po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> Česká energie, a.s.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Uspořte
průměrně 3570 Kč ročně již za 1 minutu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Česká energie, a.s.

Společnost Česká energie, a.s. představuje kompletně českou společnost, že působí na tuzemském trhu s elektrickou energií a s plynem. Počátek činnosti České energie je datován do roku 2002. V této době se Česká energie, a.s. stala jednou z prvních společností, jež v této oblasti začaly působit. Působení této společnosti je podloženo licencí č. 140705625, která se vztahuje na obchodování s elektrickou energií. Česká energie, a.s. spolupracuje s celou řadou dalších společností a asociací, které mají co dočinění s energetikou jakou takovou.

Maloodběr i velkoodběr od České energie

Orientace České energie, a.s. na trhu je vcelku jasná. Jedná se především o menší a středně velké podniky mající obrat dosahující částky v maximu 1 miliardy korun. Jinak ale spadají do klientské sítě této společnosti i síťoví klienti a v neposlední řadě i právnické subjekty. Česká energie, a.s. tak řeší jak maloodběr, tak i velkoodběr různých soukromých i státních subjektů. Typické jsou v tomto ohledu především kanceláře a jiné nebytové prostory.

Důraz na kvalitu energie u České energie

Hlavní důraz klade Česká energie, a.s. především na dostatečnou kvalitu dodávek energie, zemního plynu a služeb, které s prodejem těchto komodit jakkoli souvisejí. O tomto faktu ostatně svědčí i to, že je držitelem hned několika certifikátů EN ISO 9001:2008. V roce 2013 se tato společnost stala jednou ze 100 nejlepších společností svého zaměření. Jinak reprezentovala naši zemi i v soutěži European Business Awards 2012/13. Ceny energie od této společnosti si můžete pohodlně zjistit na webu uspory.cz.

Porovnání cen poukáže na kvalitu

Pokud máte z dodavatelských společností vybránu právě tuto. Pak není problém spolehnout se na kvalitu. Důležitá je ale i cena dodávaných služeb. I proto stojí za zkoušku porovnání na webu uspory.cz, které je bezplatné a můžete si jeho prostřednictvím zjistit, zdali skutečně tato společnost nabídne nejlevnější energii.

Chci platit méně za plyn