po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéka České spořitelny

Hypotéka od České spořitelny

Rozumná investice do budoucna Chci výhodnou hypotéku
Hypotéka České spořitelny

Úrok od 1,79 % p.a.

Vlastnosti hypotéky
 • Výhodné startovací podmínky
 • Až do 100 % hodnoty nemovitosti
 • Garance zvýhodnění úrokové sazby
Výhody
 • Možnost mimořádných splátek
 • Možnost změnit či přerušit splátky
 • Financování i družstevních bytů
Podmínky získání
 • Žadatel starší 18 let
 • Nutnost doložení příjmu
 • Zastavená nemovitost na území ČR
Tip!

Sleva 0,5 % z úrokové sazby při splácení z aktivního účtu u České spořitelny!

Výhodná hypotéka od České spořitelny

Česká spořitelna nabízí hezké bydlení, pohodový život a rozumnou investici do budoucna. Sjednejte si hypoteční úvěr s Českou spořitelnou a získejte řadu výhod. Jako např. garanci úrokové sazby na 30 dní a jakkýkoliv růst úrokové sazby od vystavení nabídky do podpisu se vás nedotkne. Navíc máte možnost skládat mimořádné splátky i průběhu období platnosti fixované úrokové sazby.

Hypotéka vytváří výhodné startovací podmínky s vybranými službami zdarma stejně jako samotné vyřízení a sjednání hypotéky. Sestavte si hypotéku přesně na míru s řadou slev na úrokové sazbě i variabilní splácení - tedy přerušení splácení a odklad či změnu splátek. V průběhu splácení si tak můžete sami určit výši splátky.

K hypotečnímu úvěru získáte také běžný účet, kde jakkýkoliv zůstatek na vašem běžném účtě pozitivně ovlivňuje výši efektivní úrokové sazby!

V rámci účelu hypotéky výstavba, dostavba a rekonstrukce máte možnost využít zrychléné čerpání svého hypotčeního úvěru, a to bez faktur. Navíc si při využití služeb spojených s hypotékou můžete sjednat ocenění nemovitosti bytu, které je potřebné k vyřízení hypotéky, snadno a rychle. Další výhodou je možnost odložit splátky až o 3 měsíce, a také po 12-ti měsíčních splátkách snížit nebo zvýšit výši splátek až o 30 % či splátky zcela přeřušit.

Jako bonus máte garanci úrokové sazby po dobu 30 dní - Garance úrokové sazby od obdržení nabídky zpracované na základě předběžné žádosti.

Hlavní výhody hypotéky:

 • Bez poplatků za vyřízení
 • Výhodné úroky a slevy
 • Flexibilní měsíční splátky
 • Široké možnosti využití hypotéky
 • Možnost refinancování stávající hypotéky
 • Až do 100 % hodnoty zastavené nemovitosti
Chci výhodnou hypotéku

Jak zvýšit svou šanci na získání hypotéky?

5. 9. 2016

Získat hypotéční úvěr není zrovna jednoduché. Přece jen jde o dost peněz a banky si žadatele a jeho schopnost splácet pečlivě ověřují. Šanci na získání úvěru si však můžete drobnými triky zvýšit. Poradíme vám jak na to.

Celá aktualita

Co je to variabilní hypotéka a jaké má výhody?

18. 8. 2016

Jako variabilní nebo plovoucí hypotéka se označuje speciální typ hypotéčního úvěru, který nemá zafixovanou úrokovou sazbu. Díky tomu se u něj s každým měsícem může měnit výše splátek. Variabilní hypotéka se hodí hlavně pro dobrodružnější povahy a můžete na ní vydělat. Má však také své nevýhody.

Celá aktualita

Hypotéka nebo pronájem? Obojí má své výhody

4. 8. 2016

Bydlet ve vlastním nebo v nájmu? Současné rekordně nízké ceny hypoték nahrávají myšlenkám o koupi vlastního bydlení, protože výsledné splátky jsou docela nízké. Bydlení v pronájmu však není nic z principu špatného a má také svá pozitiva. Shrňme si proto základní výhody bydlení v pronájmu a případné hypotéky na vlastní byt.

Celá aktualita

Pozor na některé záludnosti u hypoték

25. 7. 2016

Vlastní bydlení je sen, který si v současnosti plní stále více lidí. Není se co divit, úrokové sazby hypoték jsou na historickém minimu, což znamená, že k hypotečnímu úvěru na bydlení se můžete dostat velmi levně. Pozor ale na některé drobné záludnosti, které s sebou hypotéka přináší.

Celá aktualita

Investujte do budoucna s Českou spořitelnou

Česká spořitelna je moderní bankou orientovanou na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Má nezastupitelnou roli ve financování a poskytování služeb v oblasti finančních trhů. S počtem klientů, který dosahuje téměř 5 milionů je největší bankou v České republice.

Na českém trhu má banka nejdelší tradici, v roce 2015 oslavila již 190 let od svého založení. Za dobu svého působení získala banka řadu ocenění. Již po 12. se stala nejdůvěryhodnější bankou roku a byla také vyhlášena jako banka roku 2015.

Česká spořitelna upřednostňuje kvalitu na prvním místě. Jinak tomu není ani v poskytování hypotečních úvěrů, ke kterému si jako bonus můžete zřídit pojištění schopnosti splácet, pro situace kdy byste nemohli splácet nebo také pojištění schopnosti splácet i při ztrátě zaměstnání. Uzavření pojištění je jednoduché a výhodné.

K podání žádosti o úvěr potřebujete:

 • Být osoba starší 18 let
 • Být způsobilý k právním úkonům
 • Doklad o trvalém příjmu
 • Doklady o nemovitosti
 • Doklad o účelu použití hypotéky
 • Chci výhodnou hypotéku

Česky bychom asi nejspíš řekli přeúvěrování hypotéky nebo přefinancování stávající hypotéky. V podstatě se jedná o splacení úvěru (v tomto případě hypotéky) jiným úvěrem. Můžeme tedy říct, že refinancování hypotéky je vlastně vyřízení nového úvěru, zpravidla hypotéky (většinou u jiné banky), a touto novou hypotékou je „stará" hypotéka splacena.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 528 000 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplňte krátký formulář
 • Bude Vás kontaktovat hypoteční specialista
 • Na základě informací od Vás Vám připraví nabídku hypotéky

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 528 000 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.