovat pot a nebudete muset neustále hledat stín před spalujícím sluncem.

Neseďte doma a vyrazte ven!

Slavnosti

Každé větší město pořádá právě na podzim spoustu místních slavností. Populární vinobraní vám představí nová vína z rodinných vinařství, tradiční hody vám zase zpříjemní den nezaměnitelným folklorem. Na pódiích, která rostou na náměstích, můžete zhlédnout vystoupení tanečních či hudebních sborů, a poté si dát bramborák či horkou kukuřici u stánků, které je obklopují. A když přijde žízeň, stánek minipivovaru či včelařů s horkou medovinou rozhodně nebudou daleko. Stačí se jen teple obléct a vyrazit!

Wellness

S podzimem přichází únava. Co si trochu odpočinout? Wellness pobyt je v tomto ohledu skvělým pomocníkem. Nejen že se uvolníte a budete relaxovat, ale navíc navštívíte i zajímavá místa, ať už zde, v České republice, nebo v zahraničí. Ubytovací zařízení navíc rády poskytují hromadu slev pro podzimní pobyty mimo domov zaměřené na odpočinek, stačí si vybrat z aktuální nabídky!

Romantika

Je chladněji a rychle se stmívá – skvělá příležitost pozvat drahou polovičku na romantický víkend či pobyt v příjemném prostředí kvalitního hotelu s vynikající restaurací. Posezení u vína s výhledem na větrem proháněné listí nebo noc strávená v historickém prostředí zámku? Žádný problém, i zde najdete spoustu výhod a slev, které rozhodně potěší. Není čas ukázat svému partnerovi či partnerce, co pro vás znamená?

Netradiční zážitek

Zastřílet si z nejmodernějších samopalů a pistolí, či z historických zbraní druhé světové války? Projet se v luxusním Lamborghini za několik milionů korun? Zažít adrenalin při seskoku padákem? A co bangee jumping? Nebo se proletět vrtulovým letadlem a kochat se výhledem, či si rovnou zkusit jeho pilotování? Žádný problém – tohle rozhodně potěší každého nadšence objevování nových zážitků! Je to skvělý tip na dárek z široké palety zajímavých aktivit. Který z nich by asi potěšil vaše známé?

Štítky: netradiční zážitky | podzimní výlety | tipy na cestování | výlety do zahraničí | výlety po ČR |

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

Tipy na výlet - státní svátek 28. září

21. 9. 2016

Den české státnosti tradičně slavíme 28. září. Nejde sice původně o svátek veselý (ten den se připomíná zavraždění Václava I), nicméně každého pracujícího i školáka potěší, že je ten den volno. Úmorná vedra ustoupila a pokud zrovna neprší, je venku příjemná teplota na to někam vyrazit a pobavit se.

Celá aktualita

Není sleva jako sleva – jak poznat kvalitní slevový portál?

31. 8. 2016

Na slevových portálech můžete najít za výhodnou cenu téměř cokoli – od zájezdu, přes večeři pro dva až po kafe v kavárně. Většinou se při výběru slevy asi nespálíte a nanejvýš budete s koupeným zážitkem jen trochu méně spokojeni. Někdy se však vyplatí před impulzivním nákupem čehokoli zlevněného trochu myslet a použít Google.

Celá aktualita

Pub crawl - skvělá zábava při dovolené ve městě

19. 8. 2016

Výlet do ciziny a především do nějakého většího města je vždy skvělý zážitek. Kultura, historie, architektura, to vše podtržené nezaměnitelnou atmosférou. Kromě toho máte šanci potkat spoustu nových lidí, a mít tak přátelské vztahy v případě, že byste se do dané lokality znovu vraceli. Takové přátelství je výhodné v tom, že pokud budete potřebovat poradit či pomoci, budete vědět, že se můžete obrátit třeba na místního nebo někoho, kdo se jednoduše vyzná.

Celá aktualita

Tipy na road-trip po Evropě

16. 8. 2016

Vyjet s partou přátel na výlet po Evropě je nezapomenutelný zážitek. Dnes už jsou road-tripy oblíbeným druhem dovolené a ať už pojedete autem, karavanem nebo třeba vlakem, v každém městě je rozhodně co zažít. Pokud chcete z takového výletu vyždímat co nejvíce, určitě se vám budou hodit naše rady, které oceníte i v budoucnu.

Celá aktualita

Internet jako zdroj levných nákupů. Pozor ale na rizika

4. 7. 2016

Možnosti nákupů na internetu jsou téměř nekonečné, mnoho lidí však potěší, pokud vytouženou věc navíc nakoupí se slevou. Zejména v případě wellnes center a restaurací se téměř zdá, jako by sleva byla pro jejich provozovatele jediným vhodným marketingovým nástrojem. Zákazník však využitím slevových portálů rozhodně vydělá.

Celá aktualita

Dovolená na Moravě? Stojí za to!

24. 6. 2016

Hodně z nás volí relaxaci v naší malebné kotlině a je poměrně zvláštní, že byl tento trend v minulosti dosti přehlížen. Je pravda, že Česká republika nemá moře, zato má spoustu dalších nádherných míst. Výhodou je, že nemusíte sahat hluboko do kapsy a všude vám budou rozumět. Pokud jste z Čech, co takhle zkusit Moravu?

Celá aktualita

Krása se slevou. Jaké zákroky plastické chirurgie jsou nejžádanější?

20. 6. 2016

Konečně se k nám vrátily slunné dny a teplé večery. Pro mnohé ženy je toto období stresujícím faktorem, jelikož méně ošacení odhalí nedokonalosti na kráse. Ne vždy pomůže cvičení, diety či důkladná péče. Proč nevyužít plastickou chirurgii, která dokáže zázraky? Obzvláště, když i renomované kliniky nabízí zákroky se slevou.

Celá aktualita

Báječná dovolená se slevou. Jak na to?

14. 5. 2016

Na dovolené lze ušetřit nemalé peníze už při jejím nákupu. Stačí zavítat na slevové portály, které dovolené a různé pobyty nabízí až s 50% slevou obzvláště nyní před blížícím se létem. Vyberte si ověřený a důvěryhodný portál s dobrými recenzemi a pozor si dejte na fiktivní slevy a uměle navyšované ceny.

Celá aktualita

1 2 3 »