Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Equa bank snižuje úrokové sazby

Aktuality

Equa bank snižuje úrokové sazby

10. 3. 2016 Půjčky Equa bank patří k novým a moderním bankám, které sází především na bezpoplatkovou bankovní politiku a servis poskytovaný kompletně on-line. Mají přehlednou produktovou nabídku, kterou neustále obnovují a aktualizují. Nyní Equa bank přichází s novinkou v podobě nižší úrokové sazby u spotřebitelských úvěrů.

Jako každá banka i Equa bank nabízí spotřebitelské úvěry. Stěžejním produktem vedle AutoPůjčky a RePůjčky je tzv. Minutová půjčka, díky které si mohou klienti banky půjčit až 600 000 korun. Equa bank se nyní chlubí, že její půjčku lze nejen kompletně vyřídit on-line bez jediné osobní návštěvy pobočky, ale především má velice nízký úrok. Ten momentálně činí 5,9 procenta.

„Minutová půjčka od Equa bank není podmíněna využíváním jiných placených produktů. Navíc garantujeme, že úroková sazba vydrží klientům ve stejné výši od podpisu smlouvy až do konce splácení. V průběhu splácení Minutové půjčky tedy nebudeme měnit podmínky, které jsme klientovi nabídli při online schválení,“ představil nám Minutovou půjčku s novými podmínkami Ondřej Hák, ředitel oddělení úvěrových produktů Equa bank.

Opravdu variabilní půjčku

Nízká úroková sazba údajně není jedinou výhodou, kterou Minutová půjčka nabízí. Jedná se o velice variabilní půjčku, jejíž parametry si z velké části nastaví samotný klient. Například si může zvolit, jak vysokou měsíční splátku může a chce splácet, a v jakém termínu se mu hodí splátku pravidelně platit. Zde tedy neplatí, že vám banka nastaví zcela nevhodný termín například těsně před výplatou. Klient si tento termín zvolí sám.

Výše měsíční splátky není přitom striktně daná po celou dobu splácení půjčky. Všichni víme, že se finanční situace může změnit doslova ze dne na den. I zde Equa bank zdůrazňuje výhody své půjčky. Klient má právo si výši měsíční splátky v průběhu splácení snižovat či zvyšovat podle toho, kolik si zrovna může dovolit splácet. Ptáte se, kolik to bude stát? Equa bank uvádí, že za tyto změny výše splátek, stejně jako za mimořádnou splátku či úplné předčasné splacení nezaplatí klient ani korun navíc.

Už jednu půjčku máte? Nevadí!

Pokud právě litujete, že jste s půjčkou nepočkali a vzali jste si jinou méně výhodnou, nezoufejte. Equa bank nabízí možnost refinancování půjčky od jiného poskytovatele. A jelikož si Equa bank nových klientů váží, a proto jim nabízí takové výhodné podmínky, má pro ně k RePůjčce připravený zajímavý a hodnotný dárek.

„O refinancování i konsolidaci u Equa bank je stále větší zájem. Proto jsme se rozhodli naše klienty odměnit za převedení půjček k nám dárkem. Ke každé RePůjčce ve výši alespoň 50 000 Kč získá klient tablet Lenovo TAB 2 A7-20z,“ zmiňuje se na závěr Ondřej Hák.

Uvažujete nad půjčkou a nevíte, kterou si vybrat? Všechny společnosti tvrdí, že pouze jejich půjčka je výhodná a levná. Na stránkách Úspory.cz se snadno přesvědčíte, který z poskytovatelů vám nabízí opravdu výhodnou půjčku. Sami se rozhodnete, zda je pro vás pravá půjčka od Equa bank či jiné společnosti.

Štítky: equa bank | minutová půjčka | nebankovní půjčky | nízké úrokové sazby u půjčky | půjčky online | refinancování půjčky |

Hodnocení článku:

Podobné články

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

1 2 3 »