Úspory.cz >> Konsolidace půjček >> Konsolidace půjček UniCredit Bank

Ušetřete až 30 % na splátkách...

...převedením půjček k UniCredit Bank

Chci ušetřit na půjčkách

Sloučení až 1 000 000 Kč

Základní informace
 • Půjčka 30 000 Kč - 1 000 000 Kč
 • Doba splatnosti 12 – 96 měsíců
 • Úrok již d 4,9 %
 • Převést můžete jednu nebo všechny své půjčky
Výhody
 • Můžete si půjčit více, než dlužíte
 • UniCredit vše vyřídí za Vás včetně zaplacení poplatků za předčasné splacení stávajících půjček
 • Až do 250 000 Kč bez spolužadatele
Užitečné informace
 • Bez dokazování příjmů
 • Možnost odkladu splátky
 • Nemusíte dokládat příjmy
 • Předčasné splacení půjčky ZDARMA

„Měla jsem 3 půjčky, ale už jsem se v nich přestávala orientovat. Pak jsem narazila na možnost sloučení půjček od UniCredit Bank. Dlouho jsem neváhala, kdo by taky nechtěl jen 1 půjčku a platit méně.“

Linda K.
Volyně
20.10.2014

„Měl jsem dvě půjčky a potřeboval jsem třetí, což mi dělalo vrásky na čele. V Unicreditu mi půjčili a navíc se teď mohu pochlubit jen jednou půjčkou místo tří.”

Jan F.
Praha
19.10.2014
AKCE
Sleva na úrokové sazbě ve výši 4 % p. a. za aktivní využívání běžného účtu v UniCredit Bank a sjednání pojištění schopnosti splácet.
Tip!

Převeďte své půjčky k UniCredit Bank a:

 • Půjčte si více za stejných podmínek jako doposud
 • Snižte si měsíční splátku, oproti své nynější
 • Zkraťte si svou dobu splácení

UniCredit Bank konsolidace půjček

Nejlepší způsob jak snížit výdaje za stávající půjčky

UniCredit Bank Vám nabízí jedinečnou možnost jak platit až o 30 % méně za své stávající půjčky jednoduchým a bezstarostným převedením těchto závazků pod křídla UniCredit. Výrazně ušetřit můžete již pokud převedete jedinou půjčku!

A další výhody?

 • Váš kontokorent bude ve stejné výši na kterou jste zvyklí u své banky
 • UniCredit převede čerpanou část kreditní karty na kreditní kartu UniCredit s nulovou úrokovou sazbou na půl roku
 • Vše bez dokládání příjmů
 • Pokud si pojistíte schopnost plácet, budete mít nižší úrok o 4 %!

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 530 655 domácností!

Chci ušetřit na půjčkách

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Konsolidace půjček - kde si vybrat?

30. 12. 2016

O půjčkách se říká, že jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Problémy s půjčkami a jejich splácením nejčastěji přináší více půjček a úvěry. Neustále hlídání si termínu pro včasnou úhradu splátky v kombinace s nedostatkem peněz je zárukou stresu, který velmi často vrcholí nemalými finančními nesnázemi. Řešením může být konsolidace. O co se jedná?

Celá aktualita

Nejlevnější bankovní konsolidace půjček

Zbavte se starostí a ušetřete s konsolidací půjček od UniCredit Bank. Spojte všechny své úvěry, kreditní karty, kontokorenty a získejte až 1 000 000 korun. Nižší úroková sazba výrazně ulehčí rodinnému rozpočtu a Vy si sami určíte výši měsíčních splátek a dobu splatnosti. Půjčit si můžete dokonce více, než dlužíte.

K půjčce nabízíme za výhodných podmínek možnost pojištění schopnosti splácet. Toto pojištění se vztahuje na pracovní neschopnost, ztrátu zaměstnání nebo na hospitalizaci. Nestane se tak, že byste se ocitli v situaci, kdy nemůžete splácet. Splátku si můžete zdarma odložit až 5x.

Během celé doby za Vás budeme zdarma hradit poplatky za předčasné splacení stávajících úvěrů. Předčasné splacení konsolidační půjčky pak u nás máte také zdarma.

Úvěr získáte jednoduše online nebo telefonicky na naší lince. Sjednat si můžete i schůzku na pobočce.

K úspěšnému vyřízení konsolidace potřebujete

 • občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
 • dokumenty ke stávajícím půjčkám (výpisy z účtu, ze kterého jsou prováděny splátky, výpisy z kreditních karet, smlouvy o úvěrech)

Zbytek vyřídíme za Vás!

Ilustrační příklad pro sloučení úvěru, kontokorentu a kreditní karty

Typ závazku Výše závazku Měsíční zatížení Úroková sazba
Úvěr 85 000 Kč 1 950 Kč 16,9 %
Kreditní karta 48 000 Kč 2 550 Kč 24 %
Kontokorent 17 000 Kč 500 Kč 19 %
Celkem 150 000 Kč 5 000 Kč
Při sloučení stávajících závazků si můžete vybrat ze tří možností:
Půjčit si o 80 000 více Snížit měsíční splátku Zkrátit dobu splácení
Stejná měsíční splátka Stejná doba splácení Stejná měsíční splátka
Získáte navíc: 80 000 Kč Nová splátka: 2 929 Kč Měsíční splátka: 4 545 Kč
Měsíční splátka: 3 810 Kč Měsíční úspora: 2 071 Kč Celková půjčka: 150 000 Kč
Celková půjčka: 230 000 Kč Celková půjčka: 150 000 Kč celkem ušetříte: 12 464 Kč

Chci ušetřit na půjčkách

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 530 655 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte krátký formulář
 • Zavolá Vám zástupce UniCredit Bank
 • Schváleno!
Chci ušetřit ihned

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 530 655 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.