po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Ferratum půjčka zkušenosti

Získejte Ferratum půjčku ještě dnes!

Vyřízení po internetu do 10 minut Chci získat půjčku online

První půjčka
zdarma

Ferratum půjčka

„Nic není věčně a pro současné spotřebiče to platí obzvlášť. Samozřejmě, že se mi rozbila pračka a lednička téměř ve stejnou dobu. Oprava již neměla smysl a musel jsem koupit oba spotřebiče nové. Peníze jsem na oba neměl, a proto jsem si na Uspory.cz vzal půjčku od Ferrata. Vše bylo v pořádku, klidně bych to udělal zas.“

Jan A.
Dolní Zdar
3.4. 2015

„Potřebovala jsem si opravdu rychle půjčit 3 000 korun a na Uspory.cz jsem našla nabídku na půjčku Ferratum, která mi stoprocentně vyhovovala. Půjčku jsem měla vyřízenou opravdu rychle, a proto tyto stránky ráda doporučím všem, kdo neradi čekají na peníze.“

Sandra K.
Prosetice
13.3. 2015

„Najít v dnešní drahé době pěknou půjčku, aniž by se Vás snažil někdo obrat, není vůbec snadné. Spousta úvěrových společností láká na nízké úroky, ale pak Vám naúčtují vysokou pokutu i za jediný den zpoždění se splátkou. Proto jsem se raději obrátil na Uspory.cz, které nabízí pouze půjčky od ověřených poskytovatelů. Půjčil jsem si od Ferratum a nelituji.“

Tomáš M.
Třebíč
4.4. 2015

„Menší půjčku od Ferratum jsem již párkrát využil, vždy vše bylo rychle vyřízené a peníze jsem měl k dispozici téměř okamžitě. Jakmile jsem zaplatil vše potřebné a obdržel výplatu, peníze jsem vrátil. Díky těmto půjčkám se mi vždy podařilo pokrýt menší nečekané výdaje. Naposledy jsem takto zaplatil opravu auta.“

Vladislav M.
Třinec
22.7. 2015

„S půjčkou Ferratum jsem byl vždy spokojen. Vyřízení půjčky je zde totiž neuvěřitelně jednoduché a trvá jen pár minut, první půjčku jsem měl navíc zdarma. A navíc jsem vše vyřídil přímo od svého počítače a nemusel jsem nikam chodit a dokládat všechny možné dokumenty.“

Karel V.
Uherské Hradiště
1.2. 2015

„Při studiu pracuji na částečný úvazek. Vydělám si celkem slušné peníze, ale tu a tam se mi stane, že mi na konce měsíce chybí peníze. Proto jsem již párkrát využila půjčky před výplatou Ferratum. Půjčka je vyřízená obratem a splatím ji ihned po výplatě. Nemusím se už vůbec bát, že bych několik dní byla úplně bez peněz.“

Pavlína A.
Valašské Meziříčí
9.5. 2015

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 356 tisíc českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny ePojisteni.cz, největšího českého online porovnávače a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.