Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Nákupy >> Drobný dárek z lásky potěší každou maminku

Aktuality

Drobný dárek z lásky potěší každou maminku

29. 4. 2015 Nákupy Každoroční svátek všech maminek Den matek se opět blíží. Nezapomeňte i Vy svým maminkám udělat radost a potěšte je drobným dárkem, kterým vyjádříte nejen svou lásku, ale také vděk a respekt za vše, co pro Vás udělaly a stále dělají.

Každým rokem vždy ve stejný den 8. května slavíme Den matek, který je určený všem maminkám po celém světě. Jsou to právě ony, které pro své děti a rodinu dělají jen to nejlepší. A právě pro svou starostlivost, péči a obětavost si zaslouží nejméně jeden den v roce, který náleží pouze jim. Inspirujte se našimi tipy na pěkné dárky, které je určitě potěší společně s květinou, která by na Den matek rozhodně chybět neměla.

Den matek se neslaví pouze v Česku, ale je rozšířený po celém světě. Oficiálně se slaví vždy druhou neděli v květnu, ale u nás jej slavíme vždy 8. května již od roku 1923. V období mezi roky 1948 až 1989 byl den matek přejmenován na Mezinárodní den žen. Po roce 1989 jsme se vrátili k původnímu názvu Den matek.

Něco sladkého na zub

Den matek není o drahých dárcích, ale o drobném potěšení, kterým lze vyjádřit vše podstatné. A která maminka nemá ráda sladké? Nabídka čokolád a cukrovinek je více než široká a najít to, co bude chutnat té Vaší mamince, určitě nebude těžké. A když oblíbenou sladkost zabalíte do pěkného originálního obalu a přidáte úsměv, nic nezkazíte.

Chutným dárkem jsou také zajímavé dorty či “kytice” z ovoce či ovocných bonbónů. Stále více oblíbeným dárečkem jsou zejména různě velké dorty, které jsou celé vytvořené z barevných “gumových” medvídků.

A nebo svou maminku vezměte osobně do cukrárny a společně tento příjemný svátek oslavte chutným dortíkem či domácím koláčem.

Voňavá kosmetika pro nejkrásnější mámu

Maminky jsou ženy a jako každá žena i ony chtějí být krásné každý den. Voňavý dáreček v podobě dárkového balení oblíbené kosmetiky udělá radost jí i Vám. Vybírat je možné z dárkových balení a nebo maminčino oblíbené mýdlo, krém na ruce či dokonce parfém zabalte originálně sami. Vaše snaha bude patřičně oceněna.

Chcete-li své mamince poděkovat za celoroční starost, můžete jí také dopřát důkladnou  masáž či kosmetickou proceduru, u kterých si maminky odpočinou po náročném dni, a budou ještě krásnější.

Módní šátek ve veselých barvách

Šátky a šály jsou velmi oblíbeným doplňkem, který osvěží šatník každé parádnice, ať už je jí 20 nebo 50 let. Pestré a barevné módní doplňky ocení i každá veselá máma. Pořiďte své mamince pěkný šátek v jejích oblíbených barvách, který ji vykouzlí úsměv na rtech každé ráno, když si jej bude oblékat.

Stejnou radost uděláte také drobným šperkem, který se hodí pro každou příležitost. Pro Den matek je nejlepší jakýkoliv jednoduchý přívěsek ve tvaru srdíčka, který jí bude připomínat právě Vás. Ale i takové netradičně barevné hodinky nejsou špatnou volbou, pokud je i Vaše maminka netradiční ženou.

A co dál?

Jistě svou maminku znáte dostatečně dobře, abyste věděli, čím ji potěšíte. Pokud není ani na sladké ani na voňavé dárečky, existuje řada dalších možností. Vybírat můžete mezi stylovými doplňky, polštářky, knížkou od oblíbeného autora, originálním rámeček s rodinou fotografií či ručně malovaným hrníčkem na ranní kávu.

Nepotrpí si na věcné dárky vůbec? Pozvěte ji na výlet v podobě plavby výletní lodí nebo na procházku, kterou zakončíte dobrým zákuskem. A co taková snídaně do postele? Věříme, že takový začátek dne překvapí i tu Vaši maminku. A hlavně nezapomeňte na kytici, která potěší každou ženu v kterýkoliv den v roce.

Štítky: dárky | dárky maminkám | den matek | nákupy | slevy | šperky |

Hodnocení článku:

Podobné články

Kupujete nábytek? S výběrem vám poradí internet

17. 10. 2016

Pokud chcete vylepšit vybavení svého domu a bytu, internet vám může být dobrým rádcem. Cenové porovnávače vám mohou pomoci se zorientovat v rozsáhlé nabídce e-shopů, speciální vyhledávače slev, vám zase najdou výhodné cenové nabídky.

Celá aktualita

Den dopravy zdarma. Nepropásněte možnost ušetřit za dopravu

13. 11. 2015

Pokud patříte mezi lidi, kteří vánoční dárky s oblibou nakupuji on-line, nezapomeňte využít akce “Den dopravy zdarma”. Ta startuje dnes 18. listopadu ve 12:00 a potrvá až do zítřejších 12:00. Během těchto 24 hodin e-shopy, které se akce zúčastní, nebudou účtovat poštovné.

Celá aktualita

Je libo víkend či luxusní večeře za pár korun?

4. 6. 2015

Slevové portály se v Česku ujaly velmi rychle. Za “pár korun” mohou Češi vyrazit na pěkný víkend, zajít si na dobrou večeři či zajímavé představení do divadla. Se slevovými portály lze ušetřit 50 procent i více z původní ceny. Češi si to uvědomují a nabídky na nejrůznější slevy aktivně využívají.

Celá aktualita