po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Půjčka od soukromé osoby zkušenost

JEDNODUCHÉ POROVNÁNÍ PŮJČEK ONLINE

Chci srovnat nebankovní půjčky

Půjčka od soukromé osoby zkušenosti

„Před pár týdny jsem musel uhradit poměrně vysoký nedoplatek za plyn a elektřinu. Zaplatil jsem je, ale z peněz mi nezbylo téměř nic a několik dní před výplatou jsem doslova neměl ani korunu. Půjčil jsem si od táty, myslel jsem, že mu to hned splatím. I další měsíc mě ale potkaly nenadálé výdaje a já se styděl se mu podívat do očí. Příště si raději půjčím tady na Úspory.cz, všiml jsem si, že hodně půjček nabízí pro takové situace možnost odložit si splátky.“

Roman V.
Valašské Meziříčí
19.7. 2015

„Jsem vášnivá cyklistka a sportovkyně. Letos přišel čas na koupi nového kola, protože to původní už mi opravdu nestačilo. Skutečně dobré kolo však v žádném případě není levná záležitost, a proto jsem si musela část peněz půjčit. Připadalo v úvahu půjčit si od kolegy, který mi to explicitně nabízel... Řekl si ale o vysoký úrok a u takové půjčky jeden nikdy neví co bude, raději jsem si půjčila od profesionálů.“

Renata P.
Ústí nad Labem
2.6. 2015

„Celkem nečekaně jsem přišla o práci a bohužel bez odstupného, protože jsem měla smlouvu na dobu určitou. Měla jsem štěstí a novou práci jsem si našla během jednoho měsíce. Musela jsem však nahradit jeden chybějící plat a zaplatit nájem a další účty. Svěřila jsem se sousedce a Ta mi nabídla, že mi půjčí. Toho jsem se ale bála a vzala jsem si radši rychlou půjčku na Uspory.cz. Vyřízená byla ihned a podmínky byly výborné.“

Helena D.
Strakonice
17.4. 2015

„Dlouho jsem hledal výhodnou půjčku. Nebyl jsem však příliš úspěšný, protože podmínky většiny z nich se mi nezdály dost dobré. Půjčovat si od známých nepřipadalo v úvahu, to dělá zlou krev. Nakonec jsem na nějakém diskusním fóru narazil na Uspory.cz, které nabízí skutečně výhodné půjčky.“

Vlastimil P.
Opava
16.6. 2015

„Poprvé jsem si bral půjčku před několika lety a byl jsem otrávený nekonečnou administrativou. Nedávno jsem potřeboval půjčku znovu a byl jsem předběžně domluvený, že mi půjčí známý. Ten svojí nabídku vzal ale na poslední chvíli zpět a já peníze potřeboval už opravdu urgentně. Byl jsem překvapený, když jsem si sjednával půjčku nyní a na stránkách Uspory.cz. Žádná zdlouhavá administrativa a peníze jsem měl na účtu již druhý den.“

Martin U.
Lažánky
11.2. 2015

„Má mladší sestra si vzala půjčku od souseda z vesnice, kterou však nezvládala splácet. Soused jí dělal v důsledku peklo ze života, styděla se i projít po návsi. Rozhodla jsem se jí pomoci, ale sama jsem si musela vzít půjčku. Nechtěla jsem však být stejně lehkomyslná jako ona a proto jsem si našla levnou půjčku na Uspory.cz. Půjčku už jsem dávno splatila a sestra se aspoň poučila.“

Stanislava Š.
Horní Skrýchov
8.6. 2015

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Konsolidace půjček - kde si vybrat?

30. 12. 2016

O půjčkách se říká, že jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Problémy s půjčkami a jejich splácením nejčastěji přináší více půjček a úvěry. Neustále hlídání si termínu pro včasnou úhradu splátky v kombinace s nedostatkem peněz je zárukou stresu, který velmi často vrcholí nemalými finančními nesnázemi. Řešením může být konsolidace. O co se jedná?

Celá aktualita

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016

Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Celá aktualita

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 356 tisíc českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny ePojisteni.cz, největšího českého online porovnávače a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.