po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> LAMA INVESTMENTS a.s.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Uspořte
průměrně 3570 Kč ročně již za 1 minutu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

LAMA INVESTMENTS a.s.

Velmi aktivní společností v oblasti dodávek elektrické energie a plynu je bezesporu LAMA INVESTMENTS a.s. Jedná se o naftařskou společnost, jež je aktivní nejen na území České republiky, ale i v mnoha dalších státech. V České republice se LAMA INVESTMENTS a.s. zabývá zejména vyhledáváním, průzkumem a také těžbou ložisek ropy a zemního plynu. Jedná se ale především o firmu, jejímž hlavním předmětem podnikání je obchodování se zemním plynem a elektrickou energií. Oba dva typy energie tato společnost distribuuje koncovým zákazníkům.

Historie LAMA INVESTMENTS a.s.

Obchodování se zemním plynem je pro společnost LAMA INVESTMENTS a.s. na prvním místě, o čemž hovoří pochopitelně i fakt, že jej dodává již od roku 2009, a to jak firmám a velkým společnostem, tak i domácnostem. Samotná existence společnosti se ale datuje již od roku 2007, kdy zahájila své působení v České republice. Za tuto dobu si stihla LAMA INVESTMENTS a.s. vybudovat velmi silnou pozici a pestré portfolio zákazníků. S dodávkami elektrické energie začala tato společnosti až v roce 2011.

Dokonalá péče o klienty

Jednou z hlavních devíz společnosti LAMA INVESTMENTS a.s. je bezesporu péče o klienty. Ti mají k dispozici jednak spousty různých možností tarifů a řešení objednávek elektrické energie a plynu a jednak také některé další záležitosti týkající se dodávek energií. Jestliže se budete chtít podívat jak na tyto služby, tak i na samotné ceny dodávek elektrické energie a plynu, pak budete mít jedinečnou šanci si všechno zjistit na webu uspory.cz.

Porovnání cen energie se vyplatí

I když se rozhodnete třeba pro tuto společnost, určitě není od věci porovnat si komplexně ceny energií u několika dalších konkurenčních firem. Na webu uspory.cz budete mít tuto možnost se vším všudy a nebude tak problém najít opravdu nejvýhodnější ceny energie na trhu. Díky tomuto tak budete mít jistotu v tom, že bez větších problémů získáte ideální ceny za dodávky konkrétního množství energie.

Chci platit méně za plyn