po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> ARMEX ENERGY, a.s.

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Uspořte
průměrně 2020 Kč ročně již za 1 minutu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

ARMEX ENERGY, a.s.

Společnost ARMEX ENERGY, a.s. patří mezi dlouholeté hráče na energetickém poli. Na tuzemském trhu působí již celkem 7 let a za tuto dobu získala nemalé zkušenosti nejen v této oblasti. Mimo dodávání plynu koncovým zákazníkům se zabývá i obchodování s armaturami a ne poslední řadě i s ropnými produkty. ARMEX ENERGY, a.s. se stoprocentně řadí mezi úspěšné energetické společnosti, jež mají svým klientům co nabídnout. O tomto faktu jednoznačně svědčí i vysoká využívanou služeb této společnosti.

Spokojení zákazníci ARMEX ENERGY, a.s.

Když budeme konkrétnější, určitě stojí zato uvést přímo konkrétní počet odběrných míst, kterým ARMEX ENERGY, a.s. disponuje. V současné době se jedná o celkem více než 27 000 odběrných míst. V minulém roce dosáhly tržby této společnosti více než 1 miliardy korun. Tento fakt je zcela neoddiskutovatelný a lze hovořit o tom, že se jedná o tržby poměrně rekordní. Mezi zákazníky ARMEX ENERGY, a.s. patří nejen podnikatelské subjekty, ale i neziskové organizace a mnozí další zájemci o elektrickou energii.

Základní hodnoty ARMEX ENERGY, a.s.

ARMEX ENERGY, a.s. si zakládá především na férovém přístupu ke svým zákazníkům. Žádné smlouvy s touto společností nejsou uzavírány pod tlakem anebo s tím, že by potenciální zákazník o něčem nevěděl. Férové jednání se této společnosti nepochybně vyplácí, a to i z hlediska nabízených cen za dodávanou elektrikou energii. Ty jsou poměrně nízké, o čemž se ostatně můžeme přesvědčit i na srovnávači cen na webu uspory.cz.

Nízká cena elektřiny

Velmi výhodné jsou u ARMEX ENERGY, a.s. i ceny za měrnou jednotku elektrické energie. Rozhodně stojí zato zvolit tuto společnost v případě, že potřebujete co nejnižší cenu za elektrikou energii. Po porovnání na webu uspory.cz budete jasně vědět, jestli je cena za elektřiny u této společnosti nejnižší, anebo nikoliv. Na základě tohoto zjištění si pak budete moci třeba právě u ARMEX ENERGY, a.s. uzavřít smlouvu o dodávkách elektrické energie.

Chci platit méně za elektřinu