Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Slevy >> Inspirace na vánoční dárky: Co si přejí najít pod stromečkem ženy?

Aktuality

Inspirace na vánoční dárky: Co si přejí najít pod stromečkem ženy?

27. 11. 2015 Slevy Něžné polovičky si zaslouží být opečovávané a obdarovávané zejména na Vánoce, kdy je právě jejich zásluhou uklizeno, napečeno a navařeno. Je jedno, zda se jedná o přítelkyně, manželky, sestry, matky, dcery, kamarádky či kolegyně. Všechny do jedné si zaslouží ten nejlepší dárek. A který to je?

Každá žena je jedinečná a zaslouží si jedinečný dárek, kterým jí dáte najevo svou náklonnost. Dárek, který řekne “vybral jsem jej přímo pro tebe”. U některých žen je volba dárku jasná, některé potěší osvědčená klasika v podobě oblíbeného parfému, jiné ocení originální překvapení a u některých dam vám veškeré nápady dojdou okamžitě. A proto vám na následujících řádcích přinášíme zajímavé rady a nápady.

Při výběru dárku bychom si měli nejprve ujasnit, kolik si můžeme do každého dárku dovolit investovat, a jak je pro nás daná žena cenná. Podle toho můžeme volit mezi drobností, která potěší, nebo naopak dražším velmi neočekávaným dárkem. Stejně tak platí, že kolegyni v práci nenadělíme diamantový náhrdelník, a partnerce sice voňavé a dekorativní, ale pouhé mýdlo.

Kdyby nebylo kosmetiky, ubylo by dárků

Která žena netouží být krásná? Kosmetika, ať už pečující či dekorativní, je vděčným dárkem pro každou ženu. Luxusní krémy, parfémy, voňavá tělová mléka, pečující šampóny, aromatické vonné olejíčky i zajímavé rtěnky, stíny či laky potěší vždy. Není tedy divu, že se jedná o nejvíce kupované dárky.

Zdá se to tak snadné, ale i zde můžeme udělat chybu. Špatně zvolená značka či barva a radost z dárku je rázem pryč. I kosmetiku bychom proto měli vybírat s jistotou. Měli bychom znát, která vůně té či oné ženě voní, a kterou kosmetiku s oblibou používá. Nevíme-li, nahlédněme do její koupelny či šuplíku s líčidly, kde jistě zjistíte vše potřebné.

V každém případě zapomeňte na neověřené prodejce nebo stánkové prodeje. Zejména v případě drahé kosmetiky a parfémů sice nakoupíte levněji, ale rozhodně nepůjde o kvalitní produkty. A laciné parfémy nejenže nevoní tak pěkně a dlouho, ale mnohdy mohou způsobit i nepříjemné alergické reakce.

Nemusí jít pouze o kosmetiku, která ženě udělá radost. Zajímavým, pěkným a navíc praktickým dárkem mohou být nejrůznější kosmetické přístroje, jako jsou fény, kulmy, žehličky na vlasy, masážní přístroje, epilátory, sady na manikúru, ale i elektrický zubní kartáček.

Všechno, co se leskne a třpytí

Vhodně zvoleným šperkem ženu nelze urazit. Ženy měly, mají a vždy budou mít rády pěkné, barevné a hlavně blýskavé náušnice, náhrdelníky, prstýnky, řetízky, přívěsky či náramky. Pozor však na výběr konkrétního šperku. Je vhodné dobře znát vkus dané slečny či dámy. Také zde platí, zapomeňte na levné kovy. Nejenže nevypadají dobře, ale také mohou způsobovat alergie. Vhodné je zlato, platina a kvalitní stříbro.

Už zase nemám, co na sebe

Věta, kterou si mnoho žen říká každé ráno poté, co otevře svou přeplněnou skříň s oblečením. Pěkným kouskem oblečení či zajímavým doplňkem ženě radost uděláte, ale… Muži mívají zcela jasnou představu o tom, co by jejich žena měla nosit. Bohužel zdaleka ne vždy se jejich představa shoduje s představou ženy.

Vybrat vhodný kousek oblečení je výrazně těžší, než nákup parfému či šperku. Oblečení musí především dobře padnout. A jak víme, ženy si dokáží vyzkoušet desítky věcí, než natrefí na ten jediný správný kus. Pokud si tedy chcete být jistí správným výběrem, vezměte svou přítelkyni, ženu či matku a svou kreditní kartu a nechte ji vybrat podle svého. Zaplatit už můžete vy.

Nevíte si s výběrem vhodného dárku stále rady? Nahlédněte na Úspory.cz, kde pro vás máme připravené rozmanité nabídky produktů a služeb v podobě kosmetických procedur, masáží, wellness víkendů a pestrých zážitků z nejrůznějších oblastí a to vše se slevou!

Štítky: kosmetika | nákup vánočních dárků | oblečení | slevy | šperky | Vánoce | vánoční dárky pro ženy |

Hodnocení článku:

Podobné články

Kam na Velikonoce? Inspirujte se našimi tipy na velikonoční výlety

3. 4. 2017

Velikonoce nás baví. Dospělí se těší na volný pátek a pondělí a děti zase na zábavnou koledovačku a spousty vykoledovaných dobrot. Víte už nyní, co budete dělat? Pokud ne, přinášíme vám pár tipů na zajímavé akce, které se v tyto dny konají po celé ČR.

Celá aktualita

Jak ušetřit při dovolené na ubytování

20. 3. 2017

Šetřit na cestování je poměrně obtížné. Pokud si člověk chce odpočinou u moře nebo se pokochat kulturou v cizí zemi, jednoduše do kapsy prostě budete muset sáhnout. To ale samozřejmě neznamená, že musíte při dražší dovolené utratit všechny peníze, které jste si na dovolenou tak dlouho šetřili. Naopak, existuje spousta racionálních způsobů, jak při cestování do zahraničí snížit výdaje, abyste se nemuseli příliš omezovat a přitom nezatížili svou peněženku.

Celá aktualita

Darujte na poslední chvíli neobyčejný zážitek

19. 12. 2016

Přesně za 5 dní nastane dlouho očekávaný Štědrý den. Den, na který se těší nejen nedočkavé děti, ale také dospělí. Proč by také ne, když je pod stromečkem mile překvapí nejeden dárek. Avšak vymyslet takový dárek, který opravdu potěší, není jednoduché. Pokud si na poslední chvíli stále lámete hlavu s výběrem dárků, přinášíme vám inspiraci.

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárek: Darujte zážitek

5. 12. 2016

Chcete své známé letos obdarovat něčím originálnějším, než jsou jen věcné dárky? Zdá se vám, že parfém či prefabrikované dárkové sady by vašeho známého omrzely? Pak je na čase poohlédnout se jinde, protože originální dárek na pultě obchodů nenajdete. Co takhle darovat zážitek?

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárky - wellness pobyty

21. 11. 2016

Darovat wellness pobyt jako vánoční dárek je skvělou příležitostí k tomu být originální a ukázat, že vám na obdarovaném opravdu záleží. Vždyť wellness pobyt dokáže člověka po celoročním shonu uvolnit jako nic na světě. Máme pro vás tři tipy, proč tento rok někoho tímto ne zrovna všedním dárkem obdarovat.

Celá aktualita

Tři důvody, proč je dovolená v Česku skvělá

31. 10. 2016

Jezdit na dovolenou do zahraničí je pro nás už více než čtvrt století bezproblémová záležitost. Poznávání nových zemí je rozhodně skvělým způsobem trávení volného času, ale i dovolená v Česku, kterou bohužel čím dál více z nás začíná podceňovat, je v mnoha ohledech zajímavá. Přitom se nemusí jednat jen o lyžování a jiné aktivity na horách, dovolená v naší zemi s sebou nese spoustu výhod!

Celá aktualita

28. říjen 2016: Navštivte úchvatná místa české historie

19. 10. 2016

Podzimní měsíce nás mimo jiné potěší i několika státními svátky. Ten nejbližší nás čeká 28. října při příležitosti oslavy Dne vzniku samostatného Československa. Někteří plánují prodloužený víkend na chalupě, jiní se těší na zajímavé akce, které se v tento slavnostní den konají.

Celá aktualita

Tipy na podzimní aktivity

6. 10. 2016

Léto je sice definitivně pryč, ale to neznamená, že tím končí veškerá zábava.

Celá aktualita

1 2 3 »