Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky před výplatou >> Arogance a podezřelá čísla k rychlým půjčkám nepatří

Aktuality

Arogance a podezřelá čísla k rychlým půjčkám nepatří

28. 7. 2016 Půjčky před výplatou Rychlá půjčka je stále diskutovanějším tématem v rámci nebankovních úvěrů. Nedávná novela, která zpřísnila podmínky pro poskytování půjček, nyní spotřebitele více chrání. Nově totiž bude každý zájemce o poskytování půjček muset zažádat o svolení přímo Českou národní banku, zvládnout test o znalosti finančního trhu a v neposlední řadě také složit základní kapitál ve výši minimálně 20 milionů korun.

Pokud si budete chtít vzít rychlou půjčku, vždy mějte na paměti, že ji většinou musíte splatit do měsíce. Existuje sice možnost prodloužení, ale výše poplatků není zrovna příznivá pro vaši peněženku. V prvním článku jsme si uvedli příklady, kdy vám půjčka před výplatou nepomůže. V dalším článku pak příklady, kdy se může naopak hodit. Nyní si ukážeme, jak poznat podvodnou rychlou půjčku, na kterou lze bohužel stále narazit.

Podezřelá čísla

Telefonní čísla, která nemají standartní formát nebo začínají 9 jsou často zpoplatněna velmi vysokými částkami. Za minutu můžete zaplatit klidně i 100 Kč. Tento trend je mezi podvodnými půjčkami dost rozšířený a mnoho zájemců ani nezaregistruje, že zatímco si sjednává půjčku, přichází zároveň o své peníze. Sjednání podvodné půjčky může zabrat i půl hodiny a to už nejsou malé peníze. Je také častým jevem, že je zpoplatněné číslo skryto za klasickým číslem, na kterém se po zavolání dozvíte, že budete přesměrování na zpoplatněné číslo. Raději to položte.

Arogantní jednání

Profesionalita operátorů a operátorek je důležitou ukázkou solidní společnosti. Především u finančních služeb je vstřícnost a ohleduplnost k zákazníkovi extrémně důležitá, protože určuje jeho spokojenost a přehled o sjednané smlouvě. V případě, že operátoři zní arogantně nebo vás dokonce slovně napadají, měli byste velmi zvážit další jednání s danou společností. Nejedná se o přímou ukázku podvodné společnosti, nicméně je to ukazatelem kvality společnosti, které budete dlužit peníze. Proto je více než důležité půjčit si od společnosti, která má pozitivní ohlasy a kvalifikované zaměstnance.

Žádné odpovědi na vaše otázky

Na veškeré vaše dotazy vám musí zaměstnanci společnosti srozumitelně a jasně odpovědět. Když se zeptáte na detailní podmínky smlouvy, které vás zajímají, nikdy nesmíte být odmítnuti. Pokud se tak stane, je více než pravděpodobné, že se jedná o podvod. Může se stát, že budete odkázáni na internetové stránky, nebo že vám budou informace poskytnuty při podpisu smlouvy. Pozorně si smlouvu přečtěte, nenechte se ukolébat ubezpečováním zaměstnance společnosti. Pokud na vás naléhá, raději odmítněte – jedná se o vaše bezpečí. Malé písmo ve smlouvě vás může uvrhnout do dluhů, ze kterých se budete jen těžko dostávat. 

Štítky: podezřelá čísla | podvodné půjčky | poskytovatelé půjček | rychlé půjčky |

Hodnocení článku:

Podobné články

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Snadná půjčka od TOMMY STACHI – půjčka pro všechny a pro všechno

30. 1. 2017

Rozmýšlíte se, kde si půjčit peníze? Rádi bychom Vám představili Snadnou půjčku od společnosti TOMMY STACHI s.r.o., která představuje zajímavou alternativu k bankovním půjčkám. Mezi její hlavní přednosti patří rychlost a jednoduchost vyřízení, bezúčelnost, možnost předčasného splacení zdarma a získání peněz v hotovosti do 20 minut. Co dalšího od ní můžete očekávat?

Celá aktualita

Japonská půjčka – Řešení, když vás překvapí nečekaný výdaj nebo chybí pár korun do výplaty

17. 1. 2017

Pokazila se vám lednička a nemáte z čeho zaplatit opravu? Výplata vám tento měsíc přijde pozdě? Museli jste své ratolesti zajistit lyžařské vybavení a teď přemýšlíte, jak do příští výplaty vyjdete? Nejvýhodnějším a nejbezpečnějším řešením je Japonská půjčka. Podívejte se, na co si dát pozor u mikropůjček a který poskytovatel má nejnižší poplatky.

Celá aktualita

Konec neférových půjček před výplatou v Čechách?

2. 12. 2016

Krátkodobé půjčky si našly své příznivce a není divu. Drobné potíže vyřeší za okamžik a půjčku splatí do měsíce. Život se vrátí do normálních kolejí. Ovšem, pokud vše jde dobře. Na krátkodobé půjčky se snáší vlna kritiky, a to zejména na část poskytovatelů, které nelze označit jinak než jako podvodníky a lichváře.

Celá aktualita

Pětitisícová půjčka od Air Bank – alternativa rychlé půjčky?

9. 11. 2016

Poměrně mladá banka Air Bank, která patří do skupiny PPF , se už od svého počátku prezentuje jako moderní a spolehlivá banka, konkurující společně s dalšími mladými bankami zaběhlým a „ne-cool“ bankám. Jednou z velmi zajímavých možností, které Air Bank nabízí, je také rychlá a dostupná půjčka od 5000 Kč.

Celá aktualita

Japonská půjčka – nejbezpečnější půjčka před výplatou

22. 9. 2016

Japonská půjčka funguje na trhu s půjčkami před výplatou již déle než jeden rok. Jako stabilní a klienty prověřená společnost neustále inovuje a rozvíjí své služby. Nově Japonská půjčka poskytuje svým klientům kromě mikropůjček také tak zvanou velkou půjčku až do výše 200 000 Kč. Tímto a také svou bezpečností, rychlostí a nízkými poplatky se odlišuje od jiných mikropůjček na trhu.

Celá aktualita

Jak na nebankovní půjčky?

15. 9. 2016

Nebankovní trh v současné době připomíná nepřehlednou džungli nabídek a produktů. Jak si mezi nimi správně vybrat a zvolit půjčku s výhodnými parametry a nízkými splátkami, která vám bude vyhovovat? Nabízíme několik rad, jak vybírat nebankovní půjčky.

Celá aktualita

Rychlá půjčka? Slovo „investor“ by vás mělo odradit

19. 8. 2016

Když rychlá půjčka před výplatou, tak raději osvědčená a krytá stabilní společností. To je základ, pokud se nechcete dostat do nepříjemných dluhů, které si nezaviníte sami.

Celá aktualita

1 2 3 »