Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Chcete si levně půjčit? Vyzkoušejte aukci půjček

Aktuality

Chcete si levně půjčit? Vyzkoušejte aukci půjček

27. 2. 2012 Půjčky

Aukce půjček je v České republice velkou novinkou. Prostřednictvím internetových stránek si lidé mohou o půjčku zažádat nebo naopak nabídnout peníze a to bez účasti bank. Lidé si tímto způsobem mohou mezi sebou vzájemně poskytovat půjčky a to za výhodnějších podmínek než nabízí banky.

V aukci získáte nižší úrok

Díky aukci půjček můžete nyní zažádat o půjčku, aniž byste se museli obrátit na banku a platit vysoké úroky. V aukci si totiž můžete vyjednat mnohem výhodnější úrok. Půjčit si tímto způsobem můžete dokonce až půl milionu korun.

V České republice si můžete v aukci zažádat o půjčku nebo ji naopak nabídnout na stránkách uspory.cz. Služba je určena pro půjčky ve výši od 10 000 do 500 000 Kč s maximální dobou splatnosti 4 roky. Žadatel o půjčku si vybírá z nabídek, které jsou mu na základě jeho požadavku posílány. Hlavním kritériem je pochopitelně nízký úrok, nízké splátky a nejvýhodnější doba splatnosti.

Jak funguje aukce půjček?

Princip aukce je velmi jednoduchý. V zásadě se aukce půjček nijak neliší od aukcí oblečení nebo a jiného zboží.

  • Zaregistrujte se na http://www.uspory.cz/pujcky/aukce-pujcek
  • Zvolte si přezdívku, pod kterou budete vystupovat.
  • Zadejte požadavek na půjčku (výše půjčky a splátek, případně další důležité údaje).

Aukce půjček trvá vždy 21 dnů. Po tuto dobu Vám chodí nabídky od různých věřitelů. Během této lhůty nebo po jejím uplynutí si můžete vybrat tu nejvýhodnější nabídku. Aukci také můžete kdykoli během této lhůty ukončit, aniž byste si některou z nabídek vybrali. Provozovatel stránek se následně postará o smlouvy a o odeslání peněz.

Aukce půjček jsou diskrétní a bezpečné

Po dobu probíhající aukce vystupujete jen pod zvolenou přezdívkou a všechna Vaše zadaná data jsou bezpečně chráněna tak, aby se nedostala ke nepovolaným osobám, které by je mohli zneužít. Cílem je, aby se aukce účastnili pouze lidé s poctivými úmysly.

Zaujala Vás tato novinka? Máte zájem si aukci půjček vyzkoušet? Přejděte na tuto stránku, a dozvíte se vše, co o aukci půjček potřebuje vědět.

Hodnocení článku:

Podobné články

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

1 2 3 »