po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Půjčka Proficredit >> Profi Credit půjčka zkušenosti

Výhodná půjčka od Profi Credit

Získejte až 166 000 Kč online na cokoliv Chci získat půjčku online

Peníze do 24
hodin

Profi Credit půjčka

„V práci trávím podstatnou část dne a obcházet banky opravdu nemám čas a ani chuť. Když jsem potřeboval půjčit peníze, uvítal jsem možnost si půjčku kompletně vyřídit online. Vyzkoušel jsem několik online porovnávačů, ale nejlepší byly stránky Uspory.cz, kde jsem si půjčku nakonec sjednal. Vybral jsem si Profi Credit.“

Štěpán V.
Žďár nad Sázavou
2.7. 2015

„Můj mladší bratr si vzal půjčku nad jeho možnosti a nezvládal ji splácet. Rozhodl jsem se mu pomoci, je to přece moje rodina. Musel jsem si však vzít půjčku. Nechtěl jsem však být stejně lehkomyslný jako on, a proto jsem si našel levnou půjčku od Profi Creditu na Uspory.cz. Půjčku už jsem dávno splatil a bratr mi nyní peníze postupně vrací.“

Václav R.
Mělkovice
20.3. 2015

„Výhodnou půjčku jsem hledal docela dlouho. Nakonec jsem ji našel na stránkách Uspory.cz. Do příslušné kolonky jsem zadal výši půjčky a hned jsem věděl, která půjčka je nejlepší - jasně zvítězil Profi Credit. Vyřízení půjčky poté opravdu trvalo jen pár minut a peníze jsem měl na svém účtu hned druhý den. Teď si chci půjčit znovu, doporučil jsem Profi Credit kolegovi a za to mě Profi Credit odměnil 2 000 Kč. Super akce.“

Aleš Ž.
Zlín
7.8. 2015

„S přítelkyní jsme se konečně rozhoupali ke společnému bydlení a hledali jsme k pronájmu menší byt. Našli jsme pěkný byt, kde ale chtěli vysokou kauci. Rozhodli jsme se na ni vzít půjčku. Pěknou nabídku půjček jsme našli na stránkách Uspory.cz, kde jsme si nakonec sjednali půjčku od společnosti Profi Credit.“

Martin K.
Znojmo
1.8. 2015

„Mám dvě malé děti a Vánoce jsou pro mne a hlavně mou peněženku náročným obdobím. Snažím se dětem vždy zajistit dárky, ale to s rodinnými financemi pořádně zamává. Letos se mi do toho navíc připletlo rozbité auto, a tak jsem nyní musel situaci řešit menší půjčkou. Výhodnou půjčku bez hloupých poplatků jsem naštěstí získal bez problémů od společnosti Profi Credit.“

Petr Š.
Tábor
10.1. 2015

„Můj jedenáctiletý syn Pavlík si dlouho přál pořádný počítač. Je to skvělý kluk, dobře se učí a nedělá žádné potíže ani doma ani ve škole. Chtěl jsem mu tedy jeho přání splnit. Počítač ale stojí hodně peněz, a proto jsem si musel vzít půjčku od Profi Creditu. Pavlíkova radost za to rozhodně stála.“

Ivan Z.
Třebíč
18.5. 2015

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016

Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Celá aktualita

Mikropůjčky s přidanou hodnotou

15. 11. 2016

Mikropůjčky, alias půjčky před výplatou, jsou oblíbeným řešení nečekaného krátkodobého výpadku financí. Pomohou vám překlenout dobu, o kterou se zpozdila výplata nebo zažehnat nečekaný výdaj. Z pravidla se jedná o částky od 500 Kč do 20 000 Kč a potřeba je splatit do 30 dní od vyplacení.

Celá aktualita

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 356 tisíc českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny ePojisteni.cz, největšího českého online porovnávače a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.