Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Půjčka Tommy Stachi

Férová půjčka od TOMMY STACHI

S individuální přístupem až 150 000 Kč Chci získat půjčku online

Půjčka na cokoliv

Základní informace
 • 5 000 – 150 000 Kč
 • Splatnost až 36 měsíců
 • Půjčku lze získat osobně nebo On-line
Výhody
 • Bez skrytých poplatků
 • Na cokoliv
 • Půjčka bez ručitele
Užitečné informace
 • Peníze do 24 hodin od schválení
 • Možnost odkladu splátek
 • Možnost předčasného splacení
Akce

TOMMY STACHI Vás odmění za poctivé splácení vrácením poloviny úroků zpět. Akce trvá do 31.3.2017.

Půjčka TOMMY STACHI

Chcete si půjčit peníze ještě dnes? Využijte půjčky od společnosti TOMMY STACHI

Společnost TOMMY STACHI Vám poskytne půjčku do 24 hodin od podpisu smlouvy na Váš účet. Sjednání smlouvy je možné i pomocí online formuláře z pohodlí domova.

 • Nemusíte dokládat účel půjčky.
 • Neplatíte žádné poplatky předem za vyřízení.
 • Nehrozí Vám sankce za předčasné splacení.

Vyřízení půjčky je opravdu rychlé a bez dlouhého čekání.


Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 530 655 domácností!

Chci získat půjčku online

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Rychlá půjčka

TOMMY STACHI Vám poskytne nebankovní bezúčelovou půjčku až do výše 100 000 korun. Peníze Vám společnost poskytne opravdu rychle a bez zbytečných poplatků. Půjčku vyřizuje do 20 minut na pobočce nebo do 24 hodin od podpisu smlouvy na Váš účet. Při placení půjčky podle termínů ve splátkovém kalendáři je maximální délka splatnosti 24 měsíců. Při první půjčce a při každé další máte pak možnost prodloužení doby splatnosti až na 36 měsíců.

Potřebujete peníze na vybavení domácnosti, přihodila se Vám situace, která si vyžádala neočekávané výdaje nebo si chcete pouze dopřát něco, co si normálně nekoupíte a špatně se Vám na to šetří? Půjčka od Tommy Stachi je bezúčelná a vy tedy nemusíte dokládat účel půjčky. Půjčku Vám společnost poskytne i v případě, že se nacházíte v registru dlužníků. Stačí pouze prokázat Vaši schopnost půjčku splácet. Společnost nahlíží pouze do centrální evidence exekucí, insolvenčního rejstříku a interní databáze.

Půjčky začínají na 5 000 kč a jejich maximální výše je 100 000 kč. Tommy Stachi se snaží vyjít vstříc všem klientům a najít pro ně ideální řešení jejich situace. Půjčky poskytuje jak zaměstnancům, živnostníkům, tak i seniorům. V případě jakéhokoliv problému při včasném splácení je společnost připravena společně najít optimální řešení.

Reprezentativní příklad pro úvěr ve výši 100 000 Kč

Celková výše půjčky 100 000 Kč, splátka 4 191 Kč měsíčně. Doba trvání 36m/3roky. RPSN 33,20 %, úroková sazba 29 % p.a., celková částka splatná spotřebitelem 150 861 Kč. Neplatí se žádné poplatky za vyřízení půjčky.

Dokumenty, které budete potřebovat:

1) Zaměstnanec
 • 2 doklady totožnosti (platný občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list)
 • výpis z účtu s výplatou za poslední měsíc
2) Živnostník
 • 2 doklady totožnosti (platný občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list)
 • živnostenský list
 • vystavené faktury za poslední měsíc + výpis z účtu za poslední měsíc
3) Důchodce
 • 2 doklady totožnosti (platný občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list)
 • doklad o výplatě důchodu za poslední měsíc

Chci získat půjčku online

• Výše půjčky od 5 000 Kč do 100 000 Kč

• Délka splácení od 12 do 36 měsíců

• Půjčka pro zaměstnance, živnostníky i důchodce

• Půjčka pro rodiče na mateřské dovolené do 5 000 kč

• V případě větší půjčky pro rodiče na mateřské dovolené je nutné doložit doklady o prokazatelném přivýdělku

• Půjčka bez nutnosti ručitele

• Půjčka bez zástavy nemovitosti

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 530 655 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte jednoduchý fomulář
 • Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce TOMMY STACHI
 • Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 530 655 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.