Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Sjednejte si půjčku Kredia online!

Aktuality

Sjednejte si půjčku Kredia online!

22. 1. 2012 Půjčky

Moderní doba, ve které žijeme, si žádá stále rychlejší služby a to i v oblasti půjček. Finanční instituce se proto snaží zájemcům o půjčku vyjít maximálně vstříc a nabízí stále nové produkty. Dnes již není nutné půjčku vyřizovat několik dní a dokládat nejrůznější doklady a potvrzení. Nyní Vám totiž nabízíme novinku mezi online půjčkami, kterou vyřídíte během 10 minut a bez zbytečného papírování.

Poskytovatele půjčky vybírejte pečlivě

Stále více společností nabízí rychlé a snadné půjčky. Bohužel ale ne všechny společnosti jednají v zájmu klienta a proto velmi opatrně vybírejte, na kterou společnost se se svým požadavkem obrátíte právě Vy.

Novinkou v oblasti rychlých půjček je online půjčka od spolehlivé společnosti Kredia, kterou si nyní můžete sjednat online také na na portálu www.uspory.cz, kde o půjčce najdete všechny potřebné informace.

Sjednejte si půjčku online

Kredia nabízí půjčku o menším obnosu ve výši od 1 000 do 4 000 Kč. Žádost o půjčku je možné podat online na www.uspory.cz a to kdykoliv během dne. Vše je vyřízeno během 10 minut a peníze máte na svém účtu k dispozici nejpozději do dvou dnů.

Máte záznam v registru? Nevadí. Půjčku Kredia získáte i Vy

Kredia je nebankovní instituce a svým klientům poskytuje výhodnější podmínky při poskytování půjčky. Společnost Kredia nenahlíží do registru dlužníků a navíc po svých klientech nepožaduje potvrzení o výši příjmu, takže je půjčka vhodná v podstatě pro kohokoliv.

Cílem společnosti Kredia je podle jejích vlastních slov nabízet rychlé a kvalitní finanční služby, diskrétně, snadno a především bezpečně.

Hodnocení článku:

Podobné články

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

1 2 3 »