Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

Aktuality

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017 Půjčky Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Kamali - více než jen změna názvu

Prvním krokem proměny Japonské půjčky je změna názvu na Kamali. Následovat bude vylepšený způsob komunikace, nová kreativa a nové služby, jejímž hlavním cílem je zvýšit bezpečnost půjčky.

„Přišel čas udělat Japonskou půjčku ještě lepší a připravit ji na případnou expanzi do dalších zemí. Z několika návrhů názvů jsme vybrali Kamali. Je univerzální, snadno použitelný i mezinárodně,“ vyjádřil se k proměně Japonské půjčky vedoucí sekce speciálních projektů ve společnosti Home Credit Jan Machaň.

Kamali však přináší více než jen pouhou změnu názvu a loga. Další vylepšení uvítají zákazníci Home Credit. A jaká vylepšení máme na mysli?

  • Rozložení splátky až na 10 částek

  • Odložení splátek v tíživých životních situacích

  • Nová doplňková služba Bezpečná splátka

 

Zákazníci mohou využít možnost rozložit si splácení vypůjčené částky do 10 splátek. Pravidelně musí splácet 10 % z půjčené částky a 49 Kč za každých půjčených 1 000 Kč. Splatnost půjčky lze odložit 2krát během doby splatnosti, a to vždy o 30 dní. Službu Bezpečnou splátku je nutné sjednat při vyplňování žádosti o půjčku a stojí 199 Kč.

Potřebujete půjčku před výplatou?
Zjistěte si, která je pro Vás nejvhodnější

Porovnat půjčky před výplatou

Lepší podmínky za stejné peníze a bezplatné poradenství navrch

I přes veškeré změny zůstane půjčka stejně “drahá”. Poplatek za každých půjčených 1 000 Kč na 30 dní zůstává stále stejný - 33 Kč. Půjčka je poskytována lidem s dobrou platební morálkou. Lidem, kterým je půjčka zamítnuta, Kamali nabízí pomocnou ruku v podobě bezplatného poradenství, jak si poradit v tíživé finanční situaci.

 

Štítky: Japonská půjčka | Kamali | půjčka před výplatou | půjčka přes internet |

Hodnocení článku:

Podobné články

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Konsolidace půjček - kde si vybrat?

30. 12. 2016

O půjčkách se říká, že jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Problémy s půjčkami a jejich splácením nejčastěji přináší více půjček a úvěry. Neustále hlídání si termínu pro včasnou úhradu splátky v kombinace s nedostatkem peněz je zárukou stresu, který velmi často vrcholí nemalými finančními nesnázemi. Řešením může být konsolidace. O co se jedná?

Celá aktualita

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

1 2 3 »