po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Uspořte
průměrně 2020 Kč ročně již za 1 minutu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

FONERGY s.r.o.

Pokud hledáte nějakou výhodnou alternativu velkým energetickým společnostem, pak stojí zato využít některé z regionálních firem, která dodává elektrickou energii a plyn koncovým zákazníkům. Jednou z takovýchto výhodných společností je určitě FONERGY s.r.o. Jedná se o velmi výhodnou alternativu. Tento dodavatel energie má své sídlo v Uherském Hradišti, ale dodává energii po celé České republice. FONERGY s.r.o. slibuje fakticky všechno, co musí kvalitní a spolehlivý dodavatel energie plnit. Buďme ale přesnější a ukažme si základní přednosti této lokální, ale velmi moderně fungující společnosti.

Smlouvy na neurčito a bez poplatků

Jednou ze základních předností společnosti FONERGY s.r.o. je bezesporu fakt, že se jedná o firmu, která nabízí smlouvy uzavírané na dobu neurčitou. U většiny konkurenčních firem se setkáme s několikaletými smlouvami, které ovšem po uplynutí stanovené lhůty vyprší a je nutné uzavírat smlouvy nové, a to často ve vcelku nevýhodné podobě. U FONERGY s.r.o. se dočkáte přehledné smlouvy na dobu neurčitou, kterou ale jako zákazník budete moci kdykoli a bez jakýchkoli komplikací vypovědět. Vše je samozřejmě bez nějakých zbytečných poplatků.

Kvalita a individuální přístup

Základem fungování společnosti FONERGY s.r.o. je pochopitelně vysoká kvalita a spolehlivost dodávek elektřiny i zemního plynu. Spolehnout se ale mohou koncoví zákazníci i na funkční zákaznický servis a v neposlední řadě i na nízké ceny. Pokud si u společnosti FONERGY s.r.o. Nebudete čímkoli jisti, můžete to na internetu díky emailu anebo prostřednictvím bezplatné telefonní linky zjistit. I na webu uspory.cz si lze mnoho věcí o tomto dodavateli dodatečně zjistit.

Dodávky energie za nízké ceny

Energie za opravdu nízké alternativní ceny. Přesně takto je možné také charakterizovat společnost FONERGY s.r.o. Setkat se u ní můžete s opravdu nízkými cenami, což u mnohých konkurenčních společností zrovna samozřejmostí není. Porovnání na uspory.cz jasně ukáže, že se díky této společnosti dostanete na velmi solidní cenovou hladinu.

Chci platit méně za elektřinu