Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Obecné >> Soutěž s Úspory.cz o poukázku na pohonné hmoty v hodnotě 500 Kč

Aktuality

Soutěž s Úspory.cz o poukázku na pohonné hmoty v hodnotě 500 Kč

18. 2. 2015 Obecné Neváhejte a pojďte si s námi zasoutěžit. Tentokrát máme připravenou soutěž pro všechny motoristy s možností vyhrát poukázku na benzín nebo novou autolékárničku.

Tipněte si kolik lidí uzavřelo povinné ručení za rok 2014 na portálu Úspory.cz.

Soutěžící, který zodpoví správně na soutěžní otázky a jehož tip bude nejblíže skutečnosti, získá poukázku na nákup pohonných hmot v hodnotě 500 Kč u čerpacích stanic OMV. Druhý a třetí nejlépe tipující soutěžící získají novou autolékárničku.

Soutěž končí 25. února 2015 ve 23:59 hodin.

Veškeré podmínky soutěže naleznete zde

Podmínky soutěže


Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 24294373, se sídlem Praha 2 - Vinohrady, Římská 103/12, PSČ 120 00

tímto vyhlašuje v termínu od 18. Února 2015 do 25. února 2015. soutěž o věcné ceny, kterými jsou: 1x poukázka na pohonné hmoty v hodnotě 500,- Kč u čerpacích stanic OMV pro 1. místo, 1x autolékárnička pro 2. místo a 1x autolékárnička pro 3. místo.

Účastníky soutěže jsou osoby, které splní tyto podmínky:

  1. navštíví ve shora uvedeném termínu webovou stránku Úspory.cz, a to přes odkaz umístěný v newsletteru rozesílaném společností Elephant Orchestra, s.r.o. pod názvem: Vyhrajte 500 Kč poukázku na palivo. (odkaz je v newsletteru označen jako „Chci soutěžit >>“) a
  2. v tomtéž termínu odešle formulář s odpovědí na soutěžní otázku.

Ze shora uvedených účastníků soutěže budou vybrány tři osoby, jejichž tip bude co nejblíže skutečnosti přičemž každá obdrží podle výsledku jednu ze shora uvedených výher. V případě, že stejný tip uvede více soutěžících bude výhra připsána prvnímu podle času odeslání odpovědi.

Vyhodnocení soutěže proběhne 26. února 2015 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o.

Prosím, dbejte na to, abyste řádně vyplnili email při vyplňování soutěžního formuláře. Prostřednictvím emailu budeme kontaktovat vítěze za účelem dojednání vyzvednutí výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítězové dále budou po dobu od 27. února 2015 do 1. dubna 2015 vyvěšeni na internetových stránkách www.uspory.cz. Pokud se vítěz v období do 1. dubna 2015 nepřihlásí o výhru, výhra mu propadá a ztrácí na ní nárok.


Soutěž již byla ukončena!

Za rok 2014 jsme na portálu Úspory.cz uzavřeli 4905 povinných ručení.

Výherci soutěže jsou:

1. místo s tipem 4879 vyhrává Zdena Horáková (zzdena@)

2. a 3. místo s tipem 5000 shodně obsadili Radka Horáčková (rajka.horackova@) a Martin Lapčík (matolap@)

Výhercům gratulujeme.

Hodnocení článku:

Podobné články

Jak se zbavit starých věcí a ještě na tom vydělat?

1. 11. 2016

Překáží vám doma po velkém úklidu spousta věcí, kterých byste se rádi zbavili a je vám přitom líto je vyhodit? Zkuste ne nabídnout zájemcům na internetu. Každá věc má svého potenciálního kupce, proč se tedy nepokusit prodejem starých nepotřených věcí vydělat nějakou tu korunu navíc?

Celá aktualita

Praktické tipy na úsporu vody a energie

8. 8. 2016

Ačkoli to tak nemusí na první pohled vypadat, letní období je poměrně náročné na spotřebu energií. Největšími žrouty elektrické energie jsou v období tepla hlavně lednička a klimatizace. Máme pro vás několik tipů, jak šetřit energii a vodu.

Celá aktualita

Soutěžte s Úspory.cz o dálniční známku na rok 2015

21. 1. 2015

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA. Trávíte každý den za volantem a na českých silnicích a dálnicích jste jako doma? Pak je pro Vás koupě dálniční známky téměř povinností. Platnost dálniční známky na rok 2014 končí 31. ledna a to znamená, že od 1. února již musíte mít novou dálniční známku. Proč byste však za ni měli platit, když ji můžete vyhrát?

Celá aktualita