po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Půjčka7 - rychlá půjčka online

Dostupná a rychlá Půjčka 7

S velkými slevami pro stálé klienty Chci získat půjčku online

Sleva až 20 % pro stálé klienty

Základní informace
 • Půjčky 1 000 Kč - 4 000 Kč
 • Splatnost 7 - 28 dní
 • Individuální varianty půjček
Výhody
 • Na cokoliv !
 • Doručení peněz do 15 minut
 • Bez ručitele a bez registru
Užitečné informace
 • Individuální přístup
 • 3 krátké kroky online
 • Bez skrytých poplatků
Tip!
Půjčka 7 si váží Vaší věrnosti. Od třetí půjčky dále získáte v rámci věrnostního programu slevu 10 až 20 %.

Půjčka7 - rychlá půjčka do 15 minut!

Půjčka 7 je velmi dostupnou půjčkou, která Vám půjčí až 4 000 Kč na 7 - 28 dní. Podmínky získání jsou minimální - musíte mít telefonní číslo, bankovní účet, věk minimálně 21 let, české občanství a zaměstnání (bez minimálního příjmu). Půjčku vyřídíte kompletně online a do 15 minut můžete mít peníze na účtu. Půjčka 7 má navíc velmi vstřícný věrnostní program: na 3. a 4. půjčku získáte 10 % slevu, na 5. a 6. získáte 15 % slevu a na 7. a další půjčku celých 20 %.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 531 086 domácností!

Chci získat půjčku

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016

Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Celá aktualita

Mikropůjčky s přidanou hodnotou

15. 11. 2016

Mikropůjčky, alias půjčky před výplatou, jsou oblíbeným řešení nečekaného krátkodobého výpadku financí. Pomohou vám překlenout dobu, o kterou se zpozdila výplata nebo zažehnat nečekaný výdaj. Z pravidla se jedná o částky od 500 Kč do 20 000 Kč a potřeba je splatit do 30 dní od vyplacení.

Celá aktualita

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Rychlá sms Půjčka7

Mezi poskytovateli rychlých půjček nově najdete také společnost Kontex Trade International s.r.o., která provozuje výhodnou Půjčku 7. Jedná se o ověřenou a řádně registrovanou společnost, která důrazně dbá na ochranu osobních údajů všech svých zákazníků. Ti mohou žádat o půjčku až do výše 15 000 korun, kterou mohou použít doslova na cokoliv.

Půjčka7.cz na cokoliv nabízí:

 • Online půjčky
 • Půjčky od 1 000 do 15 00 0 Kč
 • Rychlé půjčky
 • Krátkodobé půjčky
 • Půjčky pro stávající klienty

Rychlou Půjčka7.cz na cokoliv mohou využít občané ČR. Mezi hlavní požadavky patří věk nad 21 let, pravidelný měsíční příjem, bankovní účet u české banky a uhrazené dosavadní dluhy. V případě nové půjčky mohou noví zákaznicí požádat o půjčku od 1 000 do 4 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 28 dnů. Ti, kteří první půjčku řádně splatili, si mohou půjčit 15 000 korun s dobou splatnosti od 7 do 28 dnů.

Hlavní výhody Půjčky 7 na cokoliv:

 • Rychlé sjednání půjčky online
 • Schválení půjčky nejdéle do 15 minut
 • Volitelná výše splátek i doba splatnosti
 • Výhodný věrnostní program pro stávající zákazníky
 • Bez skrytých poplatků

Jak funguje rychlá Půjčka 7 ?

Potřebujete si urgentně půjčit peníze? Nečekané a neplánované výdaje mohou překvapit kohokoliv z nás. Získat potřebné peníze Vám pomůže Půjčka 7 a to až do částky 15 000 korun. Vyřízení půjčky zabere nejvýše 15 minut a peníze Vám odešleme na bankovní účet ihned poté.

Chci získat půjčku online

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 531 086 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte krátký formulář
 • Budete kontaktováni
 • Dostanete peníze na účet

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 531 086 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.