Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Online půjčka od ZUNO

Nepřekonatelná půjčka od ZUNO

Získejte půjčku s nepřekonatelným úrokem Chci získat půjčku

Úrok již od 6,9 % ročně

Základní informace
  • 15 000 – 500 000 Kč
  • Splatnost 6 až 72 měsíců
  • Výhodná úroková sazba od 6,9 %
Výhody
  • Každý rok 1 měsíc bez splátky
  • Bez poplatků za poskytnutí
  • 500 000 Kč na cokoliv
Užitečné informace
  • Online účet zdarma
  • Výhodné pojištění splácení
  • Sami si nastavíte den splatnosti

Bezúčelový úvěr od ZUNO

ZUNO je další z řady mladých a moderních internetových bank zakládajících si na tom, že fungují zásadně online. Po boku své mateřské banky Raiffeisen Bank ZUNO působí nejen v České republice, ale také v dalších zemích střední a východní Evropy. A v čem je ZUNO lepší? ZUNO je typická online banka. Zákazníci ZUNO se mají dobře, nemusí nikam chodit a vše si vyřídí snadno a odkudkoliv, kde se připojí na internet - z domova, kanceláře, z chalupy i z dovolené u moře.

Mezi základními produkty najdete běžné účty, různé možnosti spoření, debetní i kreditní karty a samozřejmě také úvěry. Právě ZUNO nabízí výhodnou půjčku s nepřekonatelným úrokem od 6,9 procenta a s nulovými poplatky. Nevěříte? Sjednejte si skvělou Online půjčku od ZUNO a řádně posílejte splátky po dobu 6 měsíců. Za odměnu získáte garanci Nepřekonatelné půjčky po celou dobu splácení.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 529 464 domácností!

Chci získat půjčku

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Půjčka od zuno.cz

S nepřekonatelnou online půjčkou si můžete půjčit 15 000 až 500 000 korun s úrokem již od 6,9 procenta na cokoliv, co si budete přát. K vyřízení půjčky nemusíte pátrat po ochotném věřiteli a navíc vám ZUNO garantuje výši úroku po celou dobu splácení. Stačí platit včas a dle smluvních podmínek.

Nabídne vám jiná banka lepší úrok? Řekněte to ZUNO a získejte opět nejnižší možný úrok ve výši 6,9 procenta. Máte více půjček u různých poskytovatelů? Převeďte si všechny své stávající půjčky do jedné Online půjčky a ušetřete!

ZUNO vám nabízí další výhody. Za zřízení půjčky a vedení úvěrového účtu po vás ZUNO nebude chtít ani korunu. Sami si navíc zvolíte délku splácení od 6 do 72 měsíců a vždy jeden měsíc v roce nebudete muset uhradit splátku. Který měsíc si vyberete, bude záležet na vás. Bojíte se, že nebudete moci půjčku splácet? Sjednejte si pojištění a Online půjčka bude úplně bez starostí.

Je-li vám alespoň 18 let, jste zaměstnaný nebo OSVČ, pak můžete zažádat o svou první Online půjčku. Stačí si založit běžný účet, nemít nesplacené žádné dluhy a záznam v registru dlužníků. Pokud všechny tyto podmínky splňujete, nic vám nebraní přejít k ZUNO, za nímž stojí silná a ověřená mezinárodní banka Raiffeisen Bank.

Chci získat půjčku

• Až pětkrát si můžete odložit splátku a neplatíte ani měsíční poplatek (nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku).

• Předčasné splacení celé půjčky nebo její části bez poplatku.

• Pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika.

• Pro získání úvěru stačí jediná návštěva banky.

• Čerpání okamžitě po podpisu smlouvy přímo na Váš účet.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 529 464 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 529 464 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.