po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Půjčka Vitacredit

Úvěr od Vitacreditu nabízí půjčky
již od 50 000 Kč

Chci získat půjčku online
Základní informace
 • Půjčka s ručením nemovitostí
 • 50 000 Kč - 50 % ceny nemovitosti
 • Od 9,9 % p.a.
Výhody
 • Bez přepisu nemovitosti
 • Bez poplatku předem
 • Profesionální servis a etika
Užitečné informace
 • Na cokoliv
 • Měsíční splátky
 • Řešení exekucí i zástav

„Americkou hypotéku jsem dříve neznala, ale chtěla jsem si půjčit za rozumný úrok a tak jsem ji zkusila a rozhodně nelituji.“

Edita R.
Havlíčkův Brod
1.10.2014

„Chválím rychlost a nenáročnost vyřízení. Měl jsem strach, že nebudu rozumět dokumentům, ale všechno bylo OK.“

Pavel B.
Opava
12.9.2014

Nebankovní úvěr Vitacredit

Máte možnost ručit za úvěr nemovitostí? Pak je pro Vás ideálním řešením Vitacredit

Společnost Vitacredit u nás nabízí tzv. americké hypotéky za které se ručí nemovitostí. Další podmínky pro získání půjčky jsou nicméně velmi mírné. Proto je půjčka Vitacredit snadný způsob, jak řešit například i exekuce a zástavy.

Vitacredit nabízí půjčky od 50 000 Kč se splatností až 240 měsíců.

Co je třeba splňovat?

Žadatelé: od 18 let, kteří vlastní nemovitost; doložení příjmů za poslední 3 měsíce

Zajištění: ručení nemovitostí – vlastníkem může být i jiná osoba

Potřebné dokumenty:

 • kopie občanského průkazu
 • doložení příjmů za poslední 3 měsíce
Chci získat půjčku online


Reprezentativní příklad - Půjčka 150 000 Kč
Měsíční splátka 6 915 Kč
Roční úroková sazba 9,9 % p.a.
RPSN 14,6 %
Počet splátek 24
Celkem uhrazená částka 171 560 Kč

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 528 000 domácností!

Chci půjčku od Vitacreditu

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Konsolidace půjček - kde si vybrat?

30. 12. 2016

O půjčkách se říká, že jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Problémy s půjčkami a jejich splácením nejčastěji přináší více půjček a úvěry. Neustále hlídání si termínu pro včasnou úhradu splátky v kombinace s nedostatkem peněz je zárukou stresu, který velmi často vrcholí nemalými finančními nesnázemi. Řešením může být konsolidace. O co se jedná?

Celá aktualita

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016

Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Celá aktualita

Vitacredit úvěr

Vitacredit Vám nabízí tzv. americkou hypotéku. Jedná se o nebankovní bezúčelový úvěr s ručením nemovitostí, kterým snadno vyřešíte i případné exekuce a zástavy. Vitacredit nevyžaduje přepis nemovitosti a vlastníkem nemovitosti může být i jiná osoba než ta, která o půjčku žádá. Půjčku si můžete sjednat bez poplatku už od výše 50 000 korun s pravidelnými měsíčními splátkami. Vše potřebné zařídíte snadno a rychle online. Vitacredit všem svým klientům zaručuje profesionální servis a etiku.

Reprezentativní příklad - Půjčka 300 000 Kč
Měsíční splátka 9 666 Kč
Roční úroková sazba 9,9 % p.a.
RPSN 13 %
Počet splátek 36
Celkem uhrazená částka 358 076 Kč
Chci získat půjčku online

• Vyřízení probíhá rychle, s minimem papírování

• Sjednání online přes náš formulář

• Půjčka se zástavou nemovitosti

• Vyřeší i vaše exekuce a zástavy

• Vlastníkem nemovitosti může být i jiná osoba

• Vitacredit je renomovaný český poskytovatel nebankovních úvěrů

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 528 000 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte krátký formulář
 • Vyčkáte, až Vás zkontaktuje zástupce Vitacreditu
 • Po schválení Vám bude půjčka vyplacena

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 528 000 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.