po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Půjčka Provident

Flexibilní půjčka od Providentu

Snadná půjčka až 80 000 Kč bez ručitele a online Chci získat půjčku online

Držitel
národní
ceny za společenskou odpovědnost

Základní informace
 • 2 000 – 80 000 Kč
 • Splatnost 3 až 22 měsíců
 • Levnější půjčky pro stálé zákazníky
Výhody
 • Bez ručitele
 • Na cokoliv
 • Bez nahlížení do registru
Užitečné informace
 • Rychlé vyřízení během několika hodin
 • Peníze na ruku do 48 hodin
 • Týdenní splátky

„Hledal jsem půjčku, u které bych si mohl vybrat na co chci peníze použít a nemusel splňovat nesmyslné podmínky. Provident mi ji poskytl.“

Petr Z.
Most
1.9.2014

„Rozbila se nám televize a na novou nám nezbylo dost peněz. Provident půjčka nám situaci pomohla rychle vyřešit. Děkujeme.“

Klára F.
Teplice
2.7.2014
Akce
HRAJTE S PŮJČKOU PROVIDENT!
Půjčte si teď u Providentu a můžete získat telefon HUAWEI P8 Lite.
Celkem se hraje o 500 telefonů

Provident půjčka online

Pokud chcete opravdu flexibilní půjčku, nezapomeňte na tu od Providentu

Britská společnost Provident nabízí kvalitní a dostupné půjčky v České republice již téměř třináct let a patří ke špičce na trhu.

Mezi hlavní výhody půjčky patří:

 • Půjčku lze získat, i když máte záznam v rejstříku dlužníků
 • Peníze je možné vyplatit v hotovosti nebo zaslat na bankovní účet.

Zažádejte o půjčku Provident přes jednoduchý online formulář po kliknutí na tlačítko níže.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 530 655 domácností!

Chci získat půjčku online

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Investici na soukromé podnikání pokryl nebankovním úvěrem

3. 6. 2016

Pan Lukáš se po odchodu ze zaměstnání vrhl do víru soukromého podnikání a založil si firmu zabývající se montáží anténní a satelitní techniky. Do začátku měl něco našetřeno, na drahé měřící přijímače si ale hodlal půjčit. Jaké však bylo jeho rozčarování, když mu dvě známé české banky úvěr zamítly. Důvody? Příliš krátká doba podnikání. Nezbývalo než hledat řešení jinde.

Celá aktualita

Bezhotovostní půjčka od Provident

Nebankovní půjčky

Už jste navštívili několik bank se žádostí o půjčku, ale všude Vás odmítli? Nemáte dostatečně vysoký příjem? Máme pro Vás řešení. Jsou jím nebankovní půjčky. Nemusíte brát měsíčně desetitisíce a přesto máte šanci získat půjčku za výhodných podmínek. Spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi, které v České republice působí již několik let. Na našich stránkách si snadno vyberete půjčku vhodnou právě pro Vás. O půjčku můžete zažádat také online.

Nebankovní půjčku od Providentu získáte již během několika málo hodin. Půjčka ve výši až 80 000 je splatná od 3 do 22 měsíců a získáte ji bez ručitele a bez nahlížení do registru dlužníků. Provident poskytuje půjčku všem žadatelům starším 18 let s pravidelným příjmem a trvalým bydlištěm v ČR. Půjčku sjednáte kompletně online a bez poplatků, a pokud si ji během 28 dnů rozmyslíte, můžete od smlouvy zdarma odstoupit. Po celý měsíc Vám budou k dispozici obchodní zástupci Providentu. Peníze získáte do 13 dnů od schválení půjčky.

Přemýšlíte o bezpečné půjčce? Jak na to:

 • Vyplňte on-line žádost o půjčku.
 • Do 24 hodin se s Vámi spojí obchodní zástupce Provident a vyřídí Půjčku na zkoušku podle vašich požadavků v pohodlí Vašeho domova – zcela bez poplatků.
 • Pak si 28 dní můžete užívat úplně zdarma dokonalý osobní servis, který poskytují obchodní zástupci Provident.
 • Pokud se rozhodnete v této době od půjčky odstoupit, nikomu nic nemusíte vysvětlovat. Stačí Providentu zaslat písemné odstoupení od Smlouvy o zápůjčce do 28 dnů od uzavření Vaší smlouvy.

Reprezentativní příklad

Výše bezhotovostní půjčky: 50 000 Kč, doba splácení (v týdnech): 60, týdenní splátka: 1 099 Kč (zahrnuje i poměrnou část nákladů na volitelnou hotovostní inkasní službu, poslední splátka 1 047 Kč), celkové náklady: 15 888 Kč (z toho poplatek za zpracování 9 502 Kč a úrok 6 386 Kč, roční úroková míra 19,98 %), RPSN: 63,93 %, celkem ke splacení: 65 888 Kč.

Podrobné informace o akci Vám rád vysvětlí odborník na Provident půjčky, který Vás bude kontaktovat po vyplnění formuláře na další stránce.

Chci získat půjčku online Zkušenosti s půjčkou Provident

• Půjčka je rychlá

• Půjčky od 4.000 do 80.000 Kč

• Hotovostní i bezhotovostní půjčky na cokoliv

• Půjčky bez ručitele a skrytých poplatků


AKCE: půjčka NA ZKOUŠKU

• Jednoduchá a transparentní smlouva o zápůjčce:

- Na jediném listu papíru

- Srozumitelným jazykem a dostatečně velkým písmem

- Žádné právní kličky ani nejednoznačné pasáže

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 530 655 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplňte krátký formulář
 • Vyčkejte až Vás zkontaktuje zástupce Providentu
 • Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 530 655 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.