Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Spolehlivá FÉR půjčka od Sberbank

Fér půjčka od Sberbank

Pujčte si na cokoliv s Férovou půjčkou Chci získat půjčku

Úrok od 5,99 % ročně

Základní informace
  • 30 000 – 1 000 000 Kč
  • Splatnost 12 až 96 měsíců
  • Výhodná úroková sazba od 5,99 % p.a.
Výhody
  • Bez poplatku za vedení a poskytnutí úvěru
  • 500 000 Kč bez zajištění
  • Rozložení splátek až na 8 let
Užitečné informace
  • Možnost přidání spolužadatele
  • Mohou žádat i občané SR
  • Možnost pojištění schopnosti splácet

Výhodná FÉR půjčka od Sberbank

Může se zdát, že Sberbank je jednou z nejmladších bank na českém trhu. Tuto obchodní značku jsme totiž poprvé mohli spatřit v roce 2013. Ve skutečnosti se však jedná O zkušenou banku, která v České republice působí již od počátku 90. let. Tehdy byla známá pod názvem Volksbank. Jejím většinovým vlastníkem je Sberbank Europe AG, dceřiná společnost největší ruské banky Sberbank Rusko. Její pobočky můžeme najít v zemích střední a východní Evropy.

Sberbank nabízí klientům ze soukromé i podnikatelské sféry širokou nabídku bankovních služeb a produktů včetně spotřebitelských půjček. V případě Sberbank se jedná o FÉR půjčku, půjčku na cokoliv s nízkou úrokovou sazbou již od 8,99 procenta a bez poplatku za vyřízení a vedení úvěrového účtu. Potřebujete si půjčit peníze na cokoliv? Vezměte si FÉR půjčku!

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 531 086 domácností!

Chci získat půjčku

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Úvěr od sberbank.cz

S FÉR půjčkou si můžete půjčit 30 000 až 1 000 000 korun za výhodných podmínek. Úroková sazba se pohybuje od 8,99 procenta a využít ji můžete, na cokoliv si budete přát. Za vyřízení půjčky zaplatíte 0 korun a stejně tolik zaplatíte za správu půjčky. Na základě vlastních finančních možností si můžete splácení půjčky rozložit až do 8 let. Bude tedy záležet na vás, zda si můžete dovolit splácet více nebo naopak méně.

FÉR půjčka je určená občanům ČR s platným občanským průkazem. O půjčku mohou žádat také občané SR. Ti kromě občanského průkazu SR musí doložit také druhý doklad totožnosti, kterým může být povolení k trvalému či přechodnému bydlišti v ČR nebo řidičský průkaz. Občané zemí EU musí k žádosti o půjčku doložit cestovní pas či identifikační kartu a povolení k trvalému pobytu na území ČR. Všichni žadatelé bez rozdílu národnosti musí být starší 18 let a musí k žádosti přiložit potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání v případě podnikatelů.

Žádáte o vyšší půjčku, ale váš příjem je nedostatečný? O půjčku můžete také žádat společně s manželem či manželkou nebo dalším spolužadatelem. Díky spojení příjmů máte větší šanci získat vyšší půjčku. FÉR půjčku si také můžete pojistit a uchránit sebe a své blízké před rizikem vzniku neschopnosti splácet.

Chci získat půjčku

• Až pětkrát si můžete odložit splátku a neplatíte ani měsíční poplatek (nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku).

• Předčasné splacení celé půjčky nebo její části bez poplatku.

• Pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika.

• Pro získání úvěru stačí jediná návštěva banky.

• Čerpání okamžitě po podpisu smlouvy přímo na Váš účet.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 531 086 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 531 086 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.