po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Slevy >> Tipy na vánoční dárky pro muže

Aktuality

Tipy na vánoční dárky pro muže

Slevy Správná volba dárku říkajícího “znám veškerá tvá přání, touhy i potřeby” je aktuální právě nyní, pár týdnů před Vánoci. Nejen ženy se zamýšlí nad tím, jaký dárek zvolit pro svého partnera, manžela, ale i bratra, otce či tchána. Některé mají dávno jasno, jiné potřebují popostrčit.

Výběr a nákup vánočních dárků pro opačné pohlaví je pro mnoho žen doslova stresující záležitostí. Ne každý muž jasně říká, co se mu líbí a co by si pod stromečkem přál najít. A tak jsou mnohé ženy odkázané na vlastní intuici, osobní znalost daného muže a rady od kamarádek. Zapomínat bychom však také neměly na internet, kde lze najít zajímavé a hlavně neokoukané tipy. Na internetu rovněž můžete dárky nakoupit on-line a to za výhodnější ceny než v kamenném obchodě.

Universální dárek neexistuje, každý muž je originál

Dárek vybíráme vždy pro konkrétní osobu, která je nám různě drahá. V ideálním případě by měl dárek odpovídat hloubce vztahu, tomu, jak dobře daného muže známe a co pro nás znamená, samozřejmě také věku a případně i společenskému postavení. Milovanému muži vybíráme dárek s patřičnou péčí a dostatečnou pozornost věnujeme zejména jeho přáním a touhám.

Muži mívají k dárkům odlišný vztah než ženy a odhadnout jejich přání není vždy snadné, zvlášť pokud o nich nemluví nebo míváte pocit, že žádná přání dokonce nemají. První rada, proto zní: Ptejte se. Proč tápat, který dárek je ten pravý, když se můžete jednoduše zeptat? Má-li muž jasnou představu a ví, co chce, jeho přání respektujte. V opačném případě se jeho slovy nechte pouze inspirovat.

Je váš muž snílek, sportovní nadšenec či má rád umění, módu a design?

Jak již bylo řečeno, každý muž je originál. Zamyslete se nad jeho zájmy a koníčky a brzy zjistíte, že výběr vhodného dárku nemusí být takovým oříškem. Pro muže, kteří o sebe rádi pečují, je vhodným dárkem kvalitní toaletní voda či luxusní parfém. Jistě ocení zajímavý doplněk v podobě netradiční kravaty, elegantního koženého pásku, šály či manžetových knoflíčků. Pro zaneprázdněné muže bude vhodným dárkem exkluzivní kožený zápisník či diář a pro opravdu náročné typy jsou určené kvalitní náramkové hodinky.

Je-li váš partner spíše vášnivým sportovce, zaměřte se na jeho konkrétní záliby. Cyklista ocení nový dres, protože ten svůj starý sám od sebe nevymění, případně zajímavé a praktické doplňky na kolo. Pokud máte pocit, že váš drahý má veškeré vybavení, které existuje, sáhněte po zážitku. V každém muži se skrývá chlapec toužící po nevšedním dobrodružství. Na výběr máte z nepřeberného množství sportovních či adrenalinových zážitků od jízdy luxusním sportovním autem až po tandemový seskok padákem. Klidnější typy ocení let balonem nebo pivní lázně. Věřte, že na nevšední zážitky se nezapomíná.

Peníze až na prvním místě

Pochopíte-li mužův životní styl, máte napůl vyhráno. Dalším kritériem, který je třeba vzít v potaz, je mužův životní standard. Některé muže nepřekvapíte drahými dárky a naopak ocení nečekaný dárek vybraný srdcem. I velmi bohatý muž může být nadšený ze zajímavé knihy či lístku na divadelní představení, které mu doporučíte právě vy a nikdo jiný, nebo koncert jeho oblíbené hudební kapely v mládí. Naopak jiný muž ocení dárek v podobě kvalitní košile či kravaty, kterou by si jinak nekoupil.

Darovat muži krásný a drahý dárek je pěkné, ale dárek by měl odpovídat také vašim finančním možnostem. I levnější dárek může potěšit nejednoho muže. Pro tyto případy jsou vhodné drobnosti, knihy i sladké dárky. Jste výborná kuchařka? Nadělte svému partnerovi osobně vyrobenou poukázku na výjimečnou večeři u sebe doma a chybu neuděláte. Říká se přeci, že láska prochází žaludkem, a u mužů to platí dvojnásob.

Vybírejte vánoční dárek srdcem a máte vyhráno. Inspiraci vám nabízíme na Úspory.cz, kde zajímavý dárek seženete se slevou!

Štítky: adrenalinové zážitky levně | dárky se slevou | luxusní parfémy | on-line nákupy | slevy | šperky a hodinky | vánoční dárky |

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

Tipy na podzimní aktivity

6. 10. 2016

Léto je sice definitivně pryč, ale to neznamená, že tím končí veškerá zábava.

Celá aktualita

Tipy na výlet - státní svátek 28. září

21. 9. 2016

Den české státnosti tradičně slavíme 28. září. Nejde sice původně o svátek veselý (ten den se připomíná zavraždění Václava I), nicméně každého pracujícího i školáka potěší, že je ten den volno. Úmorná vedra ustoupila a pokud zrovna neprší, je venku příjemná teplota na to někam vyrazit a pobavit se.

Celá aktualita

Není sleva jako sleva – jak poznat kvalitní slevový portál?

31. 8. 2016

Na slevových portálech můžete najít za výhodnou cenu téměř cokoli – od zájezdu, přes večeři pro dva až po kafe v kavárně. Většinou se při výběru slevy asi nespálíte a nanejvýš budete s koupeným zážitkem jen trochu méně spokojeni. Někdy se však vyplatí před impulzivním nákupem čehokoli zlevněného trochu myslet a použít Google.

Celá aktualita

Pub crawl - skvělá zábava při dovolené ve městě

19. 8. 2016

Výlet do ciziny a především do nějakého většího města je vždy skvělý zážitek. Kultura, historie, architektura, to vše podtržené nezaměnitelnou atmosférou. Kromě toho máte šanci potkat spoustu nových lidí, a mít tak přátelské vztahy v případě, že byste se do dané lokality znovu vraceli. Takové přátelství je výhodné v tom, že pokud budete potřebovat poradit či pomoci, budete vědět, že se můžete obrátit třeba na místního nebo někoho, kdo se jednoduše vyzná.

Celá aktualita

Tipy na road-trip po Evropě

16. 8. 2016

Vyjet s partou přátel na výlet po Evropě je nezapomenutelný zážitek. Dnes už jsou road-tripy oblíbeným druhem dovolené a ať už pojedete autem, karavanem nebo třeba vlakem, v každém městě je rozhodně co zažít. Pokud chcete z takového výletu vyždímat co nejvíce, určitě se vám budou hodit naše rady, které oceníte i v budoucnu.

Celá aktualita

Internet jako zdroj levných nákupů. Pozor ale na rizika

4. 7. 2016

Možnosti nákupů na internetu jsou téměř nekonečné, mnoho lidí však potěší, pokud vytouženou věc navíc nakoupí se slevou. Zejména v případě wellnes center a restaurací se téměř zdá, jako by sleva byla pro jejich provozovatele jediným vhodným marketingovým nástrojem. Zákazník však využitím slevových portálů rozhodně vydělá.

Celá aktualita

Dovolená na Moravě? Stojí za to!

24. 6. 2016

Hodně z nás volí relaxaci v naší malebné kotlině a je poměrně zvláštní, že byl tento trend v minulosti dosti přehlížen. Je pravda, že Česká republika nemá moře, zato má spoustu dalších nádherných míst. Výhodou je, že nemusíte sahat hluboko do kapsy a všude vám budou rozumět. Pokud jste z Čech, co takhle zkusit Moravu?

Celá aktualita

Krása se slevou. Jaké zákroky plastické chirurgie jsou nejžádanější?

20. 6. 2016

Konečně se k nám vrátily slunné dny a teplé večery. Pro mnohé ženy je toto období stresujícím faktorem, jelikož méně ošacení odhalí nedokonalosti na kráse. Ne vždy pomůže cvičení, diety či důkladná péče. Proč nevyužít plastickou chirurgii, která dokáže zázraky? Obzvláště, když i renomované kliniky nabízí zákroky se slevou.

Celá aktualita

1 2 3 »