Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Slevy >> Nezůstávejte doma za pecí, bavte se i na podzim

Aktuality

Nezůstávejte doma za pecí, bavte se i na podzim

3. 10. 2015 Slevy Letošní léto nás překvapilo vysokými až tropickým teplotami, které přímo vyzývaly k čilým venkovním aktivitám. Venkovní koupaliště, parky i zahrádky byly plné lidí, které si užívali příjemného letního počasí až do pozdních hodin. Léto však skončilo a nahrazuje jej méně vlídný podzimy. Poradíme vám, jak se pobavit a nezůstávat doma.

Podzim sebou přináší chladné teploty a typicky sychravé počasí. Častý déšť a nižší teploty k venkovním procházkám příliš nelákají. Naštěstí však existují možnosti, jak se pobavit, vykouzlit svým známým a přátelům úsměv na rtech a nezůstávat doma “za pecí”.

Romantická plavba lodí versus adrenalinová jízda ve Ferrari

Venkovních aktivit s příchodem chladných dnů ubývá, pokud tedy nepatříte k náruživým sportovcům, kteří vybíhají za každého počasí. Možnosti aktivit, které by vás v létě ani nenapadli, však existuje neuvěřitelně mnoho.

Jakousi variantou příjemné venkovní aktivity, která však nevyžaduje žádný velký pohyb, je například vyhlídková plavba lodí po Vltavě. Podzimní barevnou Prahu a její krásy si prohlédnete z paluby a za sychravějšího počasí i z kajuty lodi. K tomu si vychutnáte bohatý raut i živou hudbu, která z plavby učiní velmi romantický zážitek.

Pro nezadané pány bude extra zážitkem adrenalinová jízda sporťákem snů. Mnohé společnosti nabízí zážitkové jízdy za volantem nejdražších a nejluxusnějších sportovních vozidel, jako je Ferrari, Lamborghini, Ford Mustang a jiné. A pokud za tento zážitek nechcete platit majlant, stačí nahlédnout do nabídky některého ze slevových portálů, které se podobnými nabídkami jenom hemží.

Pobavte se s přáteli

V těchto dnech se už s přáteli neposedíte v parku, v letním kině nebo na koncertu živé hudby venku. Zábavu si však můžete užít také “indoor”. Vyhledávanou zábavou pro akční jedince je například paintball, který si můžete zahrát i ve vnitřním prostřední. Zábavu podobnou “hře na vojáky” slibuje také populární Laser game nebo hry ve stylu známe pevnosti Boyard.

Novinkou je například Úniková hra Escaper, v níž se parta přátel či kolegu z práce musí dostat z tajné místnosti plné překvapení a úkolů. Utužit vztahy se svými přáteli můžete také při bowlingu a podobných kolektivních hrách.

Zábava pro dospělé i pro děti

Děti nemusí smutně koukat za oknem a vzpomínat na úžasné léto s kamarády. I pro ně existují možnosti, jak se pobavit, než venku napadne sníh. Velmi zajímavým zážitkem, který pobaví i poučí, je například Mořský svět v Holešovicích plný exotických živočichů a zábavných atrakcí. Tou “nej” je zcela určitě krmení dravých žraloků či rejnoků.

Podzim je také tradičně dobou, kdy ke slovu přichází zábavné cirkusy, kde na vás čekají neuvěřitelná představení nabitá vzdušnou akrobacií, jízdou na koních, drezúrou zvířat i vtipných klaunů, kteří rozesmějí každé dítě i dospělého. I zde platí, že na slevových portálech lze sehnat výhodnější vstupné, díky čemuž si z představení ponesete lepší zážitek.

Odpočívejte, hubněte, zkrášlujte se a dobře se najezte

Léto plné aktivní činnosti, náročných dovolených, horkého slunce, tropických teplot a slaného moře napáchalo nemalé škody na vzhledu pleti, které je potřeba opět napravit. Proto se vyplatí využít levných nabídek na nejrůznější kosmetické procedury, masáže i cvičení, které vás opět dostanou do kondice a pohody.

K dobré náladě nepochybně patří také dobré jídlo a pití. Nabídka vynikajících restaurací je skutečně pestrá. Vyzkoušejte některou z nabízených restaurací se slevou. Budete-li spokojeni, můžete ji využívat stále dokola. Pokud vaše očekávání restaurace nesplní, nebudete díky zajímavé slevě litovat utracených peněz a příště si jednoduše vyberete lepší podnik.

Vyberte si svou podzimní aktivitu na Úspory.cz i vy! Špatného počasí si v tak nabitém programu nestihnete ani všimnout a již budete vybírat dovolenou na lyže!

Štítky: adrenalinová jízda sportovním vozidlem | Escaper | Mořský svět | slevy | vyhlídková jízda lodí | zábava |

Hodnocení článku:

Podobné články

Kam na Velikonoce? Inspirujte se našimi tipy na velikonoční výlety

3. 4. 2017

Velikonoce nás baví. Dospělí se těší na volný pátek a pondělí a děti zase na zábavnou koledovačku a spousty vykoledovaných dobrot. Víte už nyní, co budete dělat? Pokud ne, přinášíme vám pár tipů na zajímavé akce, které se v tyto dny konají po celé ČR.

Celá aktualita

Jak ušetřit při dovolené na ubytování

20. 3. 2017

Šetřit na cestování je poměrně obtížné. Pokud si člověk chce odpočinou u moře nebo se pokochat kulturou v cizí zemi, jednoduše do kapsy prostě budete muset sáhnout. To ale samozřejmě neznamená, že musíte při dražší dovolené utratit všechny peníze, které jste si na dovolenou tak dlouho šetřili. Naopak, existuje spousta racionálních způsobů, jak při cestování do zahraničí snížit výdaje, abyste se nemuseli příliš omezovat a přitom nezatížili svou peněženku.

Celá aktualita

Darujte na poslední chvíli neobyčejný zážitek

19. 12. 2016

Přesně za 5 dní nastane dlouho očekávaný Štědrý den. Den, na který se těší nejen nedočkavé děti, ale také dospělí. Proč by také ne, když je pod stromečkem mile překvapí nejeden dárek. Avšak vymyslet takový dárek, který opravdu potěší, není jednoduché. Pokud si na poslední chvíli stále lámete hlavu s výběrem dárků, přinášíme vám inspiraci.

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárek: Darujte zážitek

5. 12. 2016

Chcete své známé letos obdarovat něčím originálnějším, než jsou jen věcné dárky? Zdá se vám, že parfém či prefabrikované dárkové sady by vašeho známého omrzely? Pak je na čase poohlédnout se jinde, protože originální dárek na pultě obchodů nenajdete. Co takhle darovat zážitek?

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárky - wellness pobyty

21. 11. 2016

Darovat wellness pobyt jako vánoční dárek je skvělou příležitostí k tomu být originální a ukázat, že vám na obdarovaném opravdu záleží. Vždyť wellness pobyt dokáže člověka po celoročním shonu uvolnit jako nic na světě. Máme pro vás tři tipy, proč tento rok někoho tímto ne zrovna všedním dárkem obdarovat.

Celá aktualita

Tři důvody, proč je dovolená v Česku skvělá

31. 10. 2016

Jezdit na dovolenou do zahraničí je pro nás už více než čtvrt století bezproblémová záležitost. Poznávání nových zemí je rozhodně skvělým způsobem trávení volného času, ale i dovolená v Česku, kterou bohužel čím dál více z nás začíná podceňovat, je v mnoha ohledech zajímavá. Přitom se nemusí jednat jen o lyžování a jiné aktivity na horách, dovolená v naší zemi s sebou nese spoustu výhod!

Celá aktualita

28. říjen 2016: Navštivte úchvatná místa české historie

19. 10. 2016

Podzimní měsíce nás mimo jiné potěší i několika státními svátky. Ten nejbližší nás čeká 28. října při příležitosti oslavy Dne vzniku samostatného Československa. Někteří plánují prodloužený víkend na chalupě, jiní se těší na zajímavé akce, které se v tento slavnostní den konají.

Celá aktualita

Tipy na podzimní aktivity

6. 10. 2016

Léto je sice definitivně pryč, ale to neznamená, že tím končí veškerá zábava.

Celá aktualita

1 2 3 »