po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Via SMS - rychlá půjčka přes mobil

Rychlá půjčka do 15 minut

Na poprvé ZDARMA - 0% úrok, 0 Kč poplatek! Chci získat půjčku

Až 12 000 Kč na cokoliv

Základní informace
 • Prní půjčka ZDARMA
 • 5 000 - 12 000 Kč
 • Vyřízení do 15ti minut
Výhody
 • Žádost o půjčku přes SMS/internet
 • Bez dokládání příjmů
 • Stačí se jednou zaregistrovat, poté je vše automatické
Užitečné informace
 • Možnost prodloužení splatnosti
 • Registrace vyžaduje ověření Vašeho bankovního účtu – převodem 1 Kč

Jedinečná příležitost!

Svou první půjčku od Via SMS až do výše 1 000 Kč můžete obdržet zcela zdarma - bez úroku a poplatků. Chci získat půjčku
Akce

„Musela jsem nečekaně zaplatit opravu auta a na účtě mi díky tomu zbylo týden před výplatou doslova pár korun. Via SMS mi pomohla od týdenní konzumace suchých rohlíků - a zdarma.“

Lenka Ž.
Praha
25.10.2014

„Jako řemeslník - živnostník se občas ocitnu v situaci, kdy nemohu krátkodobě pokrýt své výdaje. Via SMS je pro mě lepší, než vysoká půjčka a dlouhodobé splácení.”

Bohumil K.
České Budějovice
1.11.2014
Akce
Via SMS nabízí svým klientům jedinečnou příležitost půjčit si napoprvé ZDARMA. Zvolte si částku až do výše 1 000 Kč a naplaťte žádný úrok ani poplatky.

Rychlá půjčka Via SMS

Po první registraci budete mít možnost si kdykoliv půjčit online nebo prostřednictvím jediné SMS

Via SMS je mezinárodní finanční společnost poskytující osobní půjčky v 7 zemích EU – Velká Británie, Švédsko, Španělsko, Polsko, Lotyšsko, Litva a Česká Republika.

Via SMS Vám poskytne půjčku až do výše 12 000 Kč se standardní splatností až 30 dní. Půjčku můžete čerpat i opakovaně a u každé budete mít v případě potřeby možnost si splatnost prodloužit.

Vyplňte krátký formulář a přesvědčte se o tom, jak je získání půjčky Via SMS jednoduché.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 531 688 domácností!

Chci získat půjčku

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 531 688 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte žádost o půjčku
 • Do 15ti minut proběhne schválení žádosti
 • Realizujete své plány

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 531 688 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.