po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> Severomoravská plynárenská, a.s.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Uspořte
průměrně 3570 Kč ročně již za 1 minutu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Severomoravská plynárenská, a.s.

Severomoravská plynárenská, a.s. není samostatnou společností, ale jedná se o součást velkého energetického giganta působícího v Evropě RWE. Ten představuje jednu z největších firem dodávajících plyna elektrickou energii nejen domácnostem, ale i soukromým subjektům a státním organizacím. V České republice v současnosti najdeme hned 17 menších odnoží RWE. Tyto společnosti fungují pod hlavičkou RWE a zabývají se různými odvětvími týkajícími se právě distribuce elektrické energie anebo plynu. Jednou z nich je právě Severomoravská plynárenská, a.s.

Čím se zabývá Severomoravská plynárenská, a.s.?

Hlavním předmětem podnikání společnosti Severomoravská plynárenská, a.s. je pochopitelně prodej zemního plynu a elektrické energie. Typická je tato společnost zejména polem své působnosti. Nejedná se o dodavatele zmiňovaných energií po celém území České republiky, ale o dodavatele s relativně lokální působností. Najdeme jej především v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Tady se řadí mezi nejsilnější hráče na polis energií. Ostatně potvrdí to i mnozí lidé, kteří dostávají plyn anebo elektrickou energii právě od společnosti Severomoravská plynárenská, a.s.

Zemní plyn od Severomoravské plynárenské

Dodávky zemního plynu od Severomoravské plynárenské jsou jednak spolehlivé a jednak se můžete jako zákazníci spolehnout na velmi solidní ceny, za které plyn dostanete. Ostatně při srovnání na webu uspory.cz se dostanete k tomu, že cena je opravdu v porovnání s ostatními společnostmi poměrně nízká a nebude tak problém si plyn od této společnosti objednat. Rozhodně není od věci provést porovnání a pak se třeba pro tohoto známého dodavatele plynu rozhodnout.

Elektřina Severomoravské plynárenské

Severomoravská plynárenská, a.s. dodává ale i elektrickou energii. Přímo do jejího regionu spadá území distribuce ČEZ. Vybrat si budete moci i u této společnosti z celé řady tarifů, jež vám určitě padnou přímo na míru. Na uspory.cz si můžete najít i aktuální ceny anergie dodávané právě touto společností.

Chci platit méně za plyn