Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Slevy >> Krása se slevou. Jaké zákroky plastické chirurgie jsou nejžádanější?

Aktuality

Krása se slevou. Jaké zákroky plastické chirurgie jsou nejžádanější?

20. 6. 2016 Slevy Konečně se k nám vrátily slunné dny a teplé večery. Pro mnohé ženy je toto období stresujícím faktorem, jelikož méně ošacení odhalí nedokonalosti na kráse. Ne vždy pomůže cvičení, diety či důkladná péče. Proč nevyužít plastickou chirurgii, která dokáže zázraky? Obzvláště, když i renomované kliniky nabízí zákroky se slevou.

Zákroky plastické chirurgie už dávno nejsou doménou slavných osobností. Jsou stále dostupnější a dovolit si je mohou i “obyčejní” lidé. Zejména ženy touží být dokonalé a krásné, a když nemohou svého cíle dosáhnout přirozenou cestou, pomyslí na plastickou chirurgii. Pro některé ženy a jejich nedokonalosti, tak jak je vnímají ony, často ani přirozená cesta neexistuje. Proč by se měly trápit kvůli nedokonalosti, jíž lze odstranit?

Nejdůležitější je mít se rád/a

Nejčastěji ženy trápí velký nos, příliš tenká ústa, vrásky, malá prsa či tukové polštářky na problematických partiích, které odolávají i pravidelnému cvičení a zdravé stravě. Ne vždy genetika stojí při nás. Přitom dnešní moderní společnost klade na vzhled velký důraz a ti méně šťastní se často a zbytečně trápí komplexy, které jim brání být se sebou konečně spokojeni. Naštěstí jim lze pomoci a díky dobře provedenému plastickému zákroku se ženy stávají nejen krásnější, ale především sebevědomější a spokojenější samy se sebou.

Plastická chirurgie dokáže odstranit vrásky a jizvy, zmenší nos či upraví jeho tvar. S pomocí plastické chirurgie může žena poznat, jaké to je mít prsa bez push-upek nebo se konečně zbavit přebytečného tuku. Jenomže, kde na to vzít a nekrást? Plastická chirurgie samozřejmě není zadarmo a jednotlivé zákroky nejsou levné. Naštěstí lze využít zajímavých slev, které stále častěji nabízí i velice renomované kliniky specializující se na plastickou chirurgii. A které zákroky jsou nejžádanější?

Face-lift aneb jak být opět mladá

S přibývajícím věkem začnou ženy trápit vrásky a povadlá kůže. Plastická chirurgie dokáže pleť opět zpevnit a vypnout. Hluboké vrásky zmizí a výsledkem je mladistvý vzhled. Face-lift lze provést u celého obličeje či jen jeho vybraných částí (např. krk, spánky, apod.). Zákrok vyžaduje několikadenní hojení a sníženou fyzickou námahu. Kdo odmítá podstoupit chirurgický zákrok, může využít neinvazivní a bezbolestné ošetření pomocí laseru. Laser dokáže vypnout pokožku, vyhladit vrásky a celkově učinit pokožku jemnější a hladší.

Zbavte se povislých očních víček jednou pro vždy

Povislá a převislá víčka trápí ženy i muže. Kromě toho, že permanentně působí unaveným a smutným dojmem, více namáhané jsou i oči samotné. Odstranění nadbytečné kůže, která tlačí na oči, je proto prospěšné nejen po estetické ale i zdravotní stránce. Po operaci je nutné dodržovat klidový režim dle doporučení chirurga.

Liposukce zatočí s tuky navíc

Některé ženy nemohou zhubnout, ať dělají cokoliv. Nevzhledné tukové polštářky se zuby nehty drží na stehnech, zadečku či rukou. Když už nepomáhá cvičení ani dieta, pomůže zákrok známý pod označením liposukce. Liposukce může být prováděna jako chirurgický zákrok i bezbolestně. Moderní plastická chirurgie nabízí různé technologie, takže si vybere každá žena i každý muž. Výsledkem je štíhlejší a pevnější postava. A to za ty peníze stojí.

Krásná a pevná prsa pro každou ženu

Ať si říká, kdo chce, co chce, na velikosti záleží. Správně velká a pěkně tvarovaná prsa činí ženu ženou. O tom, že je to pravda, svědčí stále rostoucí zájem o zvětšení či modelaci prsou. Moderní plastická chirurgie využívá metod, které prsa zvětší prostřednictvím vložení silikonových implantátů tak, aby vypadala maximálně přirozeně a po operaci nezůstaly viditelné jizvy. Operaci prsou využívají zejména mladší ženy a ženy po porodu, které chtějí mít opět krásná, plná a pevná prsa jako před tím.

Botuloxin bojuje proti vráskám

Tento způsob vyhlazování pleti proslavila řada světových celebrit. Ty to ve své touze po stále mladém vzhledu přehání a přílišné používání botuloxinu z nich činí “voskové” figuríny. Při správném provedení aplikace, kterou by měl provádět pouze plastický chirurg, se však jedná o velice účinný zákrok s efektivním výsledkem. V rámci plastické chirurgie se jedná o poměrně levný zákrok. Jeho účinky jsou však dočasné a aplikaci je nutné opakovat.

Chcete i vy být stále krásná a mladá? Shlédněte nabídku na Úspory.cz a vyberte si levněji zákrok, které prospěje vám i vašemu sebevědomí.

Štítky: face-lift | liposukce levně | nová prsa se slevou | plastická chirurgie | plastika | slevy online | výhodné slevy | zdravý životní styl |

Hodnocení článku:

Podobné články

Kam na Velikonoce? Inspirujte se našimi tipy na velikonoční výlety

3. 4. 2017

Velikonoce nás baví. Dospělí se těší na volný pátek a pondělí a děti zase na zábavnou koledovačku a spousty vykoledovaných dobrot. Víte už nyní, co budete dělat? Pokud ne, přinášíme vám pár tipů na zajímavé akce, které se v tyto dny konají po celé ČR.

Celá aktualita

Jak ušetřit při dovolené na ubytování

20. 3. 2017

Šetřit na cestování je poměrně obtížné. Pokud si člověk chce odpočinou u moře nebo se pokochat kulturou v cizí zemi, jednoduše do kapsy prostě budete muset sáhnout. To ale samozřejmě neznamená, že musíte při dražší dovolené utratit všechny peníze, které jste si na dovolenou tak dlouho šetřili. Naopak, existuje spousta racionálních způsobů, jak při cestování do zahraničí snížit výdaje, abyste se nemuseli příliš omezovat a přitom nezatížili svou peněženku.

Celá aktualita

Darujte na poslední chvíli neobyčejný zážitek

19. 12. 2016

Přesně za 5 dní nastane dlouho očekávaný Štědrý den. Den, na který se těší nejen nedočkavé děti, ale také dospělí. Proč by také ne, když je pod stromečkem mile překvapí nejeden dárek. Avšak vymyslet takový dárek, který opravdu potěší, není jednoduché. Pokud si na poslední chvíli stále lámete hlavu s výběrem dárků, přinášíme vám inspiraci.

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárek: Darujte zážitek

5. 12. 2016

Chcete své známé letos obdarovat něčím originálnějším, než jsou jen věcné dárky? Zdá se vám, že parfém či prefabrikované dárkové sady by vašeho známého omrzely? Pak je na čase poohlédnout se jinde, protože originální dárek na pultě obchodů nenajdete. Co takhle darovat zážitek?

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárky - wellness pobyty

21. 11. 2016

Darovat wellness pobyt jako vánoční dárek je skvělou příležitostí k tomu být originální a ukázat, že vám na obdarovaném opravdu záleží. Vždyť wellness pobyt dokáže člověka po celoročním shonu uvolnit jako nic na světě. Máme pro vás tři tipy, proč tento rok někoho tímto ne zrovna všedním dárkem obdarovat.

Celá aktualita

Tři důvody, proč je dovolená v Česku skvělá

31. 10. 2016

Jezdit na dovolenou do zahraničí je pro nás už více než čtvrt století bezproblémová záležitost. Poznávání nových zemí je rozhodně skvělým způsobem trávení volného času, ale i dovolená v Česku, kterou bohužel čím dál více z nás začíná podceňovat, je v mnoha ohledech zajímavá. Přitom se nemusí jednat jen o lyžování a jiné aktivity na horách, dovolená v naší zemi s sebou nese spoustu výhod!

Celá aktualita

28. říjen 2016: Navštivte úchvatná místa české historie

19. 10. 2016

Podzimní měsíce nás mimo jiné potěší i několika státními svátky. Ten nejbližší nás čeká 28. října při příležitosti oslavy Dne vzniku samostatného Československa. Někteří plánují prodloužený víkend na chalupě, jiní se těší na zajímavé akce, které se v tento slavnostní den konají.

Celá aktualita

Tipy na podzimní aktivity

6. 10. 2016

Léto je sice definitivně pryč, ale to neznamená, že tím končí veškerá zábava.

Celá aktualita

1 2 3 »