po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Online půjčka od ZUNO

Nepřekonatelná půjčka od ZUNO

Získejte půjčku s nepřekonatelným úrokem Chci získat půjčku

Úrok již od 6,9 % ročně

Základní informace
  • 15 000 – 500 000 Kč
  • Splatnost 6 až 72 měsíců
  • Výhodná úroková sazba od 6,9 %
Výhody
  • Každý rok 1 měsíc bez splátky
  • Bez poplatků za poskytnutí
  • 500 000 Kč na cokoliv
Užitečné informace
  • Online účet zdarma
  • Výhodné pojištění splácení
  • Sami si nastavíte den splatnosti

Bezúčelový úvěr od ZUNO

ZUNO je další z řady mladých a moderních internetových bank zakládajících si na tom, že fungují zásadně online. Po boku své mateřské banky Raiffeisen Bank ZUNO působí nejen v České republice, ale také v dalších zemích střední a východní Evropy. A v čem je ZUNO lepší? ZUNO je typická online banka. Zákazníci ZUNO se mají dobře, nemusí nikam chodit a vše si vyřídí snadno a odkudkoliv, kde se připojí na internet - z domova, kanceláře, z chalupy i z dovolené u moře.

Mezi základními produkty najdete běžné účty, různé možnosti spoření, debetní i kreditní karty a samozřejmě také úvěry. Právě ZUNO nabízí výhodnou půjčku s nepřekonatelným úrokem od 6,9 procenta a s nulovými poplatky. Nevěříte? Sjednejte si skvělou Online půjčku od ZUNO a řádně posílejte splátky po dobu 6 měsíců. Za odměnu získáte garanci Nepřekonatelné půjčky po celou dobu splácení.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 531 688 domácností!

Chci získat půjčku

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Půjčka od zuno.cz

S nepřekonatelnou online půjčkou si můžete půjčit 15 000 až 500 000 korun s úrokem již od 6,9 procenta na cokoliv, co si budete přát. K vyřízení půjčky nemusíte pátrat po ochotném věřiteli a navíc vám ZUNO garantuje výši úroku po celou dobu splácení. Stačí platit včas a dle smluvních podmínek.

Nabídne vám jiná banka lepší úrok? Řekněte to ZUNO a získejte opět nejnižší možný úrok ve výši 6,9 procenta. Máte více půjček u různých poskytovatelů? Převeďte si všechny své stávající půjčky do jedné Online půjčky a ušetřete!

ZUNO vám nabízí další výhody. Za zřízení půjčky a vedení úvěrového účtu po vás ZUNO nebude chtít ani korunu. Sami si navíc zvolíte délku splácení od 6 do 72 měsíců a vždy jeden měsíc v roce nebudete muset uhradit splátku. Který měsíc si vyberete, bude záležet na vás. Bojíte se, že nebudete moci půjčku splácet? Sjednejte si pojištění a Online půjčka bude úplně bez starostí.

Je-li vám alespoň 18 let, jste zaměstnaný nebo OSVČ, pak můžete zažádat o svou první Online půjčku. Stačí si založit běžný účet, nemít nesplacené žádné dluhy a záznam v registru dlužníků. Pokud všechny tyto podmínky splňujete, nic vám nebraní přejít k ZUNO, za nímž stojí silná a ověřená mezinárodní banka Raiffeisen Bank.

Chci získat půjčku

• Až pětkrát si můžete odložit splátku a neplatíte ani měsíční poplatek (nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku).

• Předčasné splacení celé půjčky nebo její části bez poplatku.

• Pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika.

• Pro získání úvěru stačí jediná návštěva banky.

• Čerpání okamžitě po podpisu smlouvy přímo na Váš účet.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 531 688 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 531 688 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.