Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Nejžádanější půjčkou na Úspory.cz je Japonská půjčka

Aktuality

Nejžádanější půjčkou na Úspory.cz je Japonská půjčka

16. 3. 2016 Půjčky Ze statistik zveřejněných serverem Úspory.cz je zcela evidentní, která ze současných půjček obsadila první příčku. Během uplynulých měsíců ledna a února se pomyslným vítězem stala momentálně nejžádanější Japonská půjčka poskytovaná známou nebankovní společností Home Credit.

Z celkového počtu žadatelů o půjčky na Úspory.cz o ní požádalo 30 %  a v případě půjček před výplatou je to dokonce téměř polovina žadatelů (48 %).

Proč je Japonská půjčka úspěšná?

Japonská půjčka se vyznačuje jednoduchými a srozumitelnými podmínkami. Hlavní výhodou je nízký poplatek, který činí 33 korun za každou půjčenou tisícikorunu. To je opravdu nízký poplatek, vezmeme-li v úvahu jiné nabídky půjček, u nichž poplatek činí několikanásobně více.

Splácení půjčky je možné prodloužit za jednorázový poplatek ve výši 49 korun a to až 5krát za sebou. Teprve v případě nesplácení a neprodloužení půjčky přistupuje Home Credit k sankcím, které činí 79 korun za půjčenou tisícikorunu. Nejvyšší možná sankce může činit 799 korun.

 

Presto půjčka vítězem mezi bankovními půjčkami

U bankovních půjček na portálu Úspory.cz žádalo nejvíce návštěvníků o Presto půjčku bankovního domu UniCredit Bank. Důvodů proč si lidé mezi bankovními půjčkami volí právě Presto půjčku, může být několik. Hlavním tahákem bude především nabídka garantované úrokové sazby začínající již na 4,9 % p.a. Také nabídka dalších slev na úrokové sazbě v případě uzavření pojištění schopnosti splácet anebo při uzavření běžného účtu u UniCredit Bank, je více než lákavá.

 

Pořadí nejžádanějších půjček (do 5. místa)

Pořadí Všechny půjčky Bankovní půjčky Nebankovní půjčky Půjčky před výplatou
1 Japonská půjčka Presto půjčka (UniCredit bank) Vitacredit Japonská půjčka
2 XS půjčka Minutová půjčka (Equa bank) Home Credit XS půjčka
3 Presto půjčka (UniCredit bank) Cetelem půjčka Profi Credit Tommy Stachi
4 Minutová půjčka (Equa bank) Expres půjčka (GE Money) Pronto půjčka BB půjčka
5 Cetelem půjčka Ferratum půjčka Provident Půjčka 7

Zdroj: Úspory.cz

 

Více o Úspory.cz

V roce 2010 byl spuštěn projekt Úspory.cz, jehož hlavním smyslem bylo a stále je ušetřit českým občanům peníze. Ti si zde mohou nejen vybrat výhodnou a levnou půjčku, ale také si porovnat hypotéky, různé typy pojištění, dodavatele energií i telefonní operátory.

Štítky: Home Credit | Japonská půjčka | nejžádanější půjčka | půjčky | UniCredit Bank | Úspory.cz |

Hodnocení článku:

Podobné články

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

1 2 3 »