po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> P2P půjčky online od Benefi

BENEFI - Lidé půjčují lidem

Půjčte si výhodněji než v bance Chci si půjčit od lidí

Úrok již od 6 % ročně

Základní informace
 • Úrok již od 6 % ročně
 • Půjčka na 6 až 60 měsíců
 • Půjčka na cokoliv až 250 000 Kč
Výhody
 • Předčasné splacení zdarma
 • Vše online, žádné písemné smlouvy
Užitečné informace
 • Žádné ručení nemovitostí
 • Zadání žádosti (aukce) zdarma

P2P - půjčky mezi lidmi

Půjčujte si přímo od lidí za úrok lepší než v bance

P2P - půjčky, kdy lidé půjčují lidem, je již světově prověřený model bezpečného půjčování peněz. Česká společnost Benefi a.s. je prostředníkem na trhu s těmito půjčkami. S Benefi Vám umožňí získat mnohem lepší podmínky online půjčky, než by jste získali u klasických bankovních domů.

Celý proces je velice rychlý a snadný. Během 30ti minut od vyplnění krátkého formuláře, Vám vypočítáme roční úrok a maximální měsíční splátku. V případě, že budete souhlasit a potvrdíte žádost o půjčku, zveřejníme tuto žádost na našem portále Benefi.cz. Následně můžete z pohodlí domova sledovat, jak ostatní lidé investují do Vaší půjčky. V momentě, kdy je dosaženo 75% maximální částky, můžete aukci ukončit a převést si peníze na svůj účet. Neváhejte a zažádejte o půjčku Benefi ještě dnes. Vyplňte krátkou žádost a získejte nižší úrok než kdekoli jinde!

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 530 655 domácností!

Chci si půjčit od lidí

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Konsolidace půjček - kde si vybrat?

30. 12. 2016

O půjčkách se říká, že jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Problémy s půjčkami a jejich splácením nejčastěji přináší více půjček a úvěry. Neustále hlídání si termínu pro včasnou úhradu splátky v kombinace s nedostatkem peněz je zárukou stresu, který velmi často vrcholí nemalými finančními nesnázemi. Řešením může být konsolidace. O co se jedná?

Celá aktualita

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016

Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Celá aktualita

Peer to peer půjčky

Nyní máte možnost získat nejlevnější půjčku na trhu! Peer to peer neboli P2P půjčky představují bezpečný způsob půjčování peněz mezi zájemci a investory. Žádné banky či nebankovní společnosti s příliš vysokými úroky a neférovými podmínkami Vás již nemohou překvapit. Sami si během aukce online půjčky vyberete poskytovatele s nejlepšími podmínkami.

Kdo P2P půjčky nabízí?

Prostředníkem na trhu s P2P půjčkami je společnost Benefi a.s., které na straně jedné zprostředkovává zájemcům získat půjčku s lepšími podmínkami a na straně druhé umožňuje investorům výhodněji investovat volné finanční prostředky.

Benefi a.s. využívá podnikatelských možností na internetu, a proto nemá tisíce poboček. Díky výrazně nižším nákladům má tak jedinečnou možnost nabídnout lepší podmínky u půjčky. Peníze jejich prostřednictvím nabízí stovky registrovaných a ověřených investorů, kteří mohou své peníze zhodnotit lépe než kde jinde, ale Vy přitom získáte nižší úrok než u běžné úvěrové společnosti.

Kolik zprostředkování P2P půjčky stojí?

Vystavení žádosti o půjčku je zcela zdarma. Poplatek ve výši 5 procent z celkové částky uhradíte až ve chvíli sjednané půjčky mezi Vámi a investorem. Žádné další poplatky neexistují.

Chci půjčit od lidí

V oblasti finančnictví je bonita vyjádřením důvěryhodnosti, solventnosti a schopnosti dostát svým závazkům ekonomického subjektu (fyzická osoba, podnikatel, firma, obce, stát,...). Na bonitu má vliv nejen pravidelný příjem a výdaje, ale řada dalších faktorů (např. vzdělání, profese, rodinný stav, počet vyživovaných dětí,...).

Bonita klienta je důležitá pro všechny finanční společnosti, které poskytují různé úvěrové produkty (banky, nebankovní společnosti), a které si u potencionálních klientů ověřují jejich schopnost splácet vybraný úvěr. Velmi důležitá je finanční neboli úvěrová minulost, která je dohledatelná v tzv. úvěrových registrech. Pro banky a nebankovní společnosti jsou důležité nejen informace o tom, jak žadatelé své půjčky splácí, ale také to, zda není v insolvenci (osobní bankrot) či exekuci.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 530 655 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte žádost o půjčku
 • Lidé budou investovat do Vaší půjčky pomocí aukce
 • Peníze si převedete na svůj bankovní účet
 • Budete splácet pevné částky po celou dobu

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 530 655 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.