Úspory.cz >> Partneři >> ČSOB pojišťovna a.s. povinné ručení

ČSOB pojišťovna a.s. povinné ručení

Pojišťovna ČSOB je součástí velké nadnárodní skupiny ČSOB Group. Vznikla v roce 2000 spojením Československé obchodní banky s Investiční poštovní bankou. Disponuje velmi rozsáhlou obchodní síti poboček a externími odbornými finančními a pojišťovacím poradci. Kromě toho spolupracuje i s Českou poštou, která nabízí její produkty. Hlavní sídlo pojišťovny ČSOB je v Pardubicích.

V roce 2009 byla pojišťovna ČSOB oceněna za Nejlepší pojišťovnu roku. Jako většina pojišťoven je členem České asociace pojišťoven (ČAP).

ČSOB Pojišťovna je poskytovatelem komplexních pojišťovacích služeb v oblasti životního i neživotního pojištění. Mezi její klienty patří soukromé osoby, drobní živnostníci i velké korporátní firmy.

Produkty:

ČSOB povinné ručení

Mezi přední produkty ČSOB pojišťovny patří pojištění motorových vozidel. ČSOB pojišťovna smí na základě licence od Ministerstva financí nabízet povinné ručení. Kromě toho nabízí havarijní pojištění a další doplňková připojištění (úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění skel, atd.). Ceny pojistného za povinné ručení ovlivňuje zejména typ, druh a stáří vozidla, objem a výkon motoru a také věk a adresa pojistníka. ČSOB pojišťovna zohledňuje také způsob, k jakému je vozidlo využíváno (soukromé, podnikání). Výslednou cenu ovlivňuje řada dalších faktorů (bonus nebo malus, doplňková připojištění, zvolené limity, atd.).

Pojišťovna ČSOB nabízí řadu výhodných slev (30% sleva pro dobré řidiče, 15% sleva pro vozidla starší 9 let, 10% sleva u vybraných okresů, 10% sleva při sjednání online, 3% sleva při roční platbě, 5% sleva pro stávající klienty, atd.). K povinnému ručení navíc nabízí úrazové pojištění a pojištění osobních věcí zdarma.

Ceník povinného ručení pro základní produkt „Standard“, osobní automobily do 3500Kg

Objem v cm3Cena
do 1000 cm34.484 Kč
1000 - 1350 cm34.824 Kč
1350 - 1850 cm36.991 Kč
1850 a více cm3od 10.721 Kč