Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Investici na soukromé podnikání pokryl nebankovním úvěrem

Aktuality

Investici na soukromé podnikání pokryl nebankovním úvěrem

3. 6. 2016 Půjčky Pan Lukáš se po odchodu ze zaměstnání vrhl do víru soukromého podnikání a založil si firmu zabývající se montáží anténní a satelitní techniky. Do začátku měl něco našetřeno, na drahé měřící přijímače si ale hodlal půjčit. Jaké však bylo jeho rozčarování, když mu dvě známé české banky úvěr zamítly. Důvody? Příliš krátká doba podnikání. Nezbývalo než hledat řešení jinde.

Půjčka na soukromé podníkání

Život podnikatele má často daleko k bezstarostné rutině. Ve stejné situaci se dnes ocitá mnoho živnostníků a podnikatelů. Naštěstí p. Lukášovi doporučil známý férový úvěr pro podnikatele od společnosti Asisteam, který dnes v pohodě splácí.

Banky mají přísné požadavky a zájemce o půjčku řádně prověřují. Kontrolují ekonomické výsledky podnikání a zohledňují i další úvěry žadatele a jeho rodinnou situaci. Běžným požadavkem je daňové přiznání za uplynulé dva roky a výpisy z účtu žadatele.

Dále je třeba mít v pořádku platby finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotním pojišťovnám. V téměř neřešitelné situaci se pak nachází začínající podnikatelé s krátkou podnikatelskou historií. Ti mají ve většině bank zavřené dveře.

Nebankovní půjčky bez doložení účelu

Neúspěch v bance však dnes již neznamená konečnou. Výhodné úvěrové produkty pro podnikatele lze najít i na nebankovním trhu. Nebankovní společnosti jsou navíc vstřícnější, pružnější a peníze poskytují obvykle neúčelově, tedy na libovolný účel.

Příkladem je podnikatelský úvěr od společnosti Asisteam, se kterým lze financovat prakticky cokoliv – od nákupu nového vybavení, strojů a materiálů až po investice do nemovitostí, reklamy a propagace.

Asisteam pomáhá i začínajícím podnikatelům nebo těm, kteří potřebují překlenout nepříznivé období. Nemusíte se bát nepříjemného lustrování, společnost je vstřícná i k žadatelům se záznamem v úvěrových registrech. Rychlá půjčka pro podnikatele od Asisteamu je bez poplatků předem, bez nahlížení do registru a bez nutnosti dokládat účel.

Štítky: bez doložení účelu | nebankovní půjčka | půjčka na cokoliv | rychlá půjčka | úvěr pro podnikatele |

Hodnocení článku:

Podobné články

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

1 2 3 »