po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Rychlá půjčka Kredito24

Půjčte si u Kredito24 do 15 min.

+ schválení žádosti během 2 minut. Chci získat půjčku online

Úrok od 0 %!

Základní informace
 • Půjčku lze vyřídit online do 2 minut
 • 1 000 Kč - 15 000 Kč
 • Splatnost 1 - 30 dní
 • Možnost odkladu splátky
Výhody
 • Prověřený poskytovatel půjček
 • Okamžité schválení online
 • Žádné poplatky navíc
 • Úroková sazba od 0 %
Užitečné informace
 • První půjčka až 5 000 Kč
 • Další půjčky až 15 000 Kč
 • Předčasné splacení je vždy zdarma
 • O půjčku můžete žádat kdykoliv

Skvělá nabídka!

Doporučte svým přátelům aby si vzali půjčku Kredito24 a v případě, že bude jejich půjčka schválena, získáte 750 Kč! Zapojit se může každý, nejen klienti Kredito24.

Chci získat půjčku online
Akce

„Jestli potřebujete peníze rychle a bez toho abyste museli dohledávat a dokládat zbytečná potvrzení, Kredito24 je super.“

Lukáš Z.
Frýdek Místek
10.1.2015

„Chtěl jsem půjčku splatit už po dvou týdnech místo měsíce, ale kamarád mě varoval, že je to zpoplatněné. U Kredito24 ale ne, to mě potěšilo.”

Michal B.
Chrudim
2.2.2014
Akce
Doporučte svým přátelům ještě dnes aby si vzali půjčku Kredito24 a získejte 750 Kč! K vyplacení odměny nemusíte být sami klientem Kredito24.
Tip!
Staňte se fanoušky Kredito24 na Facebooku a získejte tak možnost slev a zařazení do slosování o atraktivní ceny.

Kredito24 půjčka - peníze během 15 minut na účtu

Půjčka se schvalovatelností 90 %

Kredito24 je dceřinou společností německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH a poskytuje takzvané „půjčky před výplatou“ s maximální splatností 30 dní. Peníze si můžete půjčit na cokoliv a to bez ručitele, hmotné zástavy a bez nahlížení do registru dlužníků. Pro získání půjčky není třeba dokládat příjem a mohou ji získat i nezaměstnaní.

Půjčky společnosti Kredito24 jsou díky své nenáročnosti poskytovány širokému spektru klientů.

Podmínky pro získání půjčky:

 • věk min. 18 let
 • české státní občanství
 • bankovní účet
Chci získat půjčku online


Příklady – půjčka Kredito24
Půjčka Splatnost Poplatek Celkem
1 000 Kč 30 dní 300 Kč 1 300 Kč
2 000 Kč 30 dní 600 Kč 2 600 Kč
3 000 Kč 30 dní 900 Kč 3 900 Kč
5 000 Kč 30 dní 1 500 Kč 6 500 Kč
7 000 Kč 30 dní 2 100 Kč 9 100 Kč
11 000 Kč 30 dní 3 300 Kč 14 400 Kč
12 500 Kč 30 dní 3 750 Kč 16 250 Kč

Další informace

 • U půjčky Kredito24 neplatíte žádné úroky, pouze poplatek z půjčené částky podle výše půjčky a doby splatnosti. Pro účely srovnání s ostatními půjčkami uvádíme i RPSN která při půjčce 5 000 Kč se splatností 30 dnů činí 2 334 %.
 • Prodloužení splatnosti o 7, 15 nebo 30 dní je možné za poplatek. Půjčka není automaticky prodlužována, pokud o prodloužení nezažádáte.
 • V případě nesplacení půjčky, která zároveň nebyla prodloužena, Vám počínaje prvním dnem po splatnosti bude každých pět dní připočtena smluvní pokuta ve výši 2 % - 20 % z půjčené částky.
 • Při nesplacení bývá půjčka postoupena inkasní agentuře a můžete být nahlášeni do úvěrových registrů, což negativně ovlivní váš scoring. Pokud máte problém se splacením půjčky, spojte se s zákaznickým centrem společnosti Kredito24. Předejdete tak zbytečným starostem.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 529 033 domácností!

Chci získat půjčku online

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Konsolidace půjček - kde si vybrat?

30. 12. 2016

O půjčkách se říká, že jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Problémy s půjčkami a jejich splácením nejčastěji přináší více půjček a úvěry. Neustále hlídání si termínu pro včasnou úhradu splátky v kombinace s nedostatkem peněz je zárukou stresu, který velmi často vrcholí nemalými finančními nesnázemi. Řešením může být konsolidace. O co se jedná?

Celá aktualita

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016

Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Celá aktualita

Online půjčka od Kredito24

Kredito24 je mladá a moderní saská úvěrová společnost, která v České republice nabízí rychlé půjčky ve výši od 1 000 do 15 000 Kč do 15 minut. Její mateřskou společností je Kreditech SSL Holding GmbH, která nabízí půjčky na německém trhu. V životě každého z nás mohou nastat nenadále a nečekané situace, které s rodinným rozpočtem dokáží pořádně zahýbat. Pro tyto případy je určená právě rychlá půjčka Kredito24.

Kredito24 nabízí:

 • Spotřebitelské půjčky
 • SMS půjčky ihned
 • Půjčky na auto
 • Půjčky bez příjmu
 • Půjčky bez ručitele
 • Půjčky do výplaty

Půjčka Kredito24 je dostupná všem občanům nad 18 let trvale žijícím na území České republiky. Zájemci o rychlou půjčku Kredito24 si mohou půjčit 1 000 až 15 000 Kč za předem daný poplatek. Rychlá půjčka Kredito24 má jasné a srozumitelné podmínky bez skrytých ujednání a poplatků.

Jak to funguje

Získat rychlou půjčku Kredito24 je velmi snadné. Stačí na našich stránkách zažádat o půjčku. Noví klienti mohou získat 5 000 Kč a s každou další žádostí se výše úvěru navyšuje až do maximální výše 15 000 Kč. Průměrně do dvou minut bude Vaše žádost o půjčku schválena a po ověření Vám budou peníze obratem zaslány na Váš bankovní účet - nejdéle do 15 minut.

Půjčku je možné splatit ve lhůtě od 1 do 30 dnů, přičemž všichni klienti mají právo půjčku splatit předčasně a bez poplatku navíc. Zjistíte-li, že půjčku nejste schopni uhradit v domluvené lhůtě, můžete si dobu splatnosti jednoduše prodloužit o 7, 15 či 30 dnů. Výši poplatku zjistíte na svém uživatelském profilu.

Chci získat půjčku online

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 529 033 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyberte si částku a úrokovou sazbu
 • Převeďte 1 Kč
 • Získejte peníze expresně do 15 minut

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 529 033 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.