Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Cofidis půjčky bez registru

Výhodná půjčka od Cofidis

Rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry Chci získat půjčku

Urok od 5,90 % ročně

Základní informace
  • 20 000 – 500 000 Kč
  • Splatnost 12 až 90 měsíců
  • Výhodná úroková sazba od 5,9 %
Výhody
  • Jasné podmínky při sjednání smlouvy
  • Fixní úrok po celou dobu splácení
  • Účelová i bezúčelová půjčka
Užitečné informace
  • Předčasné splacení půjčky zdarma
  • Sjednání a vedení úvěru zdarma
  • Možnost pojištění úvěru

Nebankovní půjčky od Cofidis

Úvěrová společnost Cofidis patří k významným nebankovním společnostem, která se specializuje na poskytování spotřebitelských půjček na dálku. V roce 1982 byla založená pro klienty společnosti 3 Suisses, kteří tak mohli začít kupovat zboží na splátky. Cofidis se během následujících let rozrostl v mezinárodní finanční společnost, jejíž pobočky najdeme také na Slovensku, v Belgii, Francii, Itálii, Maďarsku, Portugalsku a Španělsku. Na český trh vstoupila v roce 2004.

Mezi produkty Cofidis najdeme online půjčky, rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry, kreditní karty a samozřejmě i možnost nákupů na splátky s vybranými obchodními partnery. Cofidis nabízí půjčky partnerům, novomanželské půjčky, půjčky na auto i na domácnost a také výhodné půjčky, které je možné čerpat opakovaně.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 531 530 domácností!

Chci získat půjčku

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Půjčky od Cofidis.cz

Půjčka od Cofidis není pouze jedna. Jednotlivcům nabízí půjčky s výhodnými úroky a bez skrytých poplatků. Partnerská půjčka je určená párům žijícím ve společné domácnosti, kteří díky spojení obou příjmu dosáhnou na vyšší půjčku s nižším úrokem. Novomanželé si mohou vzít půjčku do 24 měsíců od svatebního dne. Čeká je výhodný fixní úrok 5,9 procenta a jasně dané podmínky.

Na nákup vozidla je určená samostatná půjčka s úrokovou sazbou již od 6,9 procenta ročně. K půjčce se nevztahují žádné poplatky a bude-li se vaše finanční situace lepšit, máte možnost půjčku předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí. Plánujete rekonstrukci bytu či nákup vybavení do domácnosti? I na vás Cofidis pamatuje a nabízí vám výhodné půjčky určené přímo pro rekonstrukci bydlení bez poplatků. Na nový nábytek, spotřebiče či elektroniku si můžete vzít půjčku s úrokem již od 9,9 procenta ročně.

Máte-li rádi finanční rezervu, která vás nikdy nenechá na holičkách, sjednejte si půjčku Hotovost. S ní můžete půjčku opakovaně čerpat a splácet tehdy, kdy zrovna potřebujete. S Hotovostí od Cofidis budete vždy připraveni na nečekané výdaje a to bez poplatků za vyřízení a vedení půjčky.

Půjčky Cofidis jsou určené plnoletým občanům ČR a SR, kteří mají vlastní bankovní účet u některé z českých bank, nemají negativní záznamy v registrech dlužníků a mohou doložit pravidelný příjem či daňové přiznání.

Chci získat půjčku

• Až pětkrát si můžete odložit splátku a neplatíte ani měsíční poplatek (nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku).

• Předčasné splacení celé půjčky nebo její části bez poplatku.

• Pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika.

• Pro získání úvěru stačí jediná návštěva banky.

• Čerpání okamžitě po podpisu smlouvy přímo na Váš účet.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na port��lu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 531 530 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 531 530 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.