Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Nákupy >> Kupujete nábytek? S výběrem vám poradí internet

Aktuality

Kupujete nábytek? S výběrem vám poradí internet

17. 10. 2016 Nákupy Pokud chcete vylepšit vybavení svého domu a bytu, internet vám může být dobrým rádcem. Cenové porovnávače vám mohou pomoci se zorientovat v rozsáhlé nabídce e-shopů, speciální vyhledávače slev, vám zase najdou výhodné cenové nabídky.

Pokud chcete kupovat nábytek a další vybavení do domácnosti, nemusíte již jen objíždět kamenné obchody. Nejrůznější internetové aplikace vám vyhledají nejen e-shop s dobrou cenou, ale také třeba aktuální výhodné cenové akce. Jaké jsou tedy možnosti pro nákup nábytku na internetu?

Vyhledavače zboží

Pokud už máte vyhlédnutý kousek nábytku, který si chcete koupit, můžete využít některý z vyhledávačů zboží. Asi znáte například vyhledávač Heureka.cz nebo Zboží.cz, ale využít můžete třeba i aplikaci Nákupy Google. Vyhledavače zboží vám najdou nejen nejlevnější nabídky e-shopů, ale také zobrazí různá doporučení a recenze obchodu zákazníky a poskytnou i představu o kvalitě daného elektronického obchodu.

Při využívání vyhledávačů zboží se obecně doporučuje nevybírat pouze podle ceny. Některé e-shopy, které se snaží konkurovat pouze cenou zboží, mohou ale mít třeba nepříliš výhodné podmínky dopravy. A tak je při nákupu nábytku velmi důležitá, protože na rozdíl třeba od elektroniky jde o rozměrnější a těžší zásilku. Příkladem je třeba známý švédský nábytkářský řetězec Ikea, který nedávno sice spustil svůj e-shop, ale s velmi drahou dopravou zboží k zákazníkům.

Kde najdu slevu?

Rádi nakupujete ve slevách? Na českém internetu najdete celou řadu slevových portálů, na nichž se mohou objevit také výhodné cenové akce prodavačů nábytku. Abyste nemuseli složitě procházet spoustu slevových webů, existují také vyhledávače slev. Ty nabízí přehled slev na různé služby a zboží, roztříděný podle oborů. Jsou ale i webové stránky zaměřené přímo na určitý druh zboží. Například portál Favi.cz, vyhledávač nábytku, kde naleznete nábytek do bytu i na zahradu za výhodné ceny.

Také při využití slevových portálů a vyhledávačů ale buďte obezřetní, zda je daná sleva opravdu tak výhodná. Vyhlédnutý nábytek ve slevě si proto vyhledejte třeba v některém z výše uvedených vyhledávačů zboží. Třeba zjistíte, že inzerovaná sleva není zdaleka tak výhodná, jak by se mohlo na první pohled zdát a jiný e-shop nabízí třeba výhodnější dodací podmínky.

Štítky: bydlení | výhodné slevy | životní styl |

Hodnocení článku:

Podobné články

Den dopravy zdarma. Nepropásněte možnost ušetřit za dopravu

13. 11. 2015

Pokud patříte mezi lidi, kteří vánoční dárky s oblibou nakupuji on-line, nezapomeňte využít akce “Den dopravy zdarma”. Ta startuje dnes 18. listopadu ve 12:00 a potrvá až do zítřejších 12:00. Během těchto 24 hodin e-shopy, které se akce zúčastní, nebudou účtovat poštovné.

Celá aktualita

Je libo víkend či luxusní večeře za pár korun?

4. 6. 2015

Slevové portály se v Česku ujaly velmi rychle. Za “pár korun” mohou Češi vyrazit na pěkný víkend, zajít si na dobrou večeři či zajímavé představení do divadla. Se slevovými portály lze ušetřit 50 procent i více z původní ceny. Češi si to uvědomují a nabídky na nejrůznější slevy aktivně využívají.

Celá aktualita

Drobný dárek z lásky potěší každou maminku

29. 4. 2015

Každoroční svátek všech maminek Den matek se opět blíží. Nezapomeňte i Vy svým maminkám udělat radost a potěšte je drobným dárkem, kterým vyjádříte nejen svou lásku, ale také vděk a respekt za vše, co pro Vás udělaly a stále dělají.

Celá aktualita