po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Tesco půjčka online

Hotovostní půjčka Tesco

Půjčte si až 500 000 Kč bez zbytečných poplatků Chci získat půjčku

Bez
poplatků!

Základní informace
 • 20 000 – 500 000 Kč
 • Splatnost 36 až 84 měsíců
 • Úroková sazba od 8,09 % p.a.
Výhody
 • Možnost odložení splátek
 • Bez poplatků
 • Nemusíte si zřizovat nový běžný účet
Užitečné informace
 • ZDARMA předčasné splacení
 • Možnost pojištění výdajů
 • Nepotřebujete ručitele

„Potřeboval jsem vyšší částku za rozumný úrok. V Tesku se mi půjčili ihned a navíc dostávám Club Card body za každou splátku.“

Luboš Č.
Krušovice
2.3.2015

„Půjčka od Tesca byla pro mě velmi vhodná volba. Nemusela jsem nikam chodit, půjčku jsem si vybrala online a peníze dostala na účet.“

Gabriela F.
Plzeň
10.3.2015

Kalkulačka Tesco půjčky

Půjčte si za nízký úrok od důvěryhodného partnera

Tesco Finanční služby nabízí půjčky od 20 000 Kč až do výše 500 000 Kč bez ručitele a na cokoliv.

Sjednat půjčku Tesco lze z pohodlí domova přes internet a to bez jakýchkoliv poplatků. Neplatíte tak žádné další peníze za zprostředkování, vedení ani za předčasné splacení.

Navíc Tesco nabízí spoustu doplňkových služeb: pojištění, odložení splátek a změnu výše splátek. Půjčit si tak můžete zcela bez obav.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 529 464 domácností!

Chci získat půjčku online

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Konsolidace půjček - kde si vybrat?

30. 12. 2016

O půjčkách se říká, že jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Problémy s půjčkami a jejich splácením nejčastěji přináší více půjček a úvěry. Neustále hlídání si termínu pro včasnou úhradu splátky v kombinace s nedostatkem peněz je zárukou stresu, který velmi často vrcholí nemalými finančními nesnázemi. Řešením může být konsolidace. O co se jedná?

Celá aktualita

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016

Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Celá aktualita

Tesco půjčka vrátí polovinu úroků zpět

Hotovostní půjčka Tesco

Společnost Tesco patří mezi největší maloobchodní prodejce v České republice, na jejímž území provozuje širokou síť více než dvou stovek obchodů, obchodních center, čerpacích stanic a také první online e-shop s potravinami a jiným zboží. Tesco patří mezi nejvýznamnější společnosti a dává práci více než 14 tisícům lidí. Kromě těchto tradičních služeb nově Tesco nabízí také finanční služby v podobě hotovostní půjčky, kreditní karty Clubcard či nákupu na splátky.

Půjčka pro všechny

Tesco hotovostní půjčka je vhodná pro všechny občany ČR, kteří si potřebují půjčit 20 000 až 500 000 Kč až na 7 let. O půjčku mohou zažádat všichni zájemci, kteří splňují následující podmínky:

 • věk nad 18 let
 • mají platný doklad totožnosti (občanský průkaz, pas či řidičský průkaz)
 • mají trvalý zdroj příjmů (zaměstnání, podnikatel či důchod)

Půjčku je vyřízená za pár minut. Stačí odeslat vyplněnou online žádost, která bude obratem zpracována. O výsledku rozhodnutí budete ihned vyrozuměni a ihned také odejdou peníze na Váš bankovní účet.

Hlavní výhody Tesco hotovostní půjčky

 • vyřízení půjčky zdarma
 • vedení a správa úvěrového účtu zdarma
 • mimořádná splátka či předčasné splacení zdarma
 • až polovina zaplacených úroků zpět za řádné splácení
 • možnost odložení pravidelné splátky
 • možnost změny výše splátek
 • pojištění výdajů

100 Clubcard bodů za každou splátku!

Tesco si váží svých poctivých klientů, a proto je odměňuje za řádné splácení. Klienti, kteří půjčku uhradí dle splátkového kalendáře, obdrží 100 Clubcard bodů za každu splátku.

Příklad: V případě půjčky ve výši 100 000 Kč se splatností 48 měsíců zaplatíte celkem 192 556 Kč s měsíční splátkou 2 920Kč a rpsn 8.9%.

Chci získat půjčku online

• Půjčka od 10 000 až do 150 000 Kč se splatností 12 až 84 měsíců

• Úrokovou sazbu od 13,19%

• Zdarma vyřízení i předčasné splacení půjčky

• Půjčku můžete do 1 měsíce zrušit

• Pojištění výdajů - nemusíte se bát, že nebudete moci půjčku splácet

• Nepotřebujete ručitele, nemusíte si zřizovat běžný účet

• Peníze máte na účtu následující pracovní den po uzavření smlouvy

• V průběhu splácení je možné změnit výši splátek.


AKCE: Za poctivé splácení můžete získat až 21 splátek zpět

- Neplatíte žádné poplatky za vyřízení, vedení nebo předčasné splácení půjčky.

- Máte na výběr doplňkové služby pro neočekávané životní situace.

- Podmínky pro

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 529 464 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 529 464 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.