Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Vyřešte finanční problémy jednou ranou!

Aktuality

Vyřešte finanční problémy jednou ranou!

2. 2. 2012 Půjčky

Čerpáte jeden či více spotřebitelských úvěrů a nestíháte je splácet? Máme jednoduché řešení, které sníží vaše měsíční splátky a dovolí Vám tak lépe dýchat.

Tuto možnost Vám nyní nabízí většina českých finančních institucí a tato služba je známá jako konsolidace, či konsolidační úvěr. Princip konsolidace spočívá v uhrazení většího počtu menších půjček jedním úvěrem. Služba je určena pro širokou veřejnost. Při žádosti o tento typ úvěru ovšem samozřejmě záleží na konkrétní situaci žadatele.

Konsolidačním úvěrem je možné splácet všechny myslitelné finanční závazky. Můžete je využít na jakékoliv spotřebitelské nebo hypoteční úvěry, kontokorenty, debety nebo úvěry z kreditních karet. „Konsolidace by měla klientům pomoci snížit jejich měsíční finanční zátěž, nikoliv vyřešit jejich kritickou situaci s předlužením“ tvrdí odborníci. Podmínkou k získání úvěrů na konsolidaci většinou je, že zájemce nemá negativní záznam v úvěrovém registru.

Jak konsolidace funguje?

V podstatě jde o spojení více půjček v jednu. Této jedné „souhrnné“ konsolidační půjčce se dále prodlouží doba splatnosti. Rozložení doby splatnosti do delšího časového úseku posune úrokovou míru na nižší úroveň, a tím se dosáhne kýženého snížení pravidelné měsíční splátky. Jednoduše řečeno, budete splácet delší dobu, ale nižší částky. Díky uspořeným penězům si pak můžete dovolit investovat do věcí, na které Vám dříve nezbyly kvůli vysokým měsíčním splátkám prostředky.

Jestliže pociťujete finanční problémy nebo jen potřebujete měsíčně více peněz, konsolidační úvěr je pro Vás řešením. Přemýšlíte, kde získat konsolidační úvěr? Navštivte naše stránky, poté vyplňte formulář s žádostí o půjčku a nechte si nabídnout možnosti konsolidace.

Hodnocení článku:

Podobné články

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

1 2 3 »